Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 272 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 14 4,9%

  • Ukupno glasača
    286
10 sa nbgd kombijem, iz ostalih pogona verovatno ide vise jer nama ni jedan ne daju, tek u zadnjoj turi.
 
Mislio sam da da ce ici mozda onim Ivecom a oni odoše kombijem :D
 
Trebalo bi 52 autobusa prvoj turi

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Jel zna neko zasto je ovoliko solarisa na klocnama u pogonu nbg? Nekoliko njih mesecima nije vozeno, a imam utisak da ih je sve vise i vise van stroja! To je velika sramota
 
Данас сам био до Падињака, зашто иза окретнице одмара Соларис? Резерва или ?
 
Два пара седишта у аутобусу на линији 35 (Лешће), све с појасевима, снимљена јуче. Рекао бих да су извађена из неког међуградског аутобуса и уграђена у овај, градски. Удобна су! :)





 
Takva sedišta su i u 3287, redovan na 16. On ima i reklamu zalepljenu za bezbednost u saobraćaju i vezivanje pojasa. Ona su fabrički u njemu, a nisam znao da ima i u jos nekom busu takvih sedišta. Obzirom da je to bilo na 35ici, znači da je to kod privatnika što stvarno nisam znao..
 
@ busspoter
Ово јесте #3287, види се малко онај део где је зглоб. :wink: Немају приватници зглобне 218М. Вероватно се ради о некој прекоманди или нечему сличном... Или се, пак, ради о линији 35Л коју држи СП ,,Карабурма". :wink:
 
Nema sumnje da je GSP-ov zglob u pitanju. Odaje ga i položaj stolica, kao i tri prozora između prvih i drugih vrata. Prekomanda teško može biti, tako da je sigurno linija 35L u pitanju. Iskreno, nisam shvatao poentu eksperimenta sa samo jednim vozilom, a i sama sedišta su pomalo ružna i neugledna.
 
Nista od kineza, vratili su se vozaci. Nisu stigli ni do Niša pa su im rekli da se vrate. Vrv brod kasni.
 
Hahahahah kakav cirkus. Ja bi Kinezima zbog ovakve neozbiljnosti lupio debele penale jer im za 7 dana ističe rok.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Ozbiljno? Ovo je na nivou priče o grejanju. Ako je istina, diletantizam je blaga reč.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=663702#p663702:1x3gbcrk je napisao(la):
ПЕТАР » Sre Sep 25, 2019 10:43 am[/url]":1x3gbcrk]Ваљда ће се оволико чекање исплатити.
Naravno da će da se isplati. Do poslednje pare ima da platimo Kinezima , čak i za troško kašnjenja koje su imali , i još da ih na sve to ishvalimo na TV - u kao važnog i ozbiljnog strateškog partnera. :D
 
Prema ugovoru rok za isporuku svih autobusa ističe za 7 dana, a mesto isporuke je Beograd...
Takođe je ovaj deo zanimljiv
ec5f3c030c27c1e733340a5fcb724be5.jpg
 
Zanimljivo je ovo, ali bojim se da ne bude malo drugačije u praksi.
Na osnovu čega je planiran put i datum preuzimanja?
Gde je bio taj brod? Postoji plan rada u luci - pristajanje, istovar...
Neverovatno!
Ali express pošalje poruku kad lokalna pošta preuzme pošiljku.
Da li su oni uopšte krenuli? Jesu li uopšte viđeni u proizvodnji? Ima li kakav snimak? Sad više ništa ne verujem dok ne vidim. Previše je i glasina, a i neozbiljno odrađenih poslova.
 
Vrh