Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 267 95,4%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,6%

  • Ukupno glasača
    280
To za šihtu ćemo osetiti mi iz Vinče već u decembru kad bude bio i višak autobusa pa ne bude imao opet ko da radi šihtu. Na 307 nikada nema šihte zato što nema vozača, a i zato što nema autobusa

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673702#p673702:k3obhzde je napisao(la):
Рипањац 405 » 26 Окт 2019, 11:29[/url]":k3obhzde]
Нисам завистан ни љубоморан, само апелујем на то да свима плата буде што приближнија.
Задругарима и возачима плате не би смеле бити приближне. Док возачи обављају транспорт путника, Задругари трују нове генерације. Данас јутјубери имају веће плате него лекари. Људи губе разум.
 
Jutjuberi imaju velika primanja zato sto ih svi gledaju, to stoji. Ali ima i toga sto to nije nasa nego strana kompanija. Zaradjuju dosta, ali zemlje Balkana su bas slabo placene na Jutjubu, CPM(cost per mile) je medju najmanjima i pored toga zaradjuju hiljade evra...Ne bi trebalo da yt-bere poredimo sa nasim ljudima, njihovim primanjima, jer realno ne zavise od iste kase.
 
Не поредим их, него описујем стање. Имају велика примања јер је некима провођење времена за телефоном најбитније у животу. Многи губе посао, а мењају их нестручни. Неко се убије у операционој сали, а неко добија + на You Tube за приче о моралу. Возачи заслужују веће плате, као и учитељи, професори, лекари и други.
 
Svako na svoj način čini nešto za nove (buduće) generacije. Neko ih unazađuje , a neko unapređuje. Umesto da svi oni koje je pomenuo SBG imaju veća primanja od ovih "mobilnih" , kod nas je obrnuta situacija.
 
I tu vlada zakon ponude i potražnje. Narod gleda, oni zarađuju. Kad ne bi bili gledani, ne bi imali ni para.
Nego, ode ovo u dubok off.
Ima li kakva nova vest o higerima? Ima li kakva priča iznutra? Neću skoro u Beograd da sam vidim i osetim. A prilično sam radoznao kako to izgleda, ide i zvuči.
 
Ovog na 304 nema već 3 dana. Zna li neko šta je sa njim? U pitanju je 3387.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Dok ne dodje sledeća tura Higera, rekao bih da će jedina promena biti kada se skinu Higeri sa 22a i prebace lepo na linije gde su potrebni... možda 304 dobije bar redovna 2 busa, kao i 53 i 83...za sada imaju po jednog...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
Možda dobije 302 nekog Higera od 1 novembra kad se ukine 22A. Čundo mi je da ih već nema, pošto tu ima dosta novih vozila

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
I jedina stvar koja me čudi za Kosmaj, kako još uvek nisu zadužili nigde 193,do juče redovnog na 83...
 
busspoter":33cffxq0 je napisao(la):
I jedina stvar koja me čudi za Kosmaj, kako još uvek nisu zadužili nigde 193,do juče redovnog na 83...
Danas redovan na 303, a videćemo gde će ostati

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Nije danas redovan, nego je danas bio na 303. Redovan ce biti na nekoj liniji kad dobije zaduženje tj bude na toj liniji stalno..
 
Pogrešno sam se izrazio. Sad bi baš dobro došao takav jedan bus na 307, ali od toga nema ništa, kao i od Higera kad se skinu sa 22A. Nikad više otpada na 307, nego sad kad su stigli Higeri. Sve sami mutanti, fapovi i stati ik 103...

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Виђа ли неко 184? Нема га на линији 403 од јула. На његовом поласку радили су 78, 84, 189, 295 и 493.
 
GB 3198 se danaspokvario u Kirovljevoj ulici i svi putnici su izašli na semaforu kod stanice žarkovačka...

Ventil za vazduh je pušta u ubrzanom tempu i sam autobus je padao i podizao se zbog nemogućnosti održavanja normalnog pritiska u vazdušnim jastucima na trapu.
 
Jedan od dva Higera sa 702 veceras na okretnici, #3363 :)

JdnRMl0.jpg


aAWQQro.jpg
 
Evo upravo je 193 uveče bio na 1/307. Ponovo nam se pokvario autobus uveče, u pitanju je gb. 160.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673948#p673948:2zj1xpr0 je napisao(la):
DULE5 » Sub Okt 26, 2019 11:32 pm[/url]":2zj1xpr0]GB 3198 se danaspokvario u Kirovljevoj ulici i svi putnici su izašli na semaforu kod stanice žarkovačka...

Ventil za vazduh je pušta u ubrzanom tempu i sam autobus je padao i podizao se zbog nemogućnosti održavanja normalnog pritiska u vazdušnim jastucima na trapu.
file.php
Na kojoj je bio liniji?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=674012#p674012:2ht77jpl je napisao(la):
Arsenije » Ned Okt 27, 2019 8:20 am[/url]":2ht77jpl]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673948#p673948:2ht77jpl je napisao(la):
DULE5 » Sub Okt 26, 2019 11:32 pm[/url]":2ht77jpl]GB 3198 se danaspokvario u Kirovljevoj ulici i svi putnici su izašli na semaforu kod stanice žarkovačka...

Ventil za vazduh je pušta u ubrzanom tempu i sam autobus je padao i podizao se zbog nemogućnosti održavanja normalnog pritiska u vazdušnim jastucima na trapu.
file.php
Na kojoj je bio liniji?

Kao što Djole kaže, linija 23 je u pitanju... Izvinjavam se što nisam napisao.
 
Kad stize drugi kontigent?

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока
 
Zbunio si ljude zato sto si napisao da se pokvario u Kirovljevoj umesto u Blagoja Parovica. Tako da nije odmah bilo logicno da je 23
 
Ти аутобуси много звецкају током вожње.
@ SBG
Да се вратим на тему, пошто сам први и започео онај ОТ. Апропо ЛЕ-а, то што неки аутобус мало звецка уопште не значи да је крш. Они су још и добри каквих има по питању растрешености. Мора да нисте чули какве миозвуке производе поједини МАЗ-ови преко ових наших београдских џомби. Некима се и шипке врте под руком (конкретно код Думекових оне хоризонталне изнад врата). Чак кад мало ближе погледам Кинезе, они ће свакако добро доћи у смислу обнове возног парка и по том питању се не жалим, али ако их упоредимо са ИК-112ЛЕ, ЛЕ је ипак један далеко комплетнији, квалитетније одрађен и лепши аутобус у поређењу са Хајгером. У сваком погледу!
 
Mislim da sam video nekoliko Higera na ulazu u garažu na nbgd, neka Miroslaves potvrdi.. Verovatno čekaju tu registraciju.
 
Vrh