Šta je novo?

Železnička Stanica Beograd Centar, Prokop - [ Železnica ]

Došlo je samo do pomeranja u polascima sa Pančevačkog.mosta. Sada vozovi kreću dva minuta kasnije u odnosu na prošli red vožnje.
6.04,6.19,6.34,6.49...
Polasci iz st.Batajnica su ostali nepromenjeni.

PS. Ovaj post više odgovara da bude u temi o BG i Beo vozu pa ako Igor želi može ga tamo prebaciti.
 
Ma totalno marginalno, aludiram na par hiljada prekobronih mastiljara u zelenicana koje nisu stigle da naprave i okace novi red voznje... moze da se naprave najmodernije stanice, brze pruge i kupe savremeni vozovi, nasa neodgovornost, lenjost, javasluk nema premca u svetu...
 
Srbija voz ima novi sajt. Pa ko hoce i zna moze i da se informise o putnom saobracaju bez prelistanja blica. Uostalom sta ce ovde stalna kritika, ljudi ipak nesto rade. Najlaksa je kritika is pravca neobavestenih. Grade stanice, mostove, pruge, kupuje vozove, pustaju nove sajtove. Pa sta ce te vise?
http://srbvoz.rs/index.html
http://www.srbcargo.rs/
 
Kao sto smo pisali na drugoj temi, ima novi sajt na kome se ne prikazuje novi red voznje, tj tek od pre 11 sati moze da se vidi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kaкав је то Цецин воз, Мали воз, Петар први? :D
 
Verovatno su probno ispisali :)
 
Mora da se neko igrao da isporba displeje ne izgleda lose
 
Da u zeleznicama vaze za kreativce, spremni su za Venecijansko bijenale :)
 
Ja se izvinjavam ali meni jos uvjek nije jasno kako ce se dolaziti do tog Prokopa autom, tramvajom , busom, trolom kako god ? Dali ce u skorije vreme biti izgradjena petlja ili bilo kakav vid prilaza sa nekom mini okretnicom za kola I buseve ? Nekako imam osjecaj kao da ce ljudi da idu nekim kozjim stazama da neke od glavnih ulica ! Nekao mi unutra izgleda savnim pristojno I bice to jako ljepo ako ne upropaste klinci sa grafitima. Ostavljace I ljep utisak strancima koji budu prolazili ali vanjska infrastruktura je nikakva. To ce nazalost da ostavlja prvi utisak strancu koji budu dolazili u BG u posjetu. Sreo sam prilicno dosta kanadjana I amerikanaca koji su posjetili BG sto Dunavom sto ostalim vidom tranzita I svi su imali komentar kako je grad ljep I na dvije rjeke ali se malo radi na tome da se spreci unistavanje objekata grafitima I ostalom vrstom vandalizma.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=363660#p363660:2k5empne je napisao(la):
Дошљак » Mon Dec 21, 2015 4:44 pm[/url]":2k5empne]Kaкав је то Цецин воз, Мали воз, Петар први? :D
Iz Zitoradje, ubrzani ... via Lapovo, Mala Krsna... :kafa:
 
Ja сам за сада на овим сликама приметио само једну клупу, стандардну за све железничке станице у Србији постављену испред степеништа и мислим да је ту привремено, за раднике.
 
@Tihi_SRB

Ulaz je odozgo iz ulice Dragana Mancea kod okretnice, pa levo ka stanici.
 
Дабоме да мора да се руши. И онда ћемо у Београду да гледамо рекламу са принцезом Либуш и да слушамо причу о пивари "Старопрамен" која "већ 135 година у центру Прага..."
Ооопс, Београд имао две пиваре у центру, једна била мало старија од те прашке... и обе срушио.

Београд је велеград и воли зграде од стакла.

Београд је у овом тренутку престоница ултимативног сељаштва. Велесело без премца.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=363858#p363858:1q6xxudd je napisao(la):
Пантограф » 23 Dec 2015 02:13 pm[/url]":1q6xxudd]А што?

Ma, onako... Iz hira :roll:
 
А, да, савршена естетика као критеријум постојања Београда и сваког његовог кутка, макар и крај саобраћајне петље на четири нивоа... заборавих то.

Ништа онда: принцезу Либуш за руку, правац ружни Праг, где људима не смета један индустријски погон у центру града и - na zdravi!
 
Ne razumem Pantograf ovaj nas BIP kao objekat nema ama bas nikakavu arhitektonsku vrednost. To nema veze sa time da li treba da postoji fabrika sa cime se slazem. BIPu je mesto na nekoj drugoj lokaciji gde bi i zgrada i uslovi rada bili bolji a postojeca lokacija moze da dobije ili drugu namenu nadam se javnu svakako ne za stambeni kompleks sto je potpuno besmisleno
 
Vrh