Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 259 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,8%

  • Ukupno glasača
    272
Tih 100 je već trebalo stići do nove godine, ne verujte u to što pišu.

Za Veoliju:
img1755vdsf.jpg
Ostatak na:
http://www.autobusi.net/forum/viewtopic.php?t=9&start=915
 
Колико ће их стићи, то се може само нагађати, иду избори и тако то, али што је сигурно, то јесте да ће највише нових опет зграбити Карабурма :violina:
 
Ja sam cuo 178 ali sto kaze Aleksandar ne treba da verujemo to sto pisu dok ne vidimop licno da su stigli
 
Ma da a sta je sa nama sto se vozimo busom 33 i dalje se drndamo transproduktovim krsevima :)
 
Nisu ni transproduktovi busevi za bacanje meni se bas dopadaju rado bi voleo da umesto kosave prevoza idu transproduktovi mada mogli bi da naruce neke klimatizovane autobuse
 
aladin2908":1eotc1qi je napisao(la):
znaci nemaju prozore?
Ja se iskreno nadam da imaju prozore, bez njih bi bilo vrlo mračno i klaustrofobično unutra, i teško bi se znalo kada treba sići :D ;)

Gledam večeras nekoliko zglobnih japanaca - SVE sijalice, farovi i signalne lampice im rade, pa čak i one sitne žute obeležavajuće duž donjeg dela bočnih strana... Dokaz da i GSP može da održava solidno vozila samo ako su pod stalnim pritiskom i nadzorom (u ovom slučaju od strane donatora i gradske uprave, koja mora da polaže račune donatoru u slučaju da se vozila zapuste).
 
Да, али то је највећа жалост, да на ГСПово одржавање има ефекта само стални притисак и надзор. Самовољно не би ни прстом мрднули а бусеви им се живи распадају после 3 године саобраћања.
 
kada ce poceti da se primenjuje zakon paljenja klime kada je napolju plus 36 a u busu plus 45, pa kad izadjem iz autobusa bude mi prohladno... pre neki dan sam bio na ivici da kolabiram u autobusu Ada4... ono stvarno nema smisla, protestujem!!!
 
Pa nisu ti Transproduktovi FAPovi toliko loši :/ čak mislim da boljih FAPova nema u Beogradu. Ako se dobro sećam Transprodukt je opet naručio FAPove, pa će valjda stići.
 
Александар":22yrrrqi je napisao(la):
Pa nisu ti Transproduktovi FAPovi toliko loši :/ čak mislim da boljih FAPova nema u Beogradu. Ako se dobro sećam Transprodukt je opet naručio FAPove, pa će valjda stići.

Ma da nisu losi ako si nizi od 170 cm onda imas prostora da sednes na ona neudobna sedista :p to su fap-ovi prebaceni iz niskog gsp-a koji sad voze u BG.Ne znam zasto ne bi ubacili niskopodni fap sa klimom na 33??
 
Mislio sam na stanje vozila, nisam sedeo i vozio sam se par puta svega. Sedišta su vazda problem bila i u Ikarbusima :( Što se niskopodnjaka tiče, on radi na Ada liniji Trg republike-Vidikovac. Možete ga videti u 20:00 na Trgu Republike, ali mi se čini da klimu nema!
 
И после се неко чуди зашто готово сваки Београђанин хоће да путује само колима.
 
Felix55":2d05r8ge je napisao(la):
aladin2908":2d05r8ge je napisao(la):
znaci nemaju prozore?
Ja se iskreno nadam da imaju prozore, bez njih bi bilo vrlo mračno i klaustrofobično unutra, i teško bi se znalo kada treba sići :D ;)

Gledam večeras nekoliko zglobnih japanaca - SVE sijalice, farovi i signalne lampice im rade, pa čak i one sitne žute obeležavajuće duž donjeg dela bočnih strana... Dokaz da i GSP može da održava solidno vozila samo ako su pod stalnim pritiskom i nadzorom (u ovom slučaju od strane donatora i gradske uprave, koja mora da polaže račune donatoru u slučaju da se vozila zapuste).


hahaha verovatno...video sam ih danas na 65 i 75 i ne otvaraju se prozori divno, radi ventilacija i klima a nemaju ni reklamu :D
 
Kakvi su ono neki volvo autobusi na 94 ?? Užasno su ružni od pozadi :)
 
znam da je bamiron kupio mega bus za 94, ali sam video dva ili tri lastina autobusa prethodni vikend na 94 pa sam se pitao od kad je to..
 
Vrh