Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 266 95,3%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,7%

  • Ukupno glasača
    279
Da, Miljusa niko nije voleo, a ni on mene...tako da zavrsih na NBG.
To jeste, ja na Solarisu otvaram oba krila, samo kad neko stoji napred onda blokiram, ali ko god da je usao na to, nije produzio, jer ne zna da pregrada moze da se pomeri, vec se vrati i izadje pa udje na ono drugo krilo :)

Nisam bacao pogled duboko u drugu pregradu, bas cu morati, mada, ako neko hoce, moze da dodje kad sam na okretnici pa nek gleda i slika sta mu volja na busu :)
 
Beše 20/17?
Ja za Miljuša za ove 4 godine kako se bavim GSPom i saobraćajem, nisam čuo jednu lepu reč, ni kosmajci ga ne vole.
 
19/17
Nije vise u Kosmaju, sad je u Dejtonu, prebacen po kazni navodno, zbog problema na Kosmaju.
Ne znam sta sutra vozim, koji auto ce da daju, danas je bio 1107, odlican auto :)
 
Oni umjesto da smjene sefa odrzavanja premjestaju vozace koji nesto rade trude se odrzavaju buseve svoje radno mjesto.
Tog miljusa odma na biro rada malo da se luftira . Mislis pozar u pogonu gorenje ,sta je dejtonka .Kanije stvaljam koju sliku
 
Taj je preš'o skoro sve pozicije :D
Pa 1379 je sad Zemunac, serija (1379-1384) je sad u Zemunu. Tu kod tebe na polazak ide Solaris?
 
И оваку се безбедна тиме би само успорила возило.
ПС:
П(риватна)П то и треба да остане, и мислим да је свима јасно да се не слажемо. Тако да не обраћај пажњу на то :wink:
 
Neka povecaju turazu i nece usporavati nista :)
Nisu svi jos u zemunu, 1383 je jos uvek danas radio na NBG a kod mene stize Solaris, koji garazni, nemam pojma.
 
Pa što se pravdaš ako nisi kriv. Pošto me ne možeš nadmudriti, onda me ovako "hrabro" pljuješ. Nije on jedini kome si slao ovakve pp.
Ja nemam problem da ti javno kažem šta mislim, ali za to nemam potrebu. Eto tvog pravog lica...
 
MAN":155r6692 je napisao(la):
Neka povecaju turazu i nece usporavati nista :)
Nisu svi jos u zemunu, 1383 je jos uvek danas radio na NBG a kod mene stize Solaris, koji garazni, nemam pojma.
Ja sam i 1388 video na 88, a stoji dopis da su sada svi (1379-1389) u Zemunu...
 
О свевидећи Душане, коме сам ја све то слао "такве" поруке? Не правдам се, само кажем да приватна порука то и треба да остане. Зато и постоји. По хиљадити пут, баш ме брига за тебе.
 
dsc02773.jpg

dsc02754.jpg

dsc02752.jpg

neka zastita po podu
dsc02751.jpg

detalji neobican nacin spajanja sipki
dsc02749.jpg
 
Znaš ti, ne pravi se glup. A da ako te kako kažeš briga za mene, odakle ti potreba da me stalno pominješ? Malo si kontradiktoran!
 
Bilo bi fantastično kada bi Becks i Somi svoju "zanimljivu" međusobnu komunikaciju ubuduće obavljali isključivo putem privatnih poruka... :roll:
 
Bilo bi, ali dotični ne sme tako da diskutuje. Valjda je to ta hrabrost, ako ne provaljuješ ja i hoću tako da rešim problem.
 
Ma nije tu problem u njihovoj komunikaciji , koliko ja vidim , već u tome što becks generalno nije spreman da prihvati mišljenja drugih.
 
Becks nije spreman?!
Ili će biti da kome god sam rekao da nije upravu on kasnije pljuje po meni. Samo se vi ljutite, ja nemam ništa protiv. Ali da kazem bravo za svaku prosto proširenu rečenicu e pa to neću. Ja nemam problem da kažem da sam pogrešio, da podelim svoje znanje ili da pitam nekog šta me zanima. A da li ste vi takvi. Ja tog dotičnog otvoreno zovem da dođe kod nas, ali to njemu ne treba sve on zna.
Eto ja mogu bilo kome da se suprotstavim, ali ne svađom već argumentima, za razliku od pojedinaca.
I da ako smatrate da ja smetam i štetim ovoj zajednici samo me obavestite preko ppa, neću onda dalje trošiti vreme u pokušajima diskusije...
 
becks89":44zznmw4 je napisao(la):
Ili će biti da kome god sam rekao da nije upravu on kasnije pljuje po meni.

A da li si se ikada zapitao zašto je to tako , zašto se to dešava samo tebi?

Toliko što se tiče OFF topic.
 
Пошто је постала пракса да се приватне поруке избацују у јавност ово дође исто. Ти немаш проблем да кажеш да си погрешио, али немаш ни снаге за то. Ти не штетиш овој "заједници" јер знаш доста, али не умеш да признаш да си погрешио. А МАН је урадио шта је хтео, скренуо тему са себе на нас. Кад си му ти написао дато није тачно одмах је поруку написао да би постигао ово. Зато више не треба трошити време на порицање лажи и глупости које је он изнео.
 
Mir, Mir, Mir!
Niko nije kriv.
Ava, ava, ava!
Sudija je krava.
Kupus i pečenje,
Slatko pomirenje.
Malo Becks, malo Somi,
pa ćete se voleti.

Odlicne slike direktore! :) Bas sam i ja obratio paznju na te spojeve, odlicni su, s obzirom da nisu onako klasicni pa zauzimaju mesta.
 
Pomirite se momcine.Bravo direktore.Solaris je predivan :D :)
 
Sad malo da krade iz zatvora. Odmah skidanje sa pozicije cela GSPa i kraj, kakva je to javna, gradska kompanija ciji je rukovodioc u zatvoru.
 
Ovo su ga su ga za kolubaru skembali a za gsp tek treba da se cacka
 
Vrh