Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 257 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,8%

  • Ukupno glasača
    270
Како је леп, ово је лепша колор-шема него што је на братиславским 15м Урбинама ЦНГ. Свака част Новосађанима на избору произвођача. Ја мислим, да је Соларис једини прозвођач аутобуса из источне Европе, који има педигре готово равно западним фирмама.

Edit: Овакви Солариси возе у Братислави:

2082a_0.jpg
 
@ c.s.i.
:kk: :kk:

Koliko po tvom iskustvu obično prođe vremena od predavanja prijave Sekretarijatu/Sektoru za saob. insp. nadzor, pa do njihove reakcije (slanja rešenja)? I da li uvažavaju i prijave poslate na njihovu zvaničnu E-mail adresu?
 
@ c.s.i Jel se ovo odnosi na one crno-rupičaste reklame? Ili na one druge ili na sve?
 
Pa od tih crno-rupičastih nema gorih. Bolje da ne vidim ništa nego da me bole oči!
 
@ c.s.i. - sjajno! Više mi neće biti muka dok se vozim i pokušavam da gledam kroz prozor.
 
igor 77":3kx4nblm je napisao(la):
Novi Lastin Neobus jedva izlazi uz Ljutice Bogdana,smorio sam se.

Upravo tako, isto sam i ja primetio. Ono je užasno, pretpostavljam da je menjač problem :/ Lastini IK-103 tu izvlačili ko munje :)
 
Pre nekoliko dana sam prijavio GSP-u da je u autobusu garažni broj 1024 već duže vreme polomljeno sedište, ali naravno njihove reakcije i dalje nema.

Nekoliko dana pre toga Sekretarijatu za inspekcijske poslove sam prijavio GSP-ov autobus garažni broj 1041 zbog velike količine izduvnih gasova koji ispunjavaju unutrašnjost autobusa prilikom svakog ubrzavanja (to već ulazi u domen direktnog trovanja putnika), i opšte zapuštenosti i prljavštine u vozilu. Reakcije i dalje nema.
 
i nastavljam sa slikama linije 25 i njihovim nedostacma..danas u maksima gorkog otisla osovina pukla tzv''kifla''to je neki spoj kod tocka,nisam siguran ako neko zna ,nek me ispravi.
260083_116439508445215_100002374997518_166361_7864247_n.jpg

248729_116438961778603_100002374997518_166359_8043527_n.jpg

254174_116439248445241_100002374997518_166360_7449207_n.jpg

naravno asfalt vidno ostecen...i dokle ce autobusi na liniji 25 prolaziti ovakvi autobusi....pokusao sam da slikam i sa druge strane taj deo koji je pukao ,ali se ne vidi na fotografiji najbolje...
 
Auu zaj*** su liniju 73 Koje su stipse ovi iz Kosmaja umesto da angazuju majstora da sredi bus oni nerviraju narod i stisli se kao nemaju para ko jos u to veruje
 
Vi na 25-ici zato imate mercedese nama hvali dupli mercedesi na liniji 73
 
ja msm da na liniji 25 ima samo dva mercedesa...ostalo su fapovi,liazovi i ikarbus...
p.s. lizaovi se raspadaju..za nijansu su bolji od fapovif...
 
vozdovacki":t92zhk4b je napisao(la):
...naravno asfalt vidno ostecen...

Duboko oranje... Kao kad Katici ispadne kardan pa krene da pravi kanal ispod sebe. :(
I ko će sad biti odgovoran za ovo oštećenje asfalta? Da li neko zna da li treba još nekom proslediti ove slike i na dušu (čitaj: račun) GSPa treba staviti asfaltiranje celog ovog dela ulice?
 
Fap trole,ikar tramvaji da nam nije malo previse.Mislim,mi cemo preziveti ali planeta Zemlja? :/
 
Pa to se desava kada se vozila ne odrzavaju. Svako drugo vozila gspa ima takve osovine da svaki put kada predje preko rupe imam utisak da ce ostati bez tockova.
 
nenad78":3lu5heze je napisao(la):
vozdovacki":3lu5heze je napisao(la):
...naravno asfalt vidno ostecen...

Duboko oranje... Kao kad Katici ispadne kardan pa krene da pravi kanal ispod sebe. :(
I ko će sad biti odgovoran za ovo oštećenje asfalta? Da li neko zna da li treba još nekom proslediti ove slike i na dušu (čitaj: račun) GSPa treba staviti asfaltiranje celog ovog dela ulice?
nije ovo nista cuo sam kasnije od vozaca 26...da kad su mu skidali gumu se desilo neko s**** i da su unistili asfalt jos vise tj napravili su rupu u asfaltu...:p
 
Vrh