Šta je novo?

Филмови

Sve to izopačeno i perverzno koliko je teško.. :ROFLMAO:

Znači ja najmanje 😆

Drzao bi nekog kao nasa premijerka Brnovicka (nezvanicno) onu jadnicu na povocu kako je seta gradom... ili bi organizovao neke sado-mazo Olimpijske igre? Samo osvajaci drvenih medalja umiru, jel? Bronza znaci zivot, srebro privilegije, zlato-tron i zvanje titulara... 😅😅😅

Dobro razmišljaš ali plašim se ako bih produbio sistem nagrada i kazni da bi post bio obrisan pa je bolje da ostane otvoreno svakom na volju, da zamišlja... koga bi najviše voleo da vidi u bukagijama kako moli za život 😈

Izglasajte najslabiju kariku...

Ja znam koga bih...
 
Koga? Srdjana iz Mobi Dik-a? Liči na premijera Brnovića :)
Čipija iz Osvajača? ili Đorđa Davida iz generacije 5? :)
 
Od forumaša brate... o tome pričamo... A Beki nešto nezainteresovan 😈 kao da se sam javio da bude onaj što prvi leti iz igre u svakom horor filmu 😆
 
Znaš ko bi od nas ušao u top 3? Mariks, njegova debljina živaca se retko sreće, Defke, bezgranična moć samoregeneracije i brzog resetovanja i MC... kao potpuno iznanđenje filma... mislio bi da je karika koja prva puca zbog svog nakupljenog pesimizma, kad ono međutim u nekom ludom i brzom raspletu ispliva prvi...

Njih trojica u nekom horor romanu ili filmu bi mi izdržali najduže...

E sad, ko prvi pada, o tome neću da pričam 😁
 
@Defke ti je poput T1000, neuništiv je. Zato ima firmu, platu od 2K i više. Njega kad bi odveli na kviz kod Zeke, ili onaj stari kod Olivera Mlakara, popularna Kviskoteka, stigao bi do samog vrha :) Njega da pitaš kad je rodjen Dvajt Ajzenhauer, trebale bi mu 4 sekunde da se seti :)
 
Poslednja izmena:
Ja se sam prijavljujem da prvi izadjem.
 
Odgledah dve serije

Only Murders in the Building 8/10 ★★★★★★★★✩✩

Sad mi u stvari nedostaje kad je završena, a blago smo počeli da je hejtujemo dok je trajala. Ima puno rupa i ponavljanja, ali je simpatično postavljena i lagana za gledanje i opuštajuća. Stiv Martin i Martin Šort su genijalni, toliko genijalni da prikrivaju i Selenu Gomez. Inače sam dugo odbijao da gledam seriju, baš zbog nje 😁 Mada, nije ni ona loša.

ems.cHJkLWVtcy1hc3NldHMvdHZzZWFzb24vZjNiNjkxZjgtNzBkZC00ZTY0LWFmNzEtYzk3N2MwYjQ5ZThiLnBuZw==



Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty 6/10 ★★★★★★✩✩✩✩

Majko mila, kakva glupost i propuštena šansa. Jako dobra prva sezona i onda zbrzana druga sezona koja se završava (spoiler alert) pobedom Bostona i osvajanjem titule Seltiksa. I sada je serija gotova i neće se snimati i emitovati dalje. Tek sada je trebao da bude spektakl i da budu prikazani Showtime Lejkersi, polako su trebali da ubace i Džordana u priču, treća sezona bi bila vrhunska, ali ne, otkazali im za dalje snimanje, a oni zbrzali sve i natrpali toliko toga u drugu sezonu. Serija koja se zove Winning Time se završava porazom u finalu :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Mada nekoliko vrhunskih epizoda i scena i kasting je uglavnom više nego dobar, u nekim slučajevima čak i genijalan.

ems.cHJkLWVtcy1hc3NldHMvdHZzZWFzb24vNDY0MDIxOGUtYTJmOS00YTA0LTkzYWEtNjhhYjk5MzY5ODY3LmpwZw==
 
Poslednja izmena:
Preporuka za ljubitelje anime serija




Stara Castlevania je mozda malo bolja ali i nova je sasvim vredna gledanja. Demon slayer je top, Tanjiro i drugari nemaju losu epizodu :D Ali Cyberpunk je serija decenije, jedna sezona cistog savrsenstva...
 

Brate ne razumem ja te tvoje šifre.. mora da sam mnogo glup 😄

Zamisli da putem šifri ili pantomime treba da me izvučeš lanaca i sigurne smrti... Mi bi bili loš tandem... 😄

Nego onu večeru onog čudaka sam prihvatio za utorak... kad smo već kod strave i užasa... da znaš ako me nema na forumu od srede 😊

Pa ne ide to tako lako.. :ROFLMAO:

Hehehe.. Beki prvi ispada 😆 on se plaši da rasvetli nesvesno.. 🙂 a Bunanuba bih vezao za stolicu i puštao mu filmove u režiji Radoša Bajića i Gage Antonijevića pa dokle izdrži... 😆

Svakom bih našao nešto, kako da vas mučim, poznajem vas već dovoljno 🙂
 
Au bre Beki stalno udaraš na moju muškost.. 😄

Ti si na prethodnoj stranici ušao i izašao a sad bi koliko vidim još da ulaziš... 😆

Što reče Vox ne ide to tako lako 😁

Koja je sledeća slika, video, gif... ima li još? 🙂
 
@Noki Kupi bunanubu sad dve karte za premijeru filma Heroji Halijarda... da vidi nekada slavan srpski narod kako se drzao :)
 
@Noki Kupi bunanubu sad dve karte za premijeru filma Heroji Halijarda... da vidi nekada slavan srpski narod kako se drzao :)
Jesi gledao? Kakav je objektivno taj film? Vidim lošu ocenu, e, sad, da li je zbog kvaliteta ili ideološki protivnici lupaju kečeve na imdbu...

Pošto je Radoš Bajić, vrlo je verovatno i da je loš, a i da ideološki protivnici lupaju kečeve 😁
 
Nisam.
Naslucujem da nije dobar, jer Rados nema neki raniji pedigre. Mozda se promenio.
Gaga Antonijevic isto. Jasenovac je trebao biti puno bolji film. Neuverljivo dosta.
Sve na brzaka i skarabudzeno...isto kao za Oluju, nerealno, nedostojno... pishanje po nasem narodu umesto promocije.
 
Dodajte na spisak i Kralja Petra Lazara Ristovskog, RTS seriju o Nemanjićima itd-sve skarabudženo i jadno, kao da su namerno hteli da upropaste teme iz nacionalne istorije.. Seriju o Pupinu su blokirali, ko zna da li će i kada početi snimanje, dok je rad na filmu o Svetom Savi stopiran već pet godina..

Bitno da se štancuju serije i filmovi o kriminalu i narkomanima, turbo i brzo, na bg asfaltu.
 
Juzni vetar fazon, da Gaserke iz Panceva ostanu u djiru.
Nista nauka i kultura, promocija kvizova, povratak Milionera i sl.
Sve je s.ranje sem pishanja.
Jedino da snime film u kojem je Kris Golubovic glavni junak u nekom svon kostimu. To bi dovelo do erupcije odusevljenja u omladini.
 
Ево биће коначно и домаћи филм о научницима, Чувари формуле.
За Хероје Халијарда очекујем стандардно Село гори у маскама 2. светског рата, ред неких мудрачких дијалога историјских личности, ред дугих кадрова природе, ред бабске патетике типа ударио брат на брата, солидну сценографију и костиме али плитко разрађене ликове, слабу акцију и спор проток времена.
 
Pa ovde na forumu si se sukobio sa jednim ljubiteljem vozova, pa reko'-njega bi stavio na muke..

Joj čega si se ti setio 🙂 i ti si se sukobio s Pantografom pa ste izgladili 😄

I ja sad da kažem "šifra voz", jer je pantograf deo voza, ne bi me mnogo razumeo 🙂

Mnogo lepše asocijacije mene vezuju za vozove...

Ocene sa rotten tomatos su svakako merodavnije...


Juče sam odgledao, naveli su da je horor komedija... Meni je više onako drama puna sarkazma sa uvrnutim raspletom koji i nije naročito strašan... al super je film, dobra gluma..

Mislim kad vidiš ovako fini par u tvojoj kući, na tvojoj zabavi, a ne znaš ko su... Sigurno će se destiti nešto zanimljivo...

1697461338883.png


7/10 ★★★★★★★✩✩✩
 
Наслов за неки хорор: Пантограф први пандркнуо.
 
Vrh