Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 279 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,1%

  • Ukupno glasača
    294
Данас око 14:00, линија 83. На првој станици од окретнице су сва места за седење била заузета. На станици Катанићева почело је благо гурање за улаз, али ништа страшно.
На Славији и дуж Кнеза Милоша је било већих гурања. Од количине људи пала је висина приколице. На БАС-у се спустила још више

Док на 52 никад нема оволике гужве као на слици нити падања јастука због огромне гужве, нити гужве дуж 90% трасе као 83. Са линије 83 2018. године у корист линије 52 скинути су зглобови јер је тако тражила нека тамо месна заједница.

IMG_1.jpg
 
Poslednja izmena:
Ostace na 30 linija za sad mozda daju posle i 24 87A 60 32 32E 35 43 privatniku sl god, samo da se uradi put.
 
Pravilo je prekršeno u startu sa linijom 79. Tako da ako može 79 da ide privatnicima a kači centar više nego 32, onda može i 32 da ide privatnicima.​
 
Бахати возач 307 ми залупио врата исперед носа још му машем куцам на врата стоји говедо неће да отвори. Дно и безобразлук још субота следећи за 35 мин! Оћемо ли дочекати ту стрелу више😣
Мада ми није јасно овај следећи је кренуо у 6:30 а по реду вожње пише 6:40 да ли он кренуо 10 мин раније или ред вожње није исправан?
 
Poslednja izmena:
Бахати возач 307 ми залупио врата исперед носа још му машем куцам на врата стоји говедо неће да отвори. Дно и безобразлук још субота следећи за 35 мин! Оћемо ли дочекати ту стрелу више😣
Мада ми није јасно овај следећи је кренуо у 6:30 а по реду вожње пише 6:40 да ли он кренуо 10 мин раније или ред вожње није исправан?
Nije do prevoznika,nego prijaviti vozaca i to je to.
 
Поента је што је човек затворио врата и стоји на почетним стајалишту 30 секунди док му ја лупам и машем ај да није викед није страшно иду на 11-12 мин овако сам се сморио пола сата чекајући други. Има људи који чим осете да имају неку малу моћ над другима то користе то им је храна.
 
Поента је што је човек затворио врата и стоји на почетним стајалишту 30 секунди док му ја лупам и машем ај да није викед није страшно иду на 11-12 мин овако сам се сморио пола сата чекајући други. Има људи који чим осете да имају неку малу моћ над другима то користе то им је храна.
Prošla su vremena kad ne 307 išao na 10-12 minuta, sad i radnim danima ide na 15-18 minuta, a vikendom ide na 27-28 minuta i još uz to imamo najmanje polazak u večernjim satima gde jedan bus ide na sat vremena.
 
Te seoske linije npr 605 uvek sam čekao i kad trči i sa 100m, ali vecina trci koji idu par stanica. Po selu sam stajao svakom ko kasni iako su isli na 15min.
 
Mozda dobije neki na potezu 100 i tipa poslednji polazak od X prema Oml. Stadionu ili ide prazan ili nece da stane na Zrenjaninskom nikom prema gradu
 
Vrh