Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 270 95,4%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,6%

  • Ukupno glasača
    283
Потребни су НБГД-у и Карабурми више него Отпаду.
 
3273
21JMo3g.jpg


391

K7fJem8.jpg

3261
7hgWKH4.jpg
 
Otokar se vozi i na Malti.



Ortak mi reče da pored Otokara imaju i King Long-ve i Mercedese.
 
18 данас цепа шихту на 53. Имао сам ту част да га сликам и није за отпад нити је крш оно људи иде 100000 пута боље него сваки нови крш из фабеике отпадних возила Земун. Хоћу њега уместо климатизованих пластичних ИК 112М.
 
@busspoter

Ne bi bilo lose da fotografije autobusa stavis u spoiler posto smo uveli tu praksu kako se tema ne bi "gusila" fotografijama
 
Vazi, nema problema. Hvala na sugestiji. Ako imate jos neku primedbu ili neki savet, slobodno napisite, znaci mi da bih poboljsao kvalitet objava.
 
Ja recimo kada vidim gomilu slika , odustanem u startu od gledanja , jer znam da im treba više vremena da se učitaju , ali zato rado pogledam spoiler , zato što se gotovo istovremeno učita kad i stranica. Isto tako , kada neko nešto napiše naknadno , a slike nisu u spoiler - u , opet treba duže da čekam da bih video šta je napisano...
 
Fap #110 u kvaru na liniji 307. U roku od sat vremena su se pokvarili #110 i #127 i onda mi neko dodje i prica kako su ti mutanti dobri
 
Pa nijedan od ta dva nisu 'mutanti'.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
@busspoter

Sreo sam te juče u prolazu dok si bio "u akciji" u Glavnoj ulici u Zemunu, par sekundi pre nego što si krenuo prema zemunskom keju. Da sam znao da si ti u pitanju, lično bih te pohvalio za fotografije (jedino mi je kasnije Šomi pao na pamet da je možda fotograf ili neki stranac). Dobar ti je fotoaparat, a ti si odličan fotograf! :)
 
@Mićo

Hvala puno! Nije bas najbolji aparat, star je bas dosta, ali za sad radi kao da je nov. Ako naletis na mene jos nekad, javi se. Ja sam obicno na na tom potezu od trga Branka Radicevica pa do Poste, a onda malo na Kej da se prosetam pa kuci :)
 
Kosmajski pogon GSP-a razbija hipotezu da stari autobusi odlaze da voze i truju ljude na prigradskim linijama, a mlađi autobusi da rade na gradske (centralne) linije.



Danas je uključen na treću turažu na liniji 83. Menjač krči maltne pri svakom pokretu ručice menjača. Odavno je već zreo za železaru.
 
Evo nekih fotkica od danas :D

_DSC0022 by busspoter, on Flickr

_DSC0032 by busspoter, on Flickr

_DSC0026 by busspoter, on Flickr

_DSC0036 by busspoter, on Flickr

_DSC0037 by busspoter, on Flickr

_DSC0064 by busspoter, on Flickr

_DSC0074 by busspoter, on Flickr

_DSC0099 by busspoter, on Flickr

_DSC0100 by busspoter, on Flickr

_DSC0086 by busspoter, on Flickr

_DSC0070 by busspoter, on Flickr

937
_DSC0076 by busspoter, on Flickr

_DSC0109 by busspoter, on Flickr

_DSC0095 by busspoter, on Flickr

_DSC0098 by busspoter, on Flickr

_DSC0102 by busspoter, on Flickr

_DSC0082 by busspoter, on Flickr

_DSC0084 by busspoter, on Flickr

_DSC0083 by busspoter, on Flickr

_DSC0103 by busspoter, on Flickr

_DSC0112 by busspoter, on Flickr
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=530320#p530320:2zyg8ou3 je napisao(la):
Mićo » 05 Апр 2018, 14:57[/url]":2zyg8ou3]Kosmajski pogon GSP-a razbija hipotezu da stari autobusi odlaze da voze i truju ljude na prigradskim linijama, a mlađi autobusi da rade na gradske (centralne) linije.



Danas je uključen na treću turažu na liniji 83. Menjač krči maltne pri svakom pokretu ručice menjača. Odavno je već zreo za železaru.
Пре ће ИК218М у расход него Барбике. Срам те било!
 
Vrh