Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 270 95,4%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,6%

  • Ukupno glasača
    283
Nisam ekonomista ali od njih sam čuo da se zbog preteranog "autsorsinga" povećavaju inflacije na globalnom nivou (između ostalog). Imaš gomilu karika u lancu koji ništa ne doprinose već samo povećavaju cenu i od toga prihoduju.
Upravo tako.

Mnogo je parazitskih, iliti kako kažu ameri "bullshit" poslova danas. U smislu da ništa ne rade a isisavaju pare.
 
Sinoć oko 21h autokomanda smer ka nbg. Više ljudi na stanici, većinom sa koferima. Nema nekih 10 min ništa da naiđe, kad dolazi Higer na 18 već pun sa Medaka. Uspela su dva lika sa koferima da uđu i neki deda. Ja ne mogu da verujem šta ovi ljudi rade, da u nedelju veče na jednoj tako bitnoj liniji ne može zglobni bus da se obezbedi.
 
Sinoć oko 21h autokomanda smer ka nbg. Više ljudi na stanici, većinom sa koferima. Nema nekih 10 min ništa da naiđe, kad dolazi Higer na 18 već pun sa Medaka. Uspela su dva lika sa koferima da uđu i neki deda. Ja ne mogu da verujem šta ovi ljudi rade, da u nedelju veče na jednoj tako bitnoj liniji ne može zglobni bus da se obezbedi.
Ne boj se kad odu 52,53,56,88,89 i 70 doce 18ica tatici 😁
 
Zato što su raspad, odavno smo to utvrdili. Rekoh već, gubitkom poteza 700 trebalo ih je odmah prispojiti sa NBG-om, nema smisla ovako nadalje.
Sreća u nesreći pa 18 ide preko VS, em je brže nego Kumodraškom, em objektivno ima manje putnika, nije još ni Septembar pa je i to dodatno olakšanje.
 
Zato što su raspad, odavno smo to utvrdili. Rekoh već, gubitkom poteza 700 trebalo ih je odmah prispojiti sa NBG-om, nema smisla ovako nadalje.
Sreća u nesreći pa 18 ide preko VS, em je brže nego Kumodraškom, em objektivno ima manje putnika, nije još ni Septembar pa je i to dodatno olakšanje.
Pa sigurno su videli da niko otkaz ne dobija.Jer niko u Strelu izgleda nece.Svi vozaci(vecina) koji rade u Zemunskom pogonu rade,jer mi blizu.A ko zna mozda su se izborili za pogon,pa im dao neke "bedne linije" gde moze samo solo(osim 18ice).Tako da fakticki kad pogoni Karaburma i NBGD budu dobijali nove buseve,ovi iskorisceni ce ici Zemunu prosto receno
 
Ali je bruka.Posto mi otac radi u Zemunskom pogonu kaze da nema uopste delova za Solarise kod njih u pogonu,a ti busevi dosli sa pogona Karaburme ako se ne varam
 
Vrh