Šta je novo?

Air Serbia

Vidim i dalje maltretiraju posadu da nosi maske.
 
Mislim da su stari snimci. Let Moskva - Beograd koji je uploadovan pre neki dan je od 11.12.2020. što se može čuti malo posle desetog minuta.
 
Očito je lik naknadno dobio dozvolu da kači klipove, što se može tumačiti i u smislu marketinga. ;)
 
Pa zašto bi? Ne znam šta je bilo ranije, ali ako Er Srbija nema ništa protiv snimaka, šta li je problem..Čitao sam njegove odgovore na komentare ispod poslednjih snimaka, pisao je da će uskoro okačiti još dosta..
 
Poslednja izmena:
Ne znam.. :confused:ima drugih njegovih snimaka na youtubu, uklonjeni su samo letovi..
 
YU-ARB vec nekoliko dana ne leti, a danas je JU500 kasnio sa poletanjem 6 i po sati (na YU-ARC)
 
Opet obrisao snimke? Pratim coveka jedno godinu dana na yt, i vise puta se to desavalo, pisao je da kompanija pravi problem, al u zadnjih mesec dana je izbacio bas dosta snimaka, ponadao sam se da je problem resen. Steta!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo, i zadnja linija za ovo ljeto. Tel aviv se vratio.

Fantastična mreža ASa i konkurentne cijene. Bit će ovo dobra godina

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
O kome je reč?
Pošto je video privatan, ne može da se vidi ni koji je kanal bio okačio
 
Mozda ce za neke biti bzvz pitanje, ali zasto mi jos koristimo YU oznake? Zar nismo mogli da dobijemo neke nove koje su u skladu sa imenom nase drzave. Ne znam da li se YU jos igde koristi se u nazivu jednog benda.
Zato što ovom zemljom još vladaju jugo-bumeri koji nisu prežalili pad Berlinskog zida i raspad sfrj.
Moraćemo izgleda sačekati da pomre ta propala generacija kripto-komunista pa da se konačno otarasimo tih YU simbola države koja ne postoji preko 30 godina.
 
Zato što ovom zemljom još vladaju jugo-bumeri koji nisu prežalili pad Berlinskog zida i raspad sfrj.
Moraćemo izgleda sačekati da pomre ta propala generacija kripto-komunista pa da se konačno otarasimo tih YU simbola države koja ne postoji preko 30 godina.
Kako mali Deki razmišlja o standardizaciji i dodeli kodova.
 
Vrh