Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 271 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 14 4,9%

  • Ukupno glasača
    285
Све си управу. Само је проблем што сада људи неће моћи ни да причају са возачем ако узме Стрела. Ми са Петловог, Лабудовог и Видиковца имамо среће што 59 преузима Транспродукт. Има стварно добре аутобусе. Возачи увек љубазни, добри и шаљиви. Црнаца има слабо. Можда је то пошто се ми на периферији сви знамо и то. Имам блиску фамилију на Глумчевом брду. Ту вози поред осталих и 405л који одржава Транспродукт. Возачи су стварно савршени људи. Добри и поштени. Свима стају испред капије. Увек се обрадују кад им се неко јави и види се да су јако добри и весели људи.
 
Ма ја немам ништа против Шриланчана возио сам се у 50 кад су они возили само ми се чини да возе мало брже у односу на гсп( што је некад и добро ако журиш на посао😂). Иначе била је репортажа пре пар год о неком возачу за приватника је возио на некој линији који се увек јављао путницима на микрофон и увесељавао их то тешко да ћемо видети у гсп јер као што рекох гледају да отаљају посао и моле се богу да буде најмањи квар да не раде(знам кад сам радио у пошти на машини за штампање срећан си кад се поквари па радно време прође у сервису тако је то у државној служби😁)
 
Ма ја немам ништа против Шриланчана возио сам се у 50 кад су они возили само ми се чини да возе мало брже у односу на гсп( што је некад и добро ако журиш на посао😂). Иначе била је репортажа пре пар год о неком возачу за приватника је возио на некој линији који се увек јављао путницима на микрофон и увесељавао их то тешко да ћемо видети у гсп јер као што рекох гледају да отаљају посао и моле се богу да буде најмањи квар да не раде(знам кад сам радио у пошти на машини за штампање срећан си кад се поквари па радно време прође у сервису тако је то у државној служби😁)
Ја мислим Ћурдићев возач са 35
 
Imajte u vidu da se na linijama koje preuzmu privatnici neće videti najava dolaska na stajalištima i aplikaciji neko vreme.
 
Imajte u vidu da se na linijama koje preuzmu privatnici neće videti najava dolaska na stajalištima i aplikaciji neko vreme.
Ја се надам да ће то прорадити у неком тренутку сећам се кад је овај систем кренуо и за гсп аутобусе месец, два нисмо могли да видимо кад стиже бас док нису направили апликацију
 
Ја се надам да ће то прорадити у неком тренутку сећам се кад је овај систем кренуо и за гсп аутобусе месец, два нисмо могли да видимо кад стиже бас док нису направили апликацију
Sa Strelom na 307 teško da će biti praćenja na početku, al će češće ići autobusi, pa mi isto neće toliko ni trebati
 
Za sada jedino Strela i Lasta imaju problem sa montiranjem opreme na vreme, kod ostalih prevoznika to nije bio slučaj (Ako ne računamo sam početak upotrebe BusLogic opreme).
 
Moze li neko da obraduje nas koji nismo toliko u materiji sa jednim pregledom svih privatnih prevoznika i njihovim voznim parkovima?

Bas me zanima kolicina i tipovi autobusa koji se nabavljaju.
 
Spisak koji sam skoro napravio, može neko dopuniti ukoliko ima informacije koje nisam naveo:

Banbus: NN broj Akia
Barbados: 6 BMC
B&B Linea: 10 BMC
Beobus: 13 Akia, NN broj Sprintera
C&LC Group - NN broj zglobnih BMC i Akia
Ćurdić - NN broj Otokara Ekent C, Kent C?
Dumeco - 10 Cobri i 10 BMC, i navodno još BMC
Knežević Trans - 7 Otokara, 5 ili 10 Isuzua
LDM Group - 26 BMC i 5 Sprintera
Lui Travel - 4 BMC i 4 Akie
M&M Trans - 5 Akia
MT Tours - Nemam informaciju o bilo kakvoj nabavci
Niš Ekspres - 20 zglobnih BMC, NN broj solo BMC
Presto - 13 ili 16 Akia
Saga Trans - Po pričama uzeli su BMC
Strela Obrenovac - 20ak Otokara Kentova, 26 Iveco Crosswaya, NN broj Cobri i Conecata, NN broj zglobnih Conecata i Citara
TransJug - 20-25 broj Otokara
Transprodukt - NN broj Kentova, Ekent?
 
Mala ispravka, na Zrenjaninskom putu, malo dalje od Frikoma, kod racve Glogonjski - Kovilovo, zapravo se po novijim informacijama gradi Strelina garaza, ne premesta se okretnica. Nazalost ukida se skroz linija 110, potvrdili su mi svi putnici.
 
110ka treba da ostane kao i 109.Mladenovac i Lazarevac koje su BG opstine po 50 - 60 km od grada udaljene imaju prevoz,pa vala moze i ovo da ostane.Samo treba da se nabave dozvole u smislu da moze da prevoz ide van teritorije BG.
Plus bi trebala linije od Pazove i Banovaca koje bi isle barem do Zemuna ili nove BAS na NBGDu.
Nekad je bila linija 701 od Pazove do Zemuna.Posle je ukinuli jer je isla retka i onda stavili 706 i zbog aerodroma stavili 706E
 
110 је требала остати са тим да после последњег стајалишта на територији Града Београда обавезно плаћање карте која не би била скупа.
 
Tako je, 110 je u (beograd plus?) sistemu sve do iskljucenja sa Zrenjaninskog puta, posle toga prelazi u drugu zonu, karta je bila 160 dinara. Stvarno ljudima nisu izdali mesecne karte i rekli su im da se dolaskom privatnika, linija ukida.
 
Путници нису релевантан извор. Линија је у уговору тако да ће морати да постоји. Нека потврди неко ко има изворе и изворчиће у најпомињанијој фирми на овом подфоруму икада.
 
И шта би било онда,друга линија,а нумерација 110,не контам?
 
Tako je, 110 je u (beograd plus?) sistemu sve do iskljucenja sa Zrenjaninskog puta, posle toga prelazi u drugu zonu, karta je bila 160 dinara. Stvarno ljudima nisu izdali mesecne karte i rekli su im da se dolaskom privatnika, linija ukida.
Стрела боље да прво одржава линије које су јој поверене па тек онда да уводи нове.
 
Iskreno me plasi sta li ce raditi na 52. Nece prevoziti samo mestane Ceraka nego cetiri puta vise ljudi dnevno.
Ne razumem šta hoćeš da kažeš...4 puta više ljudi????....voziće sve one koje je vozio Gsp do sada...i isto tako ćeš i od Strelinih vozila imati kombinaciju zglob+solo,zadnjih meseci 52 tako i funkcionise....Streli to piše u ugovoru,a da li će oni to da poštuju videćemo....

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Ne razumem šta hoćeš da kažeš...4 puta više ljudi????....voziće sve one koje je vozio Gsp do sada...i isto tako ćeš i od Strelinih vozila imati kombinaciju zglob+solo,zadnjih meseci 52 tako i funkcionise....Streli to piše u ugovoru,a da li će oni to da poštuju videćemo....

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
Imaju pravo da na početku zglobove zamene sa solo i verovatno će to i uraditi dok im ne stignu svi zglobovi.
 
Vrh