Šta je novo?

Železnice - putnički saobraćaj

Ne moze, u slucaju iole sposobne organizacije i rada. Propise se dovoljno vreme za pregled i ukrcavanje 200-250 putnika i to je to, kad bude manje putnika samo brze zavrse pa duze bleje u vozu pre polaska.

Ista stvar kao i na regularnom pregledu na graničnoj stanici. Dakle, ako se desi neki problem zbog kojeg se oduži granični pregled, desiće se bez obzira gde se vrši granični pregled. Nema razlike.
 
Ovi su iz Stex-ovog kraja.

 
Uhvaćeni na stajanci u Ru
1717142426608.jpg
1717142447244.jpg
 
Једно питање, да ли је заиста дозвољено фотографисати возове, негде сам чуо да није. Увек сам хтео да сликам воз али увек сам у недоумици.
 
Једно питање, да ли је заиста дозвољено фотографисати возове, негде сам чуо да није. Увек сам хтео да сликам воз али увек сам у недоумици.

Neko će se uvek ljutiti, ali u principu nemaju načina da te spreče, policija ne izlazi više za to.

Jedino je problem kada si na nedozvoljenom mestu, po koloseku, depou, onda izlazi milicija.
 
I kakav je utisak? Slobodno postavi slike ako si u prilici.
Od fotki imam samo ovu. Bila je gužva, pa nije bilo prilike za slikanje.
1000032583.jpg

Što se tiče prvih utisaka tiši je od FLIRT 3-ke, odličan sistem informisanja putnika, menja se periodično latinica i ćirilica, najava stanica ista kao na FLIRT 3. E kod najave stanice postoji problem. Najavljuje stanice ranije. Recimo ulazimo u Inđiju, a on već najavljuje da je sledeća stanica Beška, tako da oni koji uđu u Inđiji ne čuju koja je sledeća stanica. Takođe uopšte nije najavio Novi Beograd. Svakako verujem da će to srediti uskoro. Sedišta su po meni ista kao na starim, samo drugačije oblikovana, za ovakvo putovanje i više nego dobra za duža putovanja teško. Sve u svemu, prezadovoljan sam.
 
Poslednja izmena:
Испробавају сад у НС машиновође разне ствари, нешто су се играли са отварањем врата и платформом, итд. Углавном радосна атмосфера за све нас. Ко хоће да га ухвати, биће на поласку у 22:30 из НС.
 
cu kukam za ta sedista
moglo je barem da bude isti nivo komfora ko u bus
mene nervira na mom 3, nekad 4h dugom putovanju, mogu zamislim tek kako kad duze
 
Само да проверим ако сам добро разумео, на станицама је у реду?
 
Od fotki imam samo ovu. Bila je gužva, pa nije bilo prilike za slikanje.Pogledajte prilog 200192
Što se tiče prvih utisaka tiši je od FLIRT 3-ke, odličan sistem informisanja putnika, menja se periodično latinica i ćirilica, najava stanica ista kao na FLIRT 3. E kod najave stanice postoji problem. Najavljuje stanice ranije. Recimo ulazimo u Inđiju, a on već najavljuje da je sledeća stanica Beška, tako da oni koji uđu u Inđiji ne čuju koja je sledeća stanica. Takođe uopšte nije najavio Novi Beograd. Svakako verujem da će to srediti uskoro. Sedišta su po meni ista kao na starim, samo drugačije oblikovana, za ovakvo putovanje i više nego dobra za duža putovanja teško. Sve u svemu, prezadovoljan sam.

Zaboravio si najbitniji deo, a to je da konačno neko u automatu nudi i flaširanu koka kolu, ne mogu da opišem koliko mrzim limenku. 😭😭😂😂

Problem najave postoji od početka, pokušavaju da reše, mada ima napretka, makar Staru Pazovu ne najavljuje u Batajnici kao u Februaru. 😆
 
Vrh