Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Danas
bb4dfaf209e1d6cef99acd8461cdc768.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Jel moguce da ne mogu da zavrse za 9 meseci, vec odavno zastakljenu Kulu?

Sta ima ajos toliko puno da radi da je potrebno vise od 9 meseci za zavrsetak?
 
Pa ako ne mogu ni terase da završe do kraja, nego stoji goli beton već godinu ipo dana, ond o čemu pričamo 🤡🤡🤡
 
jel ovaj deo za bilbord, da li je moguće da mi ne možemo nigde bez svetlećih reklama mi i Istanbul. Cela zgrada I'm sija al daj stavi i mesto za reklamicu.
Pogledajte prilog 157753
Сумњам да је за рекламу, вероватно име хотела нпр, или у шта год ће се улазити испод тога.
Опет, не би ме изненадило да је и за рекламу.
 
Sigurno je za ime (hotela najverovatnije), ja samo ne mogu da verujem da nisu mogli elegantnije da ga uklope u dizajn ulaza, nego će tako da lebdi iznad zgrade. Lična preferenca, ali prezirem kad nazivi lebde iznad zgrade umesto da budu na njoj. Hiltonov natpis koji gleda na Cvetni trg isto tako lebdi, i podjednako me iritira
 
Najtoplije čestitke Kuli Beograd koja je sad i zvanično postala najobičniji bilbord. Jako me zanima koliko je Heineken platio. Izvinjavam se što su slike malo nikakve, iz vozila u pokretu su (nisam ja vozio haha)
20230401_210325.jpg
20230401_210331.jpg
20230401_210336.jpg
20230401_210327.jpg
 
Nije da nismo očekivali, prvo je krenuo program za novu godinu, pa smo počeli da obeležavamo Sv.Savu, zatim je počela da se koristi za ljubavne poruke, pa sad Hajneken.

Nek se spremi Otkup laptopova. Ako ništa, možda prestane da oblepljuje ceo grad.
 
Suludo sa reklamama, zanima me kako ce to da izgleda iz stanova i kako ce izgledati reklama kad budu popaljena svetla po stanovima.
 
reklama ne traje "ceo dan i noc" pa da toliko smeta. Iskreno ako cemo realno po meni vise ce smetati Rivijeri, Residences i Terraces nego stanarima kule.
 
Vrh