Šta je novo?

Železnička Stanica Beograd Centar, Prokop - [ Železnica ]

Nedavno sam čuo da je onih nekoliko belih zgrada u Zvečanskoj izgrađeno u svrhu raseljenja Maleškog brda i širenja Prokopa na tu stranu, ali je u nekom trenutku odlučeno da se od toga odustane i stanovi su dati na prodaju po tržišnoj ceni.​
@solecar pogrešno si čuo,stanujem u ulici ispod Zvečanske

Planira se rušenje Kuće cveća i Muzeja Jugoslavije da bi tunel iz pravca BB-a i Senjaka izašao na Autokomandu,Šapić je po naređenju pustio probni balon.
 
Poslednja izmena:
@solecar pogrešno si čuo,stanujem u ulici ispod Zvečanske

Planira se rušenje Kuće cveća i Muzeja Jugoslavije da bi tunel iz pravca BB-a i Senjaka izašao na Autokomandu,Šapić je po naređenju pustio probni balon.
😂😂😂😂😂 Pa taj muzej nije ni na kakvoj trasi tunela pritom je na vrhu brda, tuda tunel ne moze ni fizicki da prodje.
 
Nedavno sam čuo da je onih nekoliko belih zgrada u Zvečanskoj izgrađeno u svrhu raseljenja Maleškog brda i širenja Prokopa na tu stranu, ali je u nekom trenutku odlučeno da se od toga odustane i stanovi su dati na prodaju po tržišnoj ceni.​
@solecar pogrešno si čuo,stanujem u ulici ispod Zvečanske
😂😂😂😂😂 Pa taj muzej nije ni na kakvoj trasi tunela pritom je na vrhu brda, tuda tunel ne moze ni fizicki da prodje.
Razgovaraj sa Šapićem i predsednikom.
Šta je sa planiranom zgradom u Humskoj?
Probili tunel.Stoji ograda i dole neki nazovi temelj,idi pa vidi.
 
Не може све преко апликације. Преко апликације може само основно - карта у једном смеру и повратна карта. Резервација, доплата за воз вишег тарифског ранга, групна карта и слично може само на шалтеру.
Плаката "Путуј паметно" (слоган апликације) има по возовима и станицама, али не знам да ли баш стоје поред шалтера. Ја знам људе који знају за апликацију и куповину преко сајта, али свесно не желе да их користе.
Крајње је време и не знам шта се више чека да се апдејтују апликација и картомати!
Стварно више не знам шта се чека. 2 године нису у стању да апликацију прилагоде захтевима путника. Па не треба да шаљу летелицу на месец него да омогуће визуелну резервацију места у возовима, куповину месечних карата и сл. Чак нема ни опције за попуст за раднике железнице тзв. режијске карте.
 
446889171_10219979300031536_4760245153626352230_n.jpg
 
@solecar pogrešno si čuo,stanujem u ulici ispod Zvečanske

Planira se rušenje Kuće cveća i Muzeja Jugoslavije da bi tunel iz pravca BB-a i Senjaka izašao na Autokomandu,Šapić je po naređenju pustio probni balon.
Budući da više ne mogu da razlučim kada se ljudi sprdaju sa politikom ili kada govore istinu, reci mi da li si se šalio za rušenje muzeja?
 
Muzej još uvek radi. Dana 25. V '24. je bio slobodan ulaz, a uveče je svirao Obojeni program. Tog dana je ujedno obeležen i početak "Leta u muzeju". Iskoristio taj dan i obišao ga, jer mi je preko puta ulice.​
 

Em rupa, em ovi u jednom smeru usmereni brisoleji napraviše izgled kao da je ovo nekakva skela, a ne završena stanica. Naziv stanice zaklonjen, na pogrešnom mestu, a takođe i nenaznačeno šta je u pitanju. Beograd Centar? Tržni centar? Portal za teleport u centar grada? Umesto da na vidnom mestu piše lepo Železnička stanica Beograd Centar.
 
Ово друштво више ни најпростије задатке није способно да изврши на иоле нормалан, употребљив начин.

Чак су и нека знања и норме успостављени пре 150-200 година заборављени и не верујем да ће се икада поново примити у овој парадржавној творевини.
 
U čemu je fora sa prokišnjavanjem više? Stvarno mi nije jasno, nova novcata stanica.

Kad smo govorili da je tako nešto nedopustivo, ovde se pričalo da je to normalno jer su radovi u toku, a IŽS izdala saopštenje da stanica ne prokišnjava (?!). Šta je sad opravdanje?

Takođe, stanje WC-a je neopisivo. Godinama nisam video tako nešto.
 
U čemu je fora sa prokišnjavanjem više? Stvarno mi nije jasno, nova novcata stanica.

Kad smo govorili da je tako nešto nedopustivo, ovde se pričalo da je to normalno jer su radovi u toku, a IŽS izdala saopštenje da stanica ne prokišnjava (?!). Šta je sad opravdanje?

Takođe, stanje WC-a je neopisivo. Godinama nisam video tako nešto.
WC je sramotan, ali mali milion puta je rečeno da je uklonjena izolacija dok se ne završe sve zgrade na ploči.
 
U čemu je fora sa prokišnjavanjem više? Stvarno mi nije jasno, nova novcata stanica.

Kad smo govorili da je tako nešto nedopustivo, ovde se pričalo da je to normalno jer su radovi u toku, a IŽS izdala saopštenje da stanica ne prokišnjava (?!). Šta je sad opravdanje?

Takođe, stanje WC-a je neopisivo. Godinama nisam video tako nešto.
Da li je WC besplatan?
 
Moguće, ali ima puno besplatnih WC-a u pristojnom stanju. I WC sa benzinske pumpe je apoteka u odnosu na ovaj.
 
Vrh