Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Izgleda da ce napokon biti pusteno u nedelju

Screenshot-2023-01-14-03-36-36-419-com-android-chrome-edit.jpg
 
Kako napreduju radovi na petlji Bubanj potok imal neki svez snimak ?
Jel neko mozda zna dal ce se raditi neki put koji bi direktno spojio petlju Bubanj potok i trzne centre kod Ikea . Pa kad se ide iz pravca Belog potoka da se odma iskljuci na taj put koji bi vodio za Ikeu umesto sto se ide okolo ? Hvala unapred
 
I za sada na sajtu puteva nema nikakvog obavestenja o produzetku radova.
 
I folklor obavezno.
Ranije sam obožavo folklor, čak sam sa ženom išao na festivale po Srbiji par puta.
Ali ovi sad svuda guraju folklor da su mi ga zgadili.
Šta god da rade, folklor.
Nešto otvaraju, devojka u nošnji drži makaze.
Као фолклораш морам да се сложим да је то мучно, поготову за младе људе који морају да иду тамо да стоје и играју јер нема буџета за аматеризам уколико се не испоштује власт...Слажем се да треба истаћи нашу културу свуда где може (јер су ту присутни углавном неки странци, кредитери, политичари итд), али генерално фолклор се уз њихове сценске протоколе често деградира..
 
I za sada na sajtu puteva nema nikakvog obavestenja o produzetku radova.
Надам се да ће следеће обавештење бити да се затвара десна коловозна трака ка Нишу од петље Сурчин - југ до почетка остружничког моста да би пресвукли она стара 2 km асфалта... Таман им је ту већ сва неопходна саобраћајна сигнализација, само треба да је преместе 2 km раније.
 
Aj što ovi naši pekinezeri kasne sa radovima, nego što smo od "Gogla" očekivali veću ažurnost.

Trenutna slika, jutros novirana a fali skoro 200m greda preko tunela.
GSat.jpg
 
Ne postavlja Google baš tako često nove slike sa satelita.
Ovo je relativno nova slika, mislim da negde i može da se vidi datum kad je slikano.
P.S.
Izvinjavam se tek sad sam sam video da piše da je od jutros slika...
 
Vrh