Šta je novo?

Izbori 2024

Jel Orban postavlja Brnabu za premijera i pljuje u lice biračima koji su za njega glasali? Jel Orban od Mađarske pravi slivnik za sve migrante i Rome koje neće u EU, čime postepeno menja njenu demografsku strukturu na štetu domicilnog stanovništva? Jel Orban postavlja kadrove iz pečenjare da mu vode elektroprivredu? Jel Orbanu bitniji LGBT od biološkog opstanka svog naroda?

Ako ove stvari radi svojoj zemlji, onda se može porediti sa Vučićem.
Šta sad, treba da organizujemo olimpijadu za najboljeg fašistu, pa da poredimo ta dva idiota?
 
Šta sad, treba da organizujemo olimpijadu za najboljeg fašistu, pa da poredimo ta dva idiota?
AV se po svom kriminalu, štetočinstvu i poltronstvu prema strancima može porediti jedino sa Milom Đukanovićem, koji je dobrim delom i kumovao njegovom dolasku na vlast.

Dodik i Orban su državnici Republike Srpske i Mađarske, a Vučić je državorušitelj Srbije.
 
Poslednja izmena:
Što se mene tiče može, za njega posebna kategorija "dramatični fotošuting".
 
Hajde sad MC i Užice vidite pa iskonstruišite sebi priču da je taj čika zapravo dobar čika i prijatelj Srbije.
Jer znam ja, u vašim glavama, neprijatelj vašeg neprijatelja je vaš prijatelj.
On je prijatelj Madjarske i Madjara, za posao kojim se bavi to je najvaznije.
Ja ga zato postujem kao politicara.
Mislim da je vazno da shvatite da je veoma vazno postovati ljude koji rade svoj posao.
Vucic i briselski sljam rade protiv interesa onihkoje predstavljaju.
 
Poslednja izmena:
To vam je briselska demokratija. Policajci izbacuju ljude iz kafica u centru grada jer je to zabranjena zona zbog Prajda.
Danas je razlog Prajd, sutra ce biti radnicka prava ili litijum.
Ubijace nas da zadovolje briselske gazde.

photo_2022-09-17_13-45-20-700x378.jpg
 
Ovo se odnosi na obe danas sukobljene strane. Svako tvrdi i prikazuje samo ono što mu ide u korist. Istina je, po običaju, negde na sredini.
5bd7142f56bae-examples-media-truth-manipulation-5bd2d0fd1cb37__700.jpg
 
Poređenje hapšenje zbog javnih pretnji i poziva na nasilje sa navodnim budućim hapšenjima za zaštitu životne sredine i prava je krajnje neumesno, bezobrazno i nenormalno.
Ja vidim samo nasilje iz inostranstva gurane manjine (verovatno i ne razumeju o semu se radi) nad vecinom.
Ovo je demonstracija nepostovanja pravne drzave koja se cini pod pritiskom kolonijalnih gospodara.

Velika podrska svim casnim LGBT osobama koji nisu dosli na prajd.

Двери: Евентуално одржавање Европрајд шетње биће показатељ да Србија није самостална држава, већ колонијална управа

 
Poslednja izmena:
Mislim da ti nimalo nisi svestan šta pišeš i šta pokušavaš da kažeš. Dokle god smatraš da nisu sve osobe ravnopravne i da treba da imaju ista prava, dotle si za mene u istom rangu kao taj tvoj Orban, Vučić, Dodik i ostali idoli - fašista.
 
Mislim da ti nimalo nisi svestan šta pišeš i šta pokušavaš da kažeš. Dokle god smatraš da nisu sve osobe ravnopravne i da treba da imaju ista prava, dotle si za mene u istom rangu kao taj tvoj Orban, Vučić, Dodik i ostali idoli - fašista.
Vecina ima prava da definise, branii odrzava svoju kulturu i obicaje.
Briselskoj gamadi ne pada na pamet da ovo pokusa da uradi u Saudijskoj Arabiji.
 
To vam je briselska demokratija. Policajci izbacuju ljude iz kafica u centru grada jer je to zabranjena zona zbog Prajda.
Danas je razlog Prajd, sutra ce biti radnicka prava ili litijum.
Ubijace nas da zadovolje briselske gazde.

photo_2022-09-17_13-45-20-700x378.jpg
Ovaj lik je gadjao flasom vode iz cista mira novinara koji je samo radio svoj posao i snimao pa je priveden na ovakav nacin jer se opirao hapsenju. Fotografija je pored kafica, nisu ga cupali iz kafica, incident se desio na sred ulice. Ne spinuj.
 
Ovaj lik je gadjao flasom vode iz cista mira novinara koji je samo radio svoj posao i snimao pa je priveden na ovakav nacin jer se opirao hapsenju. Fotografija je pored kafica, nisu ga cupali iz kafica, incident se desio na sred ulice. Ne spinuj.
To se ne vidi sa slike.
Ja to prvi put cujem.
 
To se ne vidi sa slike.
Ja to prvi put cujem.
Evo fotografije od pre 20 minuta, srpska policija pod nalogom iz Brisela rasteruje ljude sa platoa i iz kafića na Pašićevom trgu:
1874077-39478533-2560-1440.jpg


Usput, ako smem da primetim... za nekoga ko sam tvrdi da ne podnosi kafiće a još više Beograđane koji sede u njima i šmrču kokain, nešto si mnogo zabrinut i dirnut navodnom pričom o navodnom policijskom isterivanju muškaraca iz kafića duž trase parade XD Samo kažem. Valjda bi trebalo da se raduješ ako rasturaju kafiće i Beogradske urbane građaniste koji tamo šmrču kokain.
 
Haha, MC_ ako troluješ nije trol ako ispadaš ko iz voza. Ako ne troluješ...baš imaš problema sa rezonovanjem.

Manjina ima prava da definiše, brani i održava svoju kulturu i običaje. Recimo da se pravi festival folklora u Americi ili u Japanu. Valjda znaš da su tamo srbi manjina. I nijedan japanac nije mačem jurio srbe da kolje, jer je mislio da će japanci početi da nose vunene čarape, ili da ritmično skaču uz zvuke frule.

Većini su ta prava podrazumevana, sama po sebi obezbeđena, i niko ne juri random mc-ja da bije jer nosi majicu srbija do tokija. Ni u tokiju, a tek ne u beogradu ili palanci.

Poređenje sa Saudijskom Arabijom? Paaaa, prvo oni ne žele da uđu u EU, a drugo, oni sami nemaju zakone koji obezbeđuju ravnopravnost svima, čak imaju vrlo rigidne šerijatske zakone i slično.
 
On u nekim aspektima podseća na Miroljuba Petrovića kada ga (Miroljuba) čovek vidi i sluša prvi put. Ume da identifikuje probleme, ume da analizira kako nastaju, ume čak i da zamisli neku suštinu kako bi neke stvari trebalo da funkcionišu. Ali, isto kao i Miroljub, odjednom nasumično skrene sa toka i ode u neke ekstreme i sumanute ideje.

U pravu je on i za licemerje EU. Smo što u toj mržnji prema EU izostavlja da se osvrne i na licemerja i zlodela drugih strana. Samo su EU i NATO skotovi jer su bombardovali Srbiju. Ostali su kul. Još ako su protiv EU i NATO, pa to su naša braća...
 
Vecina ima prava da definise, branii odrzava svoju kulturu i obicaje.
Briselskoj gamadi ne pada na pamet da ovo pokusa da uradi u Saudijskoj Arabiji.
EU žestoko kritikuje Saudijsku Arabiju, ali istovremeno SA nije niti može biti u procesu da se priključi EU, pa isto tako ni EU ne može da utiče na njih.
Uostalom, interesantan ti je stav da se osnovna ljudska prava nameću - jer je toliko loše da svi imaju ista prava.

Inače, seksualnost nema veze sa kulturom i običajima, a ni osnovna ljudska prava nemaju direktnu vezu. Tako da, šta god si pokušao da dokažeš tom, već milion puta ponovljenom rečenicom "to prkosi našoj kulturi i tradiciji", pa jednostavno nisi uspeo. Kao što ni huliganske šetnje ulicama Beograda do stadiona pre derbija nisu deo tradicije i kulture, pa eto nešto ne vidim neke kritike i kontraokupljanja. A te šetnje daleko više policajaca zahtevaju, mnogo više štete prave, nego što jedna gej šetnja gradom može ikada da uzrokuje. I ta šetnja nikome ne ide u inat niti prkosi - to je kao da kažeš da tvoj komšija tebe namerno nervira zato što jede meso, a ti si vegetarijanac i hteo bi da mu zabraniš da jednom godišnje pravi roštilj. Shvati već jednom da je borba za ljudska prava samo borba za ljudska prava, da nikakva zabrana te šetnje, nikakva zabrana zakona ili bilo čega neće sprečiti da LGBT ljudi nastave da postoje i da se rađaju.
 
Više smo mi licemerni prema eu nego eu prema nama. Znaš hoćemo u eu kad treba da nam ukinu vize, al nećemo kad treba da primamo izbeglice. Hoćemo u eu kad treba da im uzmemo lovu, al nećemo u eu kad treba s njima sankcije eu da uvodimo. Hoćemo u eu kad nemamo gasa i struje pa im žicamo, al nećemo u eu ako nam brani da odredimo ko će s kim da živi ili na koga da se loži.

Ali naše licemerstvo nije samo prema spolja, nego i ka unutra. Znaš hoćemo mi poštenu ligu u fudbalu, ali zažmurimo malo ako se krade za naš tim. Hoćemo velike plate, efikasnu upravu, ali bismo i sina da ubacimo preko stranke da sedi u državnoj firmi da ne radi ništa. Hoćemo kosovo, al nećemo albance u njemu.
 
Tačno, ljudi, al ajde da ne ganjamo licemerje, to je zaludna rabota. Kategorički imperativ postoji samo kod Kanta, ne u stvarnosti, a u Srbiji ne postoji ni u tragovima.

Mislim, realno, naš narod je hodajuće licemerje. I što reko Vesić, 'to je tako', neće se popraviti. Aj da živimo kako možemo. A biće dobro da nas, u isto vreme, štite neka prava, jer, kao što znamo, naši licemeri su skloni logici 'Đura će da ti oprosti što te tukao'.
 
Inače, seksualnost nema veze sa kulturom i običajima, a ni osnovna ljudska prava nemaju direktnu vezu.
Ne razumem vezu izmedju seksualnosti i ove parade.
Seksualnost se obicno ne obavlja na ulici.
Niko ne negira seksualnost LGBT osoba, ni njih kao takve.
Licno nemam nista protiv da istopolne osobe imaju s. odnose. Bas me briga.
Koliko vidim, vecina stanovnika Srbije je protiv parade.

Sto se tice kafica @Bender, ljudi su se sakrili od kise, ne vidim da smrcu.
Ali u pravu si, sto se mene tice mogus svi kafici u krugu dvojke da se zatvore.
Dalje me ne zanima.
Sto se tice ekstremizma koji mi imputiras, optuzivati druge je samo izgovor za sopstveni kukavicluk.
Pametan si i pun energije. Nekad sam mislio da bi bio sjajan premijer.
Sad mislim da je za taj posao potreban neko nekonvencionalniji.

I ja smatram glupim sto popovi optuzuju pedere da su gresni.
Nisu gresniji od drugih. To je glupost.
Popovi su trebali da protestuju pred nasim vladom, a to je ispred US ambasade.
Ali vidimo da demokratska vecina ne zeli ovu paradu, zasto i kako nije bitno.
Fasisti iz EU negiraju vecini u Srbiji jedno pravo. Pravo da nemaju paradu.
Zato je sistem u kome zivimo fasizam, zemlja u kojoj zivimo kolonija.
Jer je vecina podjarmlejna.

Cudno je sto ste svi protiv nasilja, a dopustate da kapitalizam svaki dan vrsi nasilje nad vama i redukuje vam zivote.
Ne mozete da shvatite, da EU izaziva sukobe u nasoj zemlji.
 
Poslednja izmena:
Haha, MC_ ako troluješ nije trol ako ispadaš ko iz voza. Ako ne troluješ...baš imaš problema sa rezonovanjem.

Manjina ima prava da definiše, brani i održava svoju kulturu i običaje. Recimo da se pravi festival folklora u Americi ili u Japanu.
Nebitno., da je vecina protiv parade samo zato sto ne vole zastavu duginih boja, stav vecine ima da se postuje.
Iz volje vecine zivire zakon i pravda u svakoj drzavi.
Vecina ne smatra da homoseksualce treva porganjati, zatvarati i zabranjivati im da rade i slicno.
Vecina smatra da seksualnu orijentaciju ne treba ispoljavati na ulici.
Realni problemi LGBT osoba (nasledjivanje itd) daju se resiti zakonom u okviru Ustava.

Inace, to sto vicu "ideoloski pederi". "Vi nas mrzite", to je laz.
Ako vas i mrze popovi, oni nisu vecina Srbije.
Vecini ste ni iz dzepa ni u dzep.
Samo vecina nece paradu.

Sustina danasnjeg dana je da je policiaj delovala po onima koji simbolizuju misljenje vecine, po nalogu briselskih fasista.
 
Ne razumem vezu izmedju seksualnosti i ove parade.
Seksualnost se obicno ne obavlja na ulici.
Niko ne negira seksualnost LGBT osoba, ni njih kao takve.
Pa LGBT osobe se diskriminišu na osnovu svoje seksualnosti. Parada je tu da se bori za prava LGBT osoba. Seksualnost se ne obavlja, nego se "poseduje", a može se ispoljavati na razne načine - i ne, seksualnost nije isto što seks. I da, negira se seksualnost LGBT osoba i negiraju se same LGBT osobe upravo nedostajućim zakonima, pravima, kao i izjava nekih javnih ličnosti, pa i skandiranjem naroda, najčešće tom konstantnom mantrom da je homoseksualizam bolest.
 
Vrh