Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 256 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,8%

  • Ukupno glasača
    269
a ovi liazovi busevi na linij 25...ne da su poceli da se raspadaju,nego ono nije normalno...u jednom od njih ladno ulaze izduvni gasovi cim stane na stanicu..a zadnji deo basa je crn,da ne moze biti crnji...samo mi nije jasno kako ne primete(citaj zasto ne zele da primete)....
 
Ma ti liazevi su najgori.Kosava prevoz je definitivno najgori prewvoznik a oni drze liniju 25 i liniju 73.Nerazumem kad ce da zamene te krseve sa nekim boljim autobusima.Gde bas da nas ti baksuzi snadju zar nije mogao neki bolji prevoznik da nas drzi nego mora kosava prevoz :rolleyes: :rolleyes: :bash: :bash: :bash: :bash:
 
Ne samo to, već su im neispravne kočnice još od kako su stigli (fabrička greška)! A o tome kako je Beobus pobedio na tenderu, a da pri tom nije ni imao autobuse to je već za posebnu temu, čak su stigli sa nalepnicama na ruskom. A o tome da se motor pregrejava čim temperatura dostigne 30 stepeni je suvišno pisati, znate i sami da moraju da drže otvorene poklopce pozadi.
 
данас сам се возио Унакоповим Лиаз, ГБ П04108 (можда и није 8 на крају, не знам стварно, нешто су преправљали), линија 25 или 25П нисам гледао, унутра ишчупано пар седишта, а позади је поклопац мотора био полу-отворен. е за то треба Ђилас да пита где бре то вози. КАТАСТРОФА. а да, позади црњи од црне ноћи
 
JohnnyLee":35hfikf7 je napisao(la):
данас сам се возио Унакоповим Лиаз, ГБ П04108 (можда и није 8 на крају, не знам стварно, нешто су преправљали), линија 25 или 25П нисам гледао, унутра ишчупано пар седишта, а позади је поклопац мотора био полу-отворен. е за то треба Ђилас да пита где бре то вози. КАТАСТРОФА. а да, позади црњи од црне ноћи
to je 25p o njemu sam pisao...;) a sad ima jos neko da potvrdi...
 
nenad78":23a3hd0f je napisao(la):
Kako zlo izgleda ovaj četvoroosovinski Merc! Bruka! :)

Bratu CiganU > +1 ;)

Super je autobus
Cigani nisu najjaci,neko drugi je malo jaci hahaha

Хвала браћо, па ето када је човек у шетњи а укаже му се прилика, што да не сними нешто, поготово такве одличне макине, као Мечке, ето, коначно има Братислава барем 26 оваквих бусева, на које може бити поносна, јер такве нема ни Беч :) Надам се, да ће бити још неких снимка возила ЈГП.
 
Eto rocker,vi imate sajber buseve,mi imamo sajber tramvaje.Ocigledno ne moze i jare i pare ili ti i mercedes i CAF :D
 
Свака сличност случајна :D Само штета што је дошла криза и дуг града, Меца би било сигурно више али шта да се ради...
 
У већини Веолијиних ИК-103 на линијама 65,74 и 75 су поскидани они екрани што стоје поред возачеве кабине и ничему не служе (ту се стално врте неке небулозе), да ли то значи да се спрема замена возила? Колико се сећам, ови бусеви су на линију дошли 2006.
Иначе јуче сам био затечен када сам видео простор код возача у једном Веолијином ИК-103! :shok: Табла се СИЈА, ни трунке прашине, у оним удубљењима за ситнице стоји полошка која спречава клизање истих у кривинама, све угланцано, чисто... :shok: Морао сам да проверим да нисам омашио аутобус!
 
Веолија набавља већ дуже времена нове бусеве, тако да је могуће да почиње полако да врши замену. то је бре озбиљна, страна фирма, нема бре ту да има прашине и сличне прљавштине
 
Веолија је увек сериозна. У Словачкој су купили део регионалног аутобуског саобраћаја, набављају нова возила Irisbus Crossway са климом и сл. Озбиљна фирма је то.
 
onda veolia hitno za liniju 25 umesto ovih beobus-brt neozbiljni su,placam kartu za bas u kojem nema ni sedista a da ne pricam o grejanju kad dodje zima...:p da ali postoji uopste grejanje u beobus_u.....
 
zasto..zasto je grad zeljan beobusa...raspada na 4 tocka...:p ne razumem samo cekam dan,kad ce motor da ispadne u toku voznje...
 
Веолија ће морати да сачека следећи тендер да узме још линија. искрено, највише бих волео када би се линије поделиле између ГСП-а, Ласте и Веолије. иначе, Веолија по Европи има и железнички саобраћај, и њима бих радо дао да управљају БГВ-ом, када би закон дозвољавао приватни железнички превоз
 
дозвољава теретни, али не и путнички.
е, хоћемо ли се ми некада возити у Београду овиме:
CREALIS-3Q-LH%20FRONT-01.jpg
 
Cuburac93":3qz1xqwz je napisao(la):
Da li mozete da mi date turazu linija 302 i 303 jutarnju
Докле идеш? 302 иде на, мање-више 15 минута, а на 303 не рачунај, тај иде јако ретко, једном у 45 или сат времена.
 
Posto sam se uclanio u omladisnkom pa idem da berem voce da bi zaradio za auto pa sam bio skinuo red voznje od 302 i 303 posto pise da 302 ima 06:04 a 303 ima u 06:00 i 06:30
Da li je to tacno vreme ?
 
13 din/kg idemo ja i dva ortaka da radimo pa cemo zajedno da pokusamo da skupimo 300kg a mozda i vise
 
Vrh