Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

I što se tiče ovog sudara u Kumodraškoj, 2 Tamnavine 39 ke, i 2 gsp 39ke su bile zaglavljene u tome jedno 1,5 sat. Što znači da da je na 39 ostao samo 1 autobus koji je bio van ovoga ??
 
Micigen":3jmcync5 je napisao(la):
Upravo slupan solaris u Mirijevu na liniji 27.
Bio zastoj od 40-ak minuta. Izgleda da je neki lik sa renoom 4 prosao kroz crveno i udario u bus :bash: Ali mislim da busu nije nista sem stakla na prednjim vratima i malo je branik oguiljen.

Fotografija0226 by crni2011, on Flickr

Fotografija0225 by crni2011, on Flickr
E sad bile su blokirane tri linije dok su cekali muriju 27, 20 i 79. I nagomilalo se brdo buseva i niko ne sme da skrene u okolne ulice i da obidje tu raskrsnicu, kazu nemaju dozvolu dicpicara :grand:
Pa jel moguce da su tri linije stojale pola sata i ljudi cekali na stanicama, a nisu mogli da obidju 2 ulice :notok:
Хоће ли се пронаћи решење за ту раскрсницу? Стално удеси, стално нека стакла :roll:
 
Pa zamisli kako je bilo dok nije bilo semafora.
Raskrsnica je prilicno velika i prometna, ali nepregledna.

Ali sta je sada problem kad postoji semafor nego ljudska nepaznja i bahatost.
Znaci neko je ovde morao da prodje na crveno.

Sta jos preduzeti, opet smaracki lezeci policajac (ta ulica ih ima i previse) ili mozda kamera...
 
direktor":14yt7fpa je napisao(la):
A cemu sluzi bus plus i ti dispeceri sto ne preusmjeravaju saobracaj zato nije bilo 27 koji dileTANTI
Pa procedura treba da se obavi, dakle vozač zove prvo centar, centar obaveštava direkciju, ona bi trebalo da putem aparata obavesti vozače o izmeni trase...
Evo i jednog snimka od preksinoć, trole su bile u prekidu neko vreme...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z9mxb0W1Qn8[/youtube]
marrecar":14yt7fpa je napisao(la):
Trebalo mi je malo vremena da nadjem na slici gde je cuknut Solaris. :roll:
A pogledaj Reno :laugh:
Izgleda da su čvrsti Solarisi, bar tako deluju... (P.S. 2012 tvoje mišljenje već znam, ako planiraš da komentarišeš, nije neophodno!)
 
6.12.2013 oko 15h neko gazenje opsti kolaps
dsc05125.jpg
 
direktor":122yoxy7 je napisao(la):

Ovo ima veze sa zastojem koji se prostirao sve do Autokomande , a razlog je bio sudar Solarisa sa linije 18 i međugradskog autobusa.
 
Juče je bio protest u Nemanjinoj, tako da su autobusi išlo ko je gde stigao, poruke od centra su kasnile, pa je bilo okretanja, vraćanja pravo ludilo. Putnike naravno niko nije obaveštavao, pa su nesretni ljudi čekali po stanicama u nadi da će im stići prevoz, po onoj kiši i vetru verujem da im nije bilo prijatno. Ja sam bio kod drugara, poruka da ne idemo ka Slaviji, već da skrenemo na autoput stigla je kod Hrama, pa smo bili primorani da napravimo krug oko Slavije, tokom svog tog kruženja niko nije obaveštavao ni vozače ni putnike o stanicama, sistem je isključen tako da nije ni pokazivao trenutna i naredna stajališta do kraja smene (21:20).
Malo sam snimao vožnju po autoputu, prava je retkost videti 78 na autoputu, mi smo bili fini pa smo stajali na sva stajališta, dok su ostali samo prolazili trasom :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9eVuihotCSc[/youtube]
 
I u tom ludilu kontrolri su imali vise srece nego pameti njihov sef ,u bulevaru je pukla cijev pa tramvaji nisu isli dalje od vuka ,utom je poceo protest pa nsu isli dalje od zelejznicke stance ,Kontrloa ulazi u 7 stajaliste staro sajmiste ,sedmica nestaje na zstanici vec produzava pravo i staje gdje 13 ,prva reakcija ljudi mislili da su usli u 13 ,kontrolri odma uvatili maglu das su ih dovatili ostali bi dugmici a onda su osuli pljbu na vozaca cemu mu sluzi mikrofon sta misle da vozi krompir isl
 
Pa niko nije obavestio ljude.
Kolega je po okretanju na Slaviji, stao ispod stanice u smeru ka Banjici, kao što mu je referent pokazao, otvorio vrata i glasno rekao šta se dešava i kuda ide bus, ali naravno, ne vredi kad st*** ne sluša. Tu je izašao ko je hteo, mi skrenuli levo da možemo da se uključimo na autoput, ali našle se 2 pametne koje "nisu" čule i kao zar ne ide na Banjicu, kako ne staje na stanicu, nešto napale čoveka i ja tu ni pet ni šest nego pitam ja šta piše na displeju, i dobijam odgovor a "šta ti je to", posle toga smo stali na sledeću stanicu da gospođe izađu i ja sam izašao za njima da im pokažem šta je displej i šta piše, one kao pa dobro, nismo znale, međutim vrlo dobro su znale da prete i da viču na čoveka koji ni kriv ni dužan mora da radi kako mu drugi kažu, nije samovoljno promenio trasu. Takav smo narod, uvek nešto ne odgovara i uvek se nađe neko dovoljno pametan da čoveku "ulepša dan".
O organizaciji GSPa ne treba trošiti reči, sve se zna.
 
88 vozi trasom linije 511.Dakle posle novog mosta ne ide na B brdo nego Obrenovackim putem ide u Zeleznik.Navodno se desio neki kvar u Vodovodskoj ulici.
 
kako ih nije sramota jos blokiraju tramvaje svojim bezobrzlukom

Problem sa parkiranjem na okretnici tramvaja u Bulevaru kralja Aleksandra »

16. Februar. 2014 | (13:19 -> 18:23), Izvor : Studio B, Komentari: 0 komentari

Za nekoga samo jedan od komunalnih problema, ali za vlasnike lokala u Tržnom centru na uglu Ustaničke i Bulevara kralja Aleksandra problem od egzistencijalnog značaja.


Pošto se centar nalazi praktično na okretnici tramvaja parkiranje je zabranjeno, pa mušterije ili dobavljači robe koji bi kolima do lokala rizikuju da ih odnese pauk.
Udruženje prodavaca tražilo je pomoć na više adresa, a na kraju i Studiju B. Opština Zvezdara spremna je u svom domenu da pomogne, ali konačnog rešenja, barem za sada nema.
http://www.studiob.rs/info/vest.php?id= ... ja=Beograd
 
Blokiraju i dole na okretnici autobusa, iako je jasno postavljen znak da je zabranjen ulazak za sva vozila osim autobusa. Pogotovo oni besposlicari koji se parkiraju kod kladionica i blokiraju autobuse i naprave opsti haos.
 
Bio je danas udes i na kružnom toku na Autokomandi, Fiat Punto je potegao u vojni Citroen i onda su tu napravili opšti haos, na svu gužvu koja je prisutna svakog petka i na stalne zastoje na toj deonici...
 
И на тргу. Зглобна трола је стајала на сред пута са полупаним левим доњим делом ветробрана, а испред је би пандурски пунтић. Нигде није било тела (хвала богу), а ни кола, нзм шта се десило..
 
Upravo saznah da je Na novom beogradu u raskrsnici milutina milankovica i antifasisticke borbe doslo do teze saobracajne nestece u kojoj je ucestvovao tramvaj GSP i kamion. Prema informacijama kolege koji je upravo prosao tuda, kamion je udario u tramvaj i (citiram)``skoro ga prepolovio).

U prekidu su tramvajske linije na Novom Beogradu
 
Zguzvao je katcu do privh vrata , drugu okrznuo ,vozac tramvaja tesko povredjen ,mamlaz sa kamionom je prosao kroz crveno ,sreca da nioje bio spanc bilo bi mnogo gore ,kazu da je idot isao preko 80 kmh
 
Danas oko 12h autobus 67 je udario u zgradu pored pekare "Bonito" na Zelenom vencu. Mnogo je bio otezan saobracaj na celom potezu terminusa "ZELENI VENAC".

izvor: busevi.com
 
Vrh