Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 259 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,8%

  • Ukupno glasača
    272
Meni je tj volvo ruzan, ali izgeda da nisu mnogo napredovali od onog odvratnog liaza
 
MEni je lep od napred, ali zadnji deo je mnogo ružan i od tog mega busa i od neobusa
 
Takodje nisam ulazio unutra a vec imam los utisak. U neobusu sam bio i svidja mi se i raspored sedista i kako izgleda spolja osim tog zadnjeg dela mogli su da te resetke malo modifikuju da izgleda bolje...
 
Danas videh "krdo" novih Liaza (bez BG tablica, neke "stranske" su na njima) kako idu preko NBGDa u nepoznatom pravcu... Belo-kremasti sa crveno-bordo linijom na donjem delu autobusa i iznad prozora na stranama.
 
ko ce znati oni umesto da zabrane uvoz takvih ili makar da naprave porez na los ukus da se opamete ti sto ih kupuju, ne znam ko da ih dzabe dele...
 
Bilo je al sa kosavom se nikad ne zna al kako stvari stoje kosavi se najvise dopadaju ovi sadasnji busevi.
 
Na fotobusu je bilo reči da je naručeno 60 komada. Ako neko želi više informacija može na facebooku tražiti "Andrey Zhbannikov", on je zadužen za izvoz autobusa grupe GAZ, ako pohvalite LiAze možda vam i kaže ko i koliko je naručio novih :laugh: ;)
 
Unutrašnjost autobusa GB 1350 sa linije 56: :o :mad:

n2yc6t.jpg


24do96q.jpg


2s80crb.jpg


6rn14l.jpg
 
Auuu UZas....aladin2908 kosava odrzava liniju 73 i liniju 25 nisam siguran da li odrzava liniju 25P al mislim da samo ove dve linije
 
Мени није јасно како ти плафони пуцају у тој Н серији. То је масовна појава.
 
hvala dare...
strasno inace se redovno vozim tim krsem jer zivim blizu okretnice, ono sto sam primetio jeste da cela serija ima problem sa zadnjim staklom svi su prelepljeni selotejpom ...
 
Plafoni nepucaju sami od sebe vec ih bahati neizivljeni pijani tinejdzeri i navijaci prije ili poslije utakmice lome .A saranje klinci kad se vracaju iz skole .Jednom sam prisustvovao voznji kad su radovci isli na utakmicu sta su radili u busu bilo je za nevjerovati sreca pa je neko zovno pajkane koji su ih rastovarili na sledecoj stanici :bash:
 
Да,али приметно је да су плафони разваљени само у Н серији. Не воѕе се навијачи наменски само тим бусевима.

Ја сам присуствовао сцени кад је неки лик, надрогиран сигурно, у Јапанцу на линији 26 покушавао да изломи бус, па није ништа постигао.
 
Videh juce novog Neobusa u gradu ne secam se na kojoj liniji... lep je
 
dare":12989hqb je napisao(la):
Auuu UZas....aladin2908 kosava odrzava liniju 73 i liniju 25 nisam siguran da li odrzava liniju 25P al mislim da samo ove dve linije
kosava odrzava liniju 25,naravno i 25p,46 i 73
 
Za 46 nisam znao.Zato su 46-ice onako prljave :bash:
 
kopmania":35kgi2x4 je napisao(la):
Kakvi su ono neki volvo autobusi na 94 ?? Užasno su ružni od pozadi :)

видео на 77 једног. па мени нема много разлике између њега и Необуса
 
Vrh