Šta je novo?

Železnice - putnički saobraćaj

@SCS Eto znači baš juče bila nova krađa i čekaju kablove, poručili su ih... Lepo, ali ne uverava da adekvatno rešavaju problem...

Ona bukvalno apeluje da se to ne radi, koluta očima, nezamislivo joj je da iko može, pogotovo jer su silna zalaganja na čelu sa predsednikom Vucićem... bla, bla...

Mislim parafraziram al žali bože nacije kojoj je to dobar odgovor jednog ministra. Jedno veliko ništa uz pozivanje na predsednika Vučića, tj. redovno uvlačenje.

Nađite rešenje. Jer će za par meseci biti duplo više pruge i duplo više šansi da se ponavlja isto.
 
@SCS Eto znači baš juče bila nova krađa i čekaju kablove, poručili su ih... Lepo, ali ne uverava da adekvatno rešavaju problem...

Ona bukvalno apeluje da se to ne radi, koluta očima, nezamislivo joj je da iko može, pogotovo jer su silna zalaganja na čelu sa predsednikom Vucićem... bla, bla...

Mislim parafraziram al žali bože nacije kojoj je to dobar odgovor jednog ministra. Jedno veliko ništa uz pozivanje na predsednika Vučića, tj. redovno uvlačenje.

Nađite rešenje. Jer će za par meseci biti duplo više pruge i duplo više šansi da se ponavlja isto.
А јел су им ограде толико слабе? Па дрвени плот спречи човека да пређе.
 
To je korektno. Dok je pre 10-ak godina kasnio ICE od Beča prema Nemačkoj, bila su aktivna ta upozorenja.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Nem
Kako one silne batinaše iz crnih Škoda i dripčine sa stadiona ne angažuju da čuvaju prugu, ili da se sa lopovima obračunavaju kao sa studentkinjama na nekom protestu npr.
 
Ajde što su te gluposti zatvorili koje nikad nisu ni zaživele nego ne rade sva 3 wc da bi onaj zakupac dole u onom ćošku stanice zarađivao pare... verovatno i za taj wc da bi ga zakupio i bio zaposlen kako baba sera mora neka veza ili članska karta...

Gužva je u tom jednom liftu kad se tek isprazni voz... Ovako se samo spustiš, brže je...

Ne znam sve aspekte bezbednosti i sl. jasno je da je tom pothodniku prevashodna namena pristup vozila, službena, dostavna, za svaki kolosek, da li mora da bude pod ključem, ne znam. Meni je bilo draže da se tuda spustim bajsem i to sa najbližeg perona staničnoj zgradi i nije veliki problem. Ipak sa ostalih koloseka je problem kako izaći.

Neće ni liftovi dugo poživeti tako da će svakako biti nošenja stepenicama, i ne znam zašto ne otvore ono staro spoljno stepenište i na njemu dodaju površinu za penjanje i spuštanje bicikla.
 
како би било лепо имати овакве вагоне на барској прузи

Alaska_Railroad_passenger_train_Ultra_Dome_Car_at_the_Denali_National_Park_depot.jpg


или

VIA_Rail_train%2C_Jasper_Heritage_Railway_Station.jpg


само прилагођено нашим железничким стандардима
 
Vrh