Šta je novo?

Železnice - putnički saobraćaj

+2

Messenger_creation_f1c888bf-9a28-40ba-81da-227bf345ad26.jpeg
 
Učinilo mi se, ali nisam siguran, da je jedan dečko dao 200 dinara kondukteru i da mu ovaj nije ništa otkucao. U pitanju je regio voz BG-NS u 19.15.
 
Što bi rekao Bata Kan Kan kada su ga svojevremeno obavestili da se u njegovom hotelu diluje dopčina: "Ja sam šokiran!"
Pa napisao sam jer su neki rekli da je to iskorenjeno na liniji BG-NS... posle nije nekoj deci (imali su preko 12 godina sigurno) umesto pet naplatio 3 karte jer kao oni nisu imali para, a 200 dinara je karta od Inđije do NS-a.
 
Ma gde iskorenjeno, ljudi moraju i da se raspravljaju sa bahatim seljačinama koji im zauzmu plaćena sedišta na linijama gde su sedišta obeležena na kartama, zbog toga ni ne koristim Srbija voz.
 
Ma gde iskorenjeno, ljudi moraju i da se raspravljaju sa bahatim seljačinama koji im zauzmu plaćena sedišta na linijama gde su sedišta obeležena na kartama, zbog toga ni ne koristim Srbija voz.
Ja ih redovno dignem, ali na kulturan način.😅 Ali pobeđuju mi oni koji imaju godišnju ili mesečnu kartu i koji su ubeđeni ( ne svi naravno) da zbog toga imaju zasigurno mesto u vozu i tako sednu na numerisana, a ne znaju da moraju da kupe i rezervaciju uz tu kartu za svaku vožnju ako žele da imaju mesto.
 
Vidi strpi se malo otisle su parnjace na remont mozda bude do grodzdj bala u vrscu
Noćni Barac je, kao i Romantika ili vozić na Šarganskoj osmici, muzejski eksponat i u tom smislu turističko-avanturistička atrakcija, ali gotovo neprihvatljiv u smislu pouzdanog i savremenom trenutku dostojnog prevoznog sredstva. Dok je ovaj dnevni NS - Bijelo Polje kazna za sirotinju.

Inače je vrhunski teatar posmatrati ovo oseravanje wannabe šešeljevskim doskočicama po potencijalnim/bivšim/sadašnim korisnicima usluge, i to na forumu i od likova koji se rutinski žale i prigovaraju na pravopisnim greškama po displejima ili oh toliko neudobnom, isflekanom sedištu u gradskom tramvaju.

Dakle, neudobnost od 20-60 min je no go, ali je zato neudobnost od 660-840 minuta super.
 
Vrh