Šta je novo?

"Kennedy Residence" - Blok 9a

Ne zna se jos nista. A useljenje je vec trebalo biti, ali nista ni tu. Svakako je rok septembar, ali ocigledno je da nece svi dobiti kljuceve do kraja septembra.
 
Koliko je trajala gradnja, oko dve i po godine ukupno, uključujući 59 dana vanrednog stanja?

Do kad su ostavili rezervu u ugovorima?
 
Preduovori potpisani posle vanrednog stanja imaju rok do kraja septembra.
 
Svakako mi se čini da su u pitanju dani/nedelje a ne meseci .
Jedan objekat , bliže Univerzitetskom naselju kasni žestoko pa se ni izbliza ne komentariše negativno kao na nekim drugim temama . Ne znam samo da li je do strukture stanara ili je nešto drugo u pitanju.
Da je sreće da je više ovakvih projekata .
 
Koji objekat blize Univerzitetskom naselju?

Inace, danas je pocela predaja kljuceva, vecina ljudi bi trebalo da dobije u naredna 4 dana.
 
Preuzeo ključeve danas. Sve mi za sada izgleda super i za sada vrlo zadovoljan... U predugovoru koji sam potpisao 2020 rok je bio Juni - Septembar 2022. Završeno u roku, kvalitet za sada kako sam i očekivao...

Screenshot 2022-09-30 at 01.15.37.png


Screenshot 2022-09-30 at 01.15.56.png


Screenshot 2022-09-30 at 01.16.15.png
 
Dobila sam tu informaciju prilikom primopredaje tako da bi trebalo da je definitivno. :)

U obavezi smo da placamo 2 godine, nakon toga ide po dogovoru skupstine stanara.
 
To je svakako puno, ali tako je. Duplo vise nego sto se pricalo.
 
0.7 EUR + PDV je knap ako se ima obezbeđenje 00-24... sve je poskupelo, nema ko da radi ni higijenu ni zelenilo ni obezbeđenje!
 
Da li je i ovde koncept da kada neko dodje u goste biva legitimisan na ovom pultu?
 
Verovatno ne. Zasto bi neko legitimisao goste kada vlasnik stana pusta goste u zgradu. A bilo bi bezveze da ti neko dolazi, a ti mu kaze ponesi licnu kartu. Mnogo ljudi ne nosi licnu kartu konstantno.
 
Da li imate neku ideju kako postaviti led rasvetu u kanalice na plafonu?

Prilično je uzak kanal, oko 13-14mm širine. Deluje da su ti kanali postavljeni baš za LED, medjutim ne znam odakle da krenem, odnosno kako da rešim rasvetu?

Po njihovom uputstvu deluje da su razvodne kape u plafonu iznad utičnica, tako da bi morao da se seče plafon da se dodje do napajanja
 
Da li imate neku ideju kako postaviti led rasvetu u kanalice na plafonu?

Prilično je uzak kanal, oko 13-14mm širine. Deluje da su ti kanali postavljeni baš za LED, medjutim ne znam odakle da krenem, odnosno kako da rešim rasvetu?

Po njihovom uputstvu deluje da su razvodne kape u plafonu iznad utičnica, tako da bi morao da se seče plafon da se dodje do napajanja
Ako nije rađeno u toku spuštanja plafona, ja mislim da ti sada na gine da sečeš gotov spušteni plafon...
 
Da li imate neku ideju kako postaviti led rasvetu u kanalice na plafonu?

Prilično je uzak kanal, oko 13-14mm širine. Deluje da su ti kanali postavljeni baš za LED, medjutim ne znam odakle da krenem, odnosno kako da rešim rasvetu?

Po njihovom uputstvu deluje da su razvodne kape u plafonu iznad utičnica, tako da bi morao da se seče plafon da se dodje do napajanja
Ako mislis na spoj zida i plafona, to nije za led trake, to je obican shadow line plafon.
 
Hvala. Da, mislio sam na spoj zida i plafona - i do sada nisam pronašao kako da to rešim, te verovatno ostaje tako..

Da li neko zna da li je osiguranje unutrašnosti stana uključeno u održavanje? Tj šta je uključeno :) Pretpostavljam da je spoljašnjost osigurana, a unutrašnjost ne, tj to je obaveza kupca.
 
Vrh