Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 283 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,0%

  • Ukupno glasača
    298
images
 
Uzeše i 67 Zemunu, ide se ka cilju od pre par godina, da ostane tri autobuska pogona... Nije sav ološ slučajno stacioniran u Zemunu na rukovodećim mestima...
 
Tako se pricalo svojevremeno za kosmaj nego sto napred neuplavise solarisa ovako izgeda grozno
 
Pravilnikom nije dozvoljena reklama napred i nazad, samo sa strane. Ili sam ja to pomesao sa necime drugim, ali sam 99% siguran da je tako.
 
Сећам се ја да је неко постављао тај правилник, али у сваком случају не сме реклама, фолија у боји рекламе сме :D

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Uprvo nije dozvoljena reklama ali boja folije u boji reklame jeste ako je vecina reklame plava onda je ispod soferke trebala biti plava i pozadi naravno
 
E pa to je, onda sam ja pogresno razumeo, misleci da se odnosi i na karoseriju, ne samo na prozore.
 
30 Март, линија 302
2016-03-31_09-55-59 by Somi303, on Flickr
11 Април, линије 302 и 351
Кршеви by Somi303, on Flickr
Ово је испало Ласти из погонског точка
Кршеви by Somi303, on Flickr
12 Април, 302
Кршеви by Somi303, on Flickr
И тако сваки дан, забринуо бих се кад би прошао дан да не затекнем неки леш ту. Оно што ме фасцинира је то што су изпадања велика, а одступање од реда вожње мало :o Чим се неки поквари замена се налази моментално и не чека се пуно.
 
Somi to im je redovno odmoriste bar su stajalista ofarbana
 
Čoveče ovaj Lastin samleo zupčanike ladno mu se raspao difernecijal ,majku ti ,šou program
Ovi kosmajci se pregrevaju to mu dođe ko neki standard
Je l šomi su ovi popravili one silne rupe po putu kad se krene prema zaklopači ???
treba sledeće nedelje idem tamo pa me interesuje da li da pripremim bubrege za istresanje :D
 
GB3151 na liniji 16 (prednji displej je normalno radio nego je to do aparata)




GB3166

GB1003 na 16

 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=381193#p381193:11448xpb je napisao(la):
nbgcity » 14 Apr 2016 07:32 pm[/url]":11448xpb]http://www.24sata.rs/voznja-opasna-po-zivot-krov-gsp-busa-se-srusio-na-glavu-novinarki-24-sata/29265
JOJ sto seru sa ovim da je "tehnički potpuno ispravnom stanju pušteno". Da poklopac otpadne nije dovoljno truckanje i drmusanje po rupama, nego da fale neki srafovi ili da nije zategnuto kako treba.
Elem, ja sam danas, nazalost, naucio jednu bitnu lekciju. Nikada vise ne brisi prozore u autobusu. Vracam se kuci, sednem u 311, posle par minuta se zamagle prozori i ja duksom po vecem prozoru obrisem, pa onda uzmem gornji manji da obrisem, sklizne mi rukav iz prstiju pa obrisem stranom sake. Pomerim ruku, kad imam sta da vidim, crna saka. I onda bolje zagledam u taj mali prozorcic, nevidjeno prljavo. "Sreca" pa je rukav duksa tamno siv pa se ne primecuje prljavstina, ali zato saka kao da sam mast brisao.
 
Осим држања за шипку не правим никакав контакт са ентеријером аутобуса. Почео сам да избегавао и да седим колико су аутобуси штрокави, барем на 303 и 302.
 
Данас је у погону Нови Београд неколико расходованих "Икарбуса" уз помоћ машине која има "оно као рука" (цитат Веља Илић) претворено у гомиле ђубрета.
 
Vrh