Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 279 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,1%

  • Ukupno glasača
    294
Nisam ispratio bas, gde su zavrsila sva vozila sa poteza 100? Mislim prvenstveno na Solarise🙂
 
Do 15.09 ako ne onda do kraja meseca.
1000009960.jpg
 
Ne bih imao ništa protiv da GSP ostane na 48, linija dobro funkcioniše, malo su Higeri problematični, al bolje i to nego raspali Lui Travel koji će je preuzeti.
Boga mi danas sam na 53 vozio Bmc 12icom znaci bruji bukvalno.Sedeo napred znaci kao da sam u busu starom 20 godina.Nije sve ni u kvalitetu vozila samo,ima i o odrzavanju vozila
 
Кошава ставила аутобусе на продају. Кобра, 2022. годиште 90000. плус ПДВ.
 
tužno. sad će strela sve to pokupovati i učvrstiće svoj budući monopol u gradskom.

pazite šta vam kažem, kad strela pokori gsp, što će biti vrlo uskoro, oni će ubrzo nakon toga sve asimilovati u jednu firmu i držaće ceo grad. živi bili pa videli.
 
И није била нека фирма али боље она него Стрела. Иначе једина фирма која је отишла у стечај. Једини спас јој је улазак са Стрелом у коалицију.
 
Јел завршен тендер зна ли се шта? Јел све остало онако како је раније речено или је дошло до неких промена?
 
Sve je ostalo kako je ranije rečeno
Видим да су писали многи раније кад је изашао онај списак ко шта преузима да ништа са сигурношћу није потврђено и да ће се 5-ог знати све зато сам и питао хвала
 
S obzirom da je spisak prevoznika koji su se konkurisali indentičan onim spiskovima koji su kačeni, verujem i da su linije iste. Setite se ipak da je sve namešteno i odavno dogovoreno.
 
Vrh