Šta je novo?

Air Serbia

I malo čuknula usput kad je išla do pijace...al nije bila kriva drugi su udarili u nju...jer je imala prednost jer je vozila avion.
 
Sa LinkedIn-a Air Serbia
1724159307300.jpeg
 
Пу бре!

Надам се да су налепнице.
Видиш, ја сам омануо пошто сам имао инфо да ће четврти авион бити Експо а не трећи, али је лепо да стиже. Трећи је у Лисабону а четврти у Диселдорфу на припремама :)
 
Мене више занима ко ће бити на репу овог што је у Дизелдорфу. А и ко ће бити на овом, кад цикус звани Експо прође...
 
Мене више занима ко ће бити на репу овог што је у Дизелдорфу. А и ко ће бити на овом, кад цикус звани Експо прође...
Па оно што сам чуо је Миланковић и Милева Марић-Ајнштајн и Иво Андрић су у оптицају
 
.
 

Prilozi

  • 3799776_unnamed-2_ff.jpg
    3799776_unnamed-2_ff.jpg
    24,9 KB · Pregleda: 89
  • Screenshot_2024-08-20-16-09-14-674_com.twitter.android-edit.jpg
    Screenshot_2024-08-20-16-09-14-674_com.twitter.android-edit.jpg
    136,9 KB · Pregleda: 87
Видиш, ја сам омануо пошто сам имао инфо да ће четврти авион бити Експо а не трећи, али је лепо да стиже. Трећи је у Лисабону а четврти у Диселдорфу на припремама :)

Pa što je duže obojen, više prihoda za Air Serbia. Od ovog jednog aviona su sigurno barem 3 miliona evra uzeli od države (milion evra godišnje, tri godine), a možda i više.

Ima kompanija koje su "iznajmljivale" avione za reklame. A evo, ovde se spominju i tarife nekih aviokompanija, ide i do 2 miliona godišnje, tako da je Air Serbia možda i više naplatila državi.
 
Pa što je duže obojen, više prihoda za Air Serbia. Od ovog jednog aviona su sigurno barem 3 miliona evra uzeli od države (milion evra godišnje, tri godine), a možda i više.

Ima kompanija koje su "iznajmljivale" avione za reklame. A evo, ovde se spominju i tarife nekih aviokompanija, ide i do 2 miliona godišnje, tako da je Air Serbia možda i više naplatila državi.
Па добро то је ваљда разлика од месец дана између доласка трећег и четвртог авиона. Оно што је можда занимљивије од спољашности је унутрашњост која је Етихадова и речено је у Ер Србији да ће сви авиони бити доведени на тај ниво. 22 седишта у бизнис класи и 240 у економској, а увођење примијум економи се не разматра тренутно!
 
Ne laprdaj, avion te je prevezao od tačke A do tačke B, bez problema, niti si postao gej, niti ti je život promenjen. Ništa ti ne fali. Dobro, možda malo tolerancije prema bojama, ali vi to u vojsci ionako nemate.
Ма не ради се о томе, сећам се да сам седео на црвеном седишту. Ради се о томе да су свуда ЛГБТ слогани. Какве то везе има са авиокомпанијом ?! Само испирање мозга...
 
Vrh