Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 284 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,0%

  • Ukupno glasača
    299
је л' му ово доле зелено ЛПГ или ЦНГ налепница или нешто треће?
 
и мени се чини, али се не види добро. ваљда ће Чубурац да каже шта је, ипак га је уживо видео
 
Александар":cryv3g7y je napisao(la):
Mislim da je to znak za CNG

Inače, novi FAPovi debitirali na 708. Kome je usput može da ih isproba :)
и на 92. Нисам се вози, прошао је поред мене......нема разлике.
 
Pa JohnnyLee i uvazene kolege forumasi ja sam odusevljen autobusom 100% niskopodan, klima uređaj radi(strogo zabrajeno otvarati prozore kad klima radi, ono gore na krovu je takozvani rezervoar a iza rezervoara je klima,sedista su odlicna.
Postavicu jos neke dve tri slike unutar autobusa sutra ako nije problem da se strpite.
 
Александар":22p2r2sf je napisao(la):
Sada gledam onu sliku salona i tamo postoji radijator! Radijatori su se pokazali kao bolje rešenje, nisu bučni i bolje zagrevaju ako su postavljeni celom dužinom, međutim, problem je često što ne mogu da se iskluče, bar kod Ikarbusa :lol:
a755_3.jpg


p.s. gledajući fotografije sa autobusi.net, moguće je da je baš ovo salon jednog od naših!

Ijao, strasno. Pod je izgleda od rebrastog kartona.
 
Матеја Бељан":xkxj7hof je napisao(la):
To im je minus, već nam je Lasta uvaljivala zglobove sa troja
Dobro možda nije nabolje rešenje za 17, ali bi na 15 već mogao da vz.
Znam da su ljudi protivnici solaca sa dvoje i zglobaa sa troje vrata ali na nekim linija bi se lepo uklopili.
Recimo mečke 405 su ko stvorene za 24.
 
Senke":3iatcgie je napisao(la):
Матеја Бељан":3iatcgie je napisao(la):
To im je minus, već nam je Lasta uvaljivala zglobove sa troja
Dobro možda nije nabolje rešenje za 17, ali bi na 15 već mogao da vz.
Znam da su ljudi protivnici solaca sa dvoje i zglobaa sa troje vrata ali na nekim linija bi se lepo uklopili.
Recimo mečke 405 su ko stvorene za 24.

Stvar je u tome što su u ugovorima obavezani da imau dovoljno vrata. Drugo je kad je autobus manjih gabarita
 
Cortina Dampeco":et4rqmnd je napisao(la):
Александар":et4rqmnd je napisao(la):
Sada gledam onu sliku salona i tamo postoji radijator! Radijatori su se pokazali kao bolje rešenje, nisu bučni i bolje zagrevaju ako su postavljeni celom dužinom, međutim, problem je često što ne mogu da se iskluče, bar kod Ikarbusa :lol:
a755_3.jpg


p.s. gledajući fotografije sa autobusi.net, moguće je da je baš ovo salon jednog od naših!

Ijao, strasno. Pod je izgleda od rebrastog kartona.

Hehe,Salis se zar ne?To je ambalaza,pod je normalan ispod.Cak je i novi spanski tramvaj tako bio izlepljen kartonima da bi stigao novo u BEograd a ne sa pohabanim podom
 
Матеја Бељан":1s09wass je napisao(la):
Stvar je u tome što su u ugovorima obavezani da imau dovoljno vrata. Drugo je kad je autobus manjih gabarita

S jedne strane imamo priču da privatnici ne mogu kupovati Low-Entry autobuse, dok izgleda da to za Lastu ne važi, em što je LE, on ima i samo troja vrata pa opet radi na gradskim linijama. Inače, prema informacijama sa GSP foruma, solo LF varijanta je bila 30.000€ skuplja od SLF.
 
Vrh