Šta je novo?

"Kennedy Residence" - Blok 9a

Kod nas tu nema pomoci, voda nikada ne moze ici ka tom slivniku jer je trebao da bude linijski slivnik na ivici terase, a ne tackasti uz zid ispod klime. Potpuno besmislen slivnik.
Inace sve ostalo je vrhunski uradjeno.
IMG_20221001_161333t.jpg
 
Kod nas tu nema pomoci, voda nikada ne moze ici ka tom slivniku jer je trebao da bude linijski slivnik na ivici terase, a ne tackasti uz zid ispod klime. Potpuno besmislen slivnik.
Inace sve ostalo je vrhunski uradjeno.
Sve ovo potpisujem, na to sam mislio. Tako dugačka terasa, a bez pravog slivnika. Ima li neko ideju kako to rešiti samostalno ubuduće, a da se ne narušava spoljnih izgled zgrade?
 
Jesam li jedini koji nije zadovoljan sirinom parking mesta u garazi? Posto sam izmedju dva zida 2.43m jedva otvaram vrata, i to sa jedne strane zidom koji je samo pola duzine pa deo vrata ima vise prostora. Prekoputa mene je lik sa dva zida pune duzine isto 2.43m, ako vozi ista vece nece moci da izlazi iz auta.
 
Jesam li jedini koji nije zadovoljan sirinom parking mesta u garazi? Posto sam izmedju dva zida 2.43m jedva otvaram vrata, i to sa jedne strane zidom koji je samo pola duzine pa deo vrata ima vise prostora. Prekoputa mene je lik sa dva zida pune duzine isto 2.43m, ako vozi ista vece nece moci da izlazi iz auta.
Mozda glupo pitanje, ali zasto nisi izabrao drugo parking mesto ako ti to ne odgovara?
 
Tu je potencijalno rešenje parkirati suvozacevu stranu tik uza zid...
 
Moze kroz gepek da se izadje isto.
Na zalost nema resenja, zidovi su tu gde jesu.
Ne znam da li si mogao da biras ili ti je tako zapalo, ja sam bezao od tog mesta cim sam ga video u crtezu.
 
Kontam da je cena za to parking mesto morala biti niza, tako da jbg, to mu dodje kompenzacija za isto
 
Mozda glupo pitanje, ali zasto nisi izabrao drugo parking mesto ako ti to ne odgovara?
Nije glupo, birao sam mesto bas da bude izmedju dva zida da bih izbegao potencijalna grebanja i neprijatnosti, dimenzije nisu bile prikazane pri izboru ali su spominjali 2.60m sto bi bilo ok ali izvedeno je 2.43m.

Tu je potencijalno rešenje parkirati suvozacevu stranu tik uza zid...
To i radim, ali opet kazem, ima mesta gde cak ni to ne pomaze previse ako vozis iole vece vozilo.

Moze kroz gepek da se izadje isto.
Na zalost nema resenja, zidovi su tu gde jesu.
Ne znam da li si mogao da biras ili ti je tako zapalo, ja sam bezao od tog mesta cim sam ga video u crtezu.
Birao sam, jer su rekli da ce ta mesta da budu malo sira. Naravno nista napismeno.
 
Ima takvih mesta (izmedju zidova) sa 2.7m (izmerio sam), tako da ocigledno nije problem u tipu mesta, nego u konkretno tom koje sam dobio (i jos takvih kojih ima dosta koliko sam merio)
 
Kakav bezobrazluk od investitora. Ili ljudi ne znaju da rade svoj posao.
To je toliko malo para na postojeću cenu kvadrata, u decimalama.
Negde je morala da se podvuče linija. Uzgred, ako niste zadovoljni svakako možete da ponudite svoj stan na prodaju, siguran sam da će biti zainteresovanih.
 
Ostao je jos jedan neprodat stan u zgradi, prodaje se po ceni od 4000e/m2 :)
 
Vrh