Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 289 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 15 4,9%

  • Ukupno glasača
    304
IMG_2040.png

Ево овде лепо све човек написао овако би требало да буде
 
IMG_2053.jpeg

Мобилитас туристички изгледа да ће се преорјентисати на туризам😂
 
Наравно да хоће. Ако буде трунке памети донираће из сиромашним општинама.
 
Mislim da će sačekati do 1.9.2025. pošto 100 zglobova nikako ne može da zameni 200. U svakom slučaju načekaćemo se do sledeće prilike da se zglobifikuju neke trenutno solo linije.
 
Mislim da će sačekati do 1.9.2025. pošto 100 zglobova nikako ne može da zameni 200. U svakom slučaju načekaćemo se do sledeće prilike da se zglobifikuju neke trenutno solo linije.
Ne verujem, povlacice ih ranije jer ne mogu samo preko noći da izbace 200 vozila sa ulica
 
Bolje da se ne povlače sa ulice uopste dok se ne nabave nova vozila koja mogu da im pariraju, a ne osmansko smece
Pa problem je sto necemo vise ni kvalitetno videti na ulicama, a sto se tice starosne granice, verovatno se nece ni promeniti. GSP svakako propada i gubi linije sve vise i vise pa i nema poente za zglobovima (dok Solarisi odu u rashod, moguce da ce SNSTRELA uzeti jos linija).
 
Moguce je da će raspisati još jedan tender i da će uzeti još 100 Bmc-ova da bi zamenili sve Solarise.
To ne sumnjam da hoće, ali me brine mogućnost da povuku Solarise pre nego što raspišu tender. Znamo šta je bilo sa Glavnom železničkom stanicom, šta će biti s BASom, čak mislim da se slučaj ukidanja/skraćenja trolejbuskih linija može porediti s time.
 
83 iz nekog razloga ide kroz brankov most pa ide dole kroz karadjordjevu
 
Vrh