Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

AUTOBUS-67-_MAC3087_0062805.jpg

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:493531-Autobus-udario-u-zgradu-na-Zelenom-vencu
Снимак на
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/469137/POGLEDAJTE-Autobus-gradskog-prevoza-se-zakucao-u-zgradu
 
Najjača fora je što je ovaj iz garaže stigao na zamenu, ovo je rezervno vozilo.
Ne treba liaze zabraniti, Unacop treba zabraniti!
 
unacop zabraniti a njihov novi liaz dati SAGI :) Na svu srecu imao tehnicki pregled i bio ispravan :twisted: i sta sad kazu da je vozac kriv :o
 
Izmena saobraćaja kod okretnice „Ustanička” i u Vojvođanskoj ulici

Zbog pregleda i popravke tramvajskih šina u Bulevaru kralja Aleksandra u zoni tramvajske okretnice „Ustanička”, od 7 sati 1. juna do 3 sata posle ponoći 2. juna, biće izmenjen režim saobraćaja.


Tokom radova linije 5, 6, 7 i 14 biće skraćene do stare okretnice „Radioindustrija”. Na delu trase od stare okretnice „Radioindustrija” do tramvajske okretnice „Ustanička” putnici će se prevoziti linijama 20 i 309.

Tokom održavanja „Bežanijske seoske slave” u Vojvođanskoj ulici, na delu od Nehruove do Ulice dr Ivana Ribara u smeru ka Surčinu, u nedelju, 8. juna, od 8.30 do 13.30 sati biće izmenjen režim saobraćaja.

Za vreme trajanja ove manifestacije vozila javnog prevoza koja saobraćaju na linijama broj 45, 71 i 601 će u smeru ka Surčinu, na delu od raskrsnice Vojvođanske i Nehruove ulice do kružnog toka u Vojvođanskoj ulici saobraćati Nehruovom ulicom, Japanskom, Dr Ivana Ribara i dalje redovnim trasama.


Linija 602 u smeru ka Surčinu, na delu od raskrsnice Japanske i Nehruove ulice do kružnog toka u Vojvođanskoj saobraćaće Japanskom, Dr Ivana Ribara i dalje redovnom trasom.

U suprotnom smeru vozila sa pomenutih linija neće menjati trasu.

http://www.24sata.rs/vesti/beograd/...ustanicka-i-u-vojvodanskoj-ulici/138057.phtml
Надам се да ће направити привремено аутобуско стајалиште на Устаничкој
 
Tako je to u Srbiji, svi radovi na vaznim gradskim saobracajnicama se rade na radni dan kada ce biti guzve.
 
Linije 7 , 9 , 13 , 78 i 83 u prekidu zbog toga što je samoubica na Starom savskom mostu.
 
Uspostavljena autobuska linija 7A , koja ide od bloka 45 , pa pretpostavljam preko Brankovog mosta.
 
nije to velika visina treba ga gurnutiu vodu pa nek ga čekaju čamcima da ne koče saobraćaj.
 
Milisave svakom treba pruziti sansu, vecina primera pa i ovaj je to pokazao.
 
MilisaV":3rp3j3ew je napisao(la):
nije to velika visina treba ga gurnutiu vodu pa nek ga čekaju čamcima da ne koče saobraćaj.

Retko bezosećajan komentar, koliko sam ja pročitao čovek je bio na onkološkom, ko zna kakva ga je muka snašla.

A tvoje rešenje je gurnuti ga sa mosta, izvini ali to je odvratno!
 
A nije odvratno da danas bukvalno stotine ljudi poremeti svoje planove zarad nekog wannabe samoubice. Koliko samo kosta grad stajanje u mestu više desetina tramvaja, preusmeravanje autobusa, uvođenje novih linija.....


E to je odvratno.
 
Šta ga boli k? On je centar pažnje na 4 sata, da je hteo da se ubije mogao je to da uradi na 1450 drugih načina, ali tada nebi skrenuo pažnju na sebe. Nema potrebe za brigom, previše on voli sebe da bi nešto sebi učinio...
 
Gotovo da ne prođe nedelja a da se ne desi neka dojava o bombi , neki samoubica sprema se da skoči , da se neko samozapali ... I šta sad , ja treba da imam razumevanje zbog takvih , zbog kojih na kraju ja nastradam. Jednom prilikom , dok sam radio , kasnio sam na posao jer je nekog klinca mrzelo da uči , pa javio za bombu na mostu , i naravno , to nije interesovalo moje šefove , te sam za taj dan dobio manju dnevnicu.

P. S.

A šta je sa mukama nas drugih , koji isto kao i on imamo svoje probleme , pa ne skačemo sa mosta (pri tom mislim na probleme po težini iste kao što je i njegov)?
 
Vidim da nažalost živimo u takvom vremenu gde je empatija za pojedince postala misaona imenica.
 
Pa da je nekoga briga za mene , i mene bi bilo briga za tog nekog drugog.
 
Ma idi napravio haos Na liniju 7 su bili Arrivini Neobusi ono koko sam video bas su bili krcati.Svasta more jadni oni ljudi koji zure na posao pa im smanjuju plate zbog ovakvih gluposti.svi imamo neke probleme ali brate ovo nije nacin da se problemi rese
 
Да баш је била велика гужва. Иашо сам у то време у град 83-ком и зачудих се кад није скренула десно после Дејтонке. Кад сам се враћао направио један снимак из аутобуса, али сам се прешао и нисам подесио резолуцију на мало већу !



Из Телеграфа:
OKONČANA DRAMA U BEOGRADU: Muškarac odustao od skoka sa mosta! (FOTO)
Čovek koji je pobegao iz jedne zdravstvene ustanove, sa operacionog stola, pretio je da će da skoči sa mosta Miladina Zarića u Beogradu


http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/11 ... i-sa-mosta
 
Сад због једног лика жељног пажње хиљаде људи испашта. Ако жели да се убије то сигурно не треба да ради скоком у воду.
 
Somi303":3fkf9h70 je napisao(la):
Сад због једног лика жељног пажње хиљаде људи испашта. Ако жели да се убије то сигурно не треба да ради скоком у воду.

Nego lepo kulturno k'o Branko Ćopić.
 
Pa ovaj se bas nameracio ladno se popeo na luk mosta kao svojevremeno jedan pijani sugradanjin , drago mi je da su ga odgovorili
Most Miladina Zarica idemo lagano jos samo da studio B pocne tako da najvljuje i to je to
 
Телеграф је у поднаслову ставио "мост Миладина Зарића", а после у чланку Стари савски мост !
 
Vrh