Šta je novo?

BEOVOZ - BG:VOZ - stanje i mogućnosti

Истина, све је то далеко од реалног, мада је мени и изградња пруге до Обреновца са новим железничким мостом преко Саве још мање реална, а у исто време годинама се прича и тапка у месту са продужетком обилазнице преко Дунава.

Нек' за почетак ремонтују постојећу обилазну пругу Батајница - Остружница - Ресник која је у постапокалиптичном стању.
 
Drugari treba mi jedan savet, treba iz Rakovice da idem do Borče, kombinacija voza i busa, gde je pametnije presadati na stanici Pančevački most ili na sledećoj Krnjača most?
Moj ti je predlog da siđeš na stanici Krnjača most zato što tu imaš 95, 96 i 104. U povratku siđeš kod Pančevačkog mosta i tu hvataš BG: voz.
 
Moj ti je predlog da siđeš na stanici Krnjača most zato što tu imaš 95, 96 i 104. U povratku siđeš kod Pančevačkog mosta i tu hvataš BG: voz.
Куда се иде тачно до стајалишта? Ја сам једном пробао кроз оне уличице, залутао и на крају се пењао на насип и пругом до стајице.
 
@Дошљак Pravo ka Krnjači, pa kad pređeš ulicu ideš desno, onako polukružno ide ta saobraćajnica u smeru ka Pančevu, pa prvim stepnicama sa leve strane ideš gore... Ako 108. pređeš most onda samo pređes ulicu i videćeš pravo pešačku stazu do stanice...
 
Нема приступ неки бољи из правца Зрењанинца?
 
Ide se onom stranom gde je cvetna pijaca i prati se trotoar. To je jedino što postoji. Problem je što za povratak mora da se pešači čak od Metroa, jer je to najbliže.
 
Пробао, загубио се у оном лавиринту. Није баш прикладно стајалиште за употребу без познавања краја. Тај дан био неки жесток кркљанац на Панчевцу. Ја изашао из 43, лутао, некако се попео на пругу, сачекао воз и опет пре стигао од аутобуса.
 
Da prenesem večerašnje iskustvo sa stajališta Krnjača most, stajalište je bilo u totalnom mraku nijedna sijalica nije radila, mnogo sablasno delovalo. Na oba kraja perona se nalaze stepenice, ona strana bliža Pančevačkom mostu stepenice izlaze na Pančevački put u pravcu grada malo pre račvanja za Zrenjaninski put desno i pravo za most. Drugi kraj perona ima stepenice koje se ispod koloseka račvaju podhodnikom levo i desno, desno se prodje pored nekog fudbalskog terena i onda se izlazi na Pančevački put kod prvog semafora posle mosta. Levo ne znam gde se izlazi nisam bio voljan da lutam. Po savetu ljudi sišao sam stepenicama bližim mostu, i trotoarom uz ulicu išao do Zrenjaninca gde na ukrštanju sa Pančevcem imate obeležen pešački, i onda imate jos 100 metara do autobuske stanice ispod mosta.
Screenshot_20230227-234538~2.png
 
Da prenesem večerašnje iskustvo sa stajališta Krnjača most, stajalište je bilo u totalnom mraku nijedna sijalica nije radila, mnogo sablasno delovalo. Na oba kraja perona se nalaze stepenice, ona strana bliža Pančevačkom mostu stepenice izlaze na Pančevački put u pravcu grada malo pre račvanja za Zrenjaninski put desno i pravo za most. Drugi kraj perona ima stepenice koje se ispod koloseka račvaju podhodnikom levo i desno, desno se prodje pored nekog fudbalskog terena i onda se izlazi na Pančevački put kod prvog semafora posle mosta. Levo ne znam gde se izlazi nisam bio voljan da lutam. Po savetu ljudi sišao sam stepenicama bližim mostu, i trotoarom uz ulicu išao do Zrenjaninca gde na ukrštanju sa Pančevcem imate obeležen pešački, i onda imate jos 100 metara do autobuske stanice ispod mosta.
Pogledajte prilog 155135
U koje vreme si bio na stajalištu? Večeras sam četiri puta prošao kroz njega i svaki put je osvetljenje radilo?
Jedino i dalje peronski časovnik i dalje visi razbijen. Mesecima tako stoji. Sramota za infrastrukturu.
 
Billo je pola 7, uhvatio sam sam Lazarevački voz u 18 i 10 u Rakovici
 
Da prenesem večerašnje iskustvo sa stajališta Krnjača most, stajalište je bilo u totalnom mraku nijedna sijalica nije radila, mnogo sablasno delovalo.
I na Tošinom Bunaru je bio mrkli mrak kada sam sa njega putovao pre nekoliko meseci. Mislim da je rasveta radila samo u pothodniku.
 
I na Tošinom Bunaru je bio mrkli mrak kada sam sa njega putovao pre nekoliko meseci. Mislim da je rasveta radila samo u pothodniku.
Bio je problem pre nekoliko meseci par dana, nakon toga nije bilo nikakvih problema. Svakodnevno koristim stajalište. Lift na 1. koloseku još nije u funciji, bili su izlepljeni flajeri pa su skinuti. Žvrlja se markerima. Ali sve u suštini je u vrlo dobrom stanju
 
Vrh