Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 246 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,0%

  • Ukupno glasača
    259
Danas je ostatak serije 210-219 istresen na liniju 40: 213, 215, 216, 218 i 219.
 
Posle dosta dugo vremena, jutros sam video prekomandu sa 50 na potez 300. Konkretno, Akia na 304.
 
Posle dosta dugo vremena, jutros sam video prekomandu sa 50 na potez 300. Konkretno, Akia na 304.

Pre Higera je to bila svakodnevica.

Vozim se u #3450 na 305, jes da nije minus ali je unutra prijatno.
Videh nekog četvrtastog Ikarbusa na 305. kao i redovne #3211 / #3212.
#3526 na 303.
#3474 na 304.
#177 / #3455 /#3222 /#3491 na 307.
#218 / #3387 na 302 .
#171 / #3400 na 308.
#3468 izgleda redovan na 311.

#153 sa 308 jedva vuče uz Ustaničku, oblak crnog dima pozadi, jedva ide, kad sam video zaprepastio sam se, jedno od najgorih vozila😔
 
Pre Higera je to bila svakodnevica.

Vozim se u #3450 na 305, jes da nije minus ali je unutra prijatno.
Videh nekog četvrtastog Ikarbusa na 305. kao i redovne #3211 / #3212.
#3526 na 303.
#3474 na 304.
#177 / #3455 /#3222 /#3491 na 307.
#218 / #3387 na 302 .
#171 / #3400 na 308.
#3468 izgleda redovan na 311.

#153 sa 308 jedva vuče uz Ustaničku, oblak crnog dima pozadi, jedva ide, kad sam video zaprepastio sam se, jedno od najgorih vozila😔
Izgleda su sklonili sve Mercedese iz 2005 sa polazaka na koje su ih stavili, 186 koji je bio na 308 je danas na 70, 187 koji je bio na 307 je juče viđen na 302, a ni 181 sa 307 više nema na sihti, nego stavljaju šta stignu
 
Evo jedne klasicne slike iz autobusa... da sam hteo, verovatno sam mogao da podignem ovaj poklopac I da gledam odozgo na ulicu...
IMG_20230213_131247.jpg
 
Zdravo, imam pitanje. Da li neko ima mozda sajt gde se moze videti svi rashodovani autobusi i kada su, i da li postoji sajt gde se moze videti svi autobusi koji su se vozali pa sve do dan danas?
 
Nešto najbliže tome ti je gspbeograd.net forum (sada BeoGradski forum na Tapatalk-u) + delimično ažurna baza vozila na phototrans.eu (direktan link - odabereš željenog prevoznika) + baza vozila na Beograđanku (direktan link - 8XXXX i 9XXXX su ti GSP-ova vozila, ostalo su Lasta/Lastra i privatnici). Mislim da ovako možeš skupiti spiskove vozila za prethodnih 15tak godina, a za starije teško da ćeš negde lepo sređeno naći.
 
Nešto najbliže tome ti je gspbeograd.net forum (sada BeoGradski forum na Tapatalk-u) + delimično ažurna baza vozila na phototrans.eu (direktan link - odabereš željenog prevoznika) + baza vozila na Beograđanku (direktan link - 8XXXX i 9XXXX su ti GSP-ova vozila, ostalo su Lasta/Lastra i privatnici). Mislim da ovako možeš skupiti spiskove vozila za prethodnih 15tak godina, a za starije teško da ćeš negde lepo sređeno naći.
Hvala, jos jedno pitanje gde svi korisnici nalaze da je neki autobus rashodovan da li ima i za to sajt ili im samo neko kaze?
 
Zdravo, imam pitanje. Da li neko ima mozda sajt gde se moze videti svi rashodovani autobusi i kada su, i da li postoji sajt gde se moze videti svi autobusi koji su se vozali pa sve do dan danas?
Неће те примити јер крију форум ко змија ноге а админи су идиоти.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Nešto najbliže tome ti je gspbeograd.net forum (sada BeoGradski forum na Tapatalk-u) + delimično ažurna baza vozila na phototrans.eu (direktan link - odabereš željenog prevoznika) + baza vozila na Beograđanku (direktan link - 8XXXX i 9XXXX su ti GSP-ova vozila, ostalo su Lasta/Lastra i privatnici). Mislim da ovako možeš skupiti spiskove vozila za prethodnih 15tak godina, a za starije teško da ćeš negde lepo sređeno naći.
To je ultra tajni forum na koji me nikad nisu primili, a neće ni tebe primiti
 
Nešto najbliže tome ti je gspbeograd.net forum (sada BeoGradski forum na Tapatalk-u) + delimično ažurna baza vozila na phototrans.eu (direktan link - odabereš željenog prevoznika) + baza vozila na Beograđanku (direktan link - 8XXXX i 9XXXX su ti GSP-ova vozila, ostalo su Lasta/Lastra i privatnici). Mislim da ovako možeš skupiti spiskove vozila za prethodnih 15tak godina, a za starije teško da ćeš negde lepo sređeno naći.
Svaka ti čast... sada uopće ne radi.
 
baza vozila na Beograđanku (direktan link - 8XXXX i 9XXXX su ti GSP-ova vozila, ostalo su Lasta/Lastra i privatnici). Mislim da ovako možeš skupiti spiskove vozila za prethodnih 15tak godina, a za starije teško da ćeš negde lepo sređeno naći.

I ako je milion puta rečeno da se link ne deli nikome, nema šanse. Svaka čast, upravo zbog tebe možemo da se pozdravimo sa sajtom. 👏
 
Meni je prijatelj pokazao sajt, pri čemu mi nije rekao ništa oko deljenje, odnosno ne deljenja. Svakako izvinjavam se na problemu i ovde i zamoliću Igora da obriše deo poruke u vezi sa sajtom, da ukoliko se sajt popravi više ne bi dolazilo do ovakvih situacija.
 
A o cemu se tacno radi na tom forumu, prvi put cujem za tako ekskluzivan i tajni forum? Jel to nesto nelegalno? Ili samo grupa zaposlenih u gsp ima pristup?
 
Uopšte ne pričam o tajanstvenom GSP forumu čiji svakako član nisam.
 
I ako je milion puta rečeno da se link ne deli nikome, nema šanse. Svaka čast, upravo zbog tebe možemo da se pozdravimo sa sajtom. 👏
nije tacno. na sajt se moze uci tako sto pretrazis photo trans eu. a milos nek nam objasni kako je do ove stranice dosao, da mogu i drugi da pronadju.
P.S. ja sam na sajt uspeo da udjem tako sto sam kliknuo na natpis "direktan link", ne znam sto bi za vas bilo problema.
 
Mislim da je gore kristalno jasno koji link sajta sam citirao iz Miloševe poruke. Ne radi se ni o tajnom GSP forumu, ni o phototrans sajtu. Uostalom nema više ni veze.
 
Glupost, ja nisam ni znao da je to taj mega giga tajni forum, bukv našaišao dok sam kopao neke informacije. Svakako ne vidim razlog tome, nikakve tajne informacije se ne postavljaju
 
Nešto najbliže tome ti je gspbeograd.net forum (sada BeoGradski forum na Tapatalk-u) + delimično ažurna baza vozila na phototrans.eu (direktan link - odabereš željenog prevoznika) + baza vozila na Beograđanku (direktan link - 8XXXX i 9XXXX su ti GSP-ova vozila, ostalo su Lasta/Lastra i privatnici). Mislim da ovako možeš skupiti spiskove vozila za prethodnih 15tak godina, a za starije teško da ćeš negde lepo sređeno naći.
Taj sajt phototrans je za zanemariti, ima preeeeeeeviše grešaka, krsti garaže brojeve kako se njemu hoće, žive stavlja u mrtve, a mrtve stavlja u žive.
 
Vrh