Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 244 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,1%

  • Ukupno glasača
    257
Ikona Novog Železnika

4FDA9D8B-C40F-4FF2-9AAC-A057AB69507E.jpeg
 
i jel urađena ta gasna stanica? kad kreće BMC? Koji fail za ovo bi negde pala vlada.

A da mi to još nemamo, a gradonačelnik je fakat samo hranio ptičice.
Gasna stanica se za sad neće graditi. Potpisan je ugovor sa preduzećem za snabdevanje gasom i punjenje 20 zglobnih autobusa
 
Линија 9А, тако је, Ик, радим пар ствари истовремено па се пребацих.
 
Рачунајте да неће моћи смену да истерају без минимум још једног танковања.
 
Možda je potpisan ugovor za prvih 20 autobusa, pa posle se lako osnovni ugovor dopuni aneksom. No, bez obzira na to, suludo je puniti 100 autobusa van garaže.

Рачунајте да неће моћи смену да истерају без минимум још једног танковања.

Kakvu crnu smenu. Smena nije ništa, jedino ako nisi mislio dan, mada i to ne bi trebalo da bude problem, ako je suditi po specifikacijama o kojima smo već pričali. Nije isključeno da mogu opušteno i preko 400 kilometara da pređu sa jednim punjenjem, al otom potom, videćemo svakako kakva im je autonomija.
 
Sreća pa je Bmc, mnogo bi više bolelo da su uzeli Solarise i sad bleje i ne rade
 
Mene ni malo ne boli što ovi ne rade, a solarise bih iščekivao tako da nema nikakve sreće ovde
 
Užički gasni manovi mogu da odrade 3 smene u nešto lakšim uslovima od beogradskih, i da odu do Čačka na punjenje i vrate se.
Od te beogradske kombinacije da se dnevno puni petina, ovo je još luđe - 120km ćorave vožnje.
Zato, od 6 nabavljenih, istovremeno rade 3.
 
Jedva čekam leto da prođe zbog toga što radi grejanje na 35°,zaista neizdrživo... Ovi IK112LE su totalni haos.
Možda idu ok, I duže će trajati od Kineskih i Turskih krševa ali brate...
 
3223 је једини LE који лепо хлади позади.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
#3211 #3212 #3214 greju sto posto (moto gsp leti).
#3208 napred i ok, #3227 sa 308, isto solidan.

Od IK112m #3255 super hladi.
 
Danas sam se sa NBG vraćao sa solo BMC na 18. Na svakoj stanici je samo polovina ljudi, ako i toliko, uspelo da uđe u autobus. Sličnu situaciju sve češće viđam na 18.
U utorak na 17 bila dva BMC-a celodnevno, od ranih jutarnjih do kasnih večernjih polazaka. Na 18 i 88 isto taj dan viđeni BMC-i. Iako mi to više nije neuobičajeno, jeza me uhvati kad ih vidim na tim linijama.
 
Vrh