Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Нису оштећења само видљива, неки аутомобили то емотивно доживе. Сиви делује да је под стресом :cry:
У шта се претварамо :bash:
 
Djole":1kjxhyfk je napisao(la):
Japanac 1312 narpavio piruetu na NBG u Jurija Gagarina na raskrsnici sa Nehruovom. Nisam video da li je nešto oštećeno sa druge strane. U trenutku kada sam ja prošao ko sivonje su pokušavali da ga pokrenu ali je ugao preoštar za tako nešto. Kao što vidite 2 trake ka buvljaku su blokirane. Neposredno pre nego što sam video ovu scenu jak pljusak je zahvatio ovaj deo Novog Beograda pa verujem da se ovo dogodilo zbog klizavog kolovoza i loših guma.

za veću verziju slike kliknite na nju
http://www.gspbeograd.net/viewtopic.php?f=13&t=130&start=910#p87222
 
Ово је раскрсница Јурија Гагарина и Гандијеве улице, а не Јурија Гагарина и Нехруове улице !
 
Имали смо среће што неки од трамваја није упао :o
sladan-mandic-rupa-asfalt-beograd-propao-kroz-asfalt-bulevar-kralja-aleksan-1375635535-348299.jpg
 
Kako god okreneš , ja sam ubeđen da ovo ima veze sa time što rade toplovod kod pijace.
 
Normalizacija saobraćaja u Bulevaru kralja Aleksandra tek u sredu, tramvaji preusmereni

Do srede će tramvajski i autobuski saobraćaj u tom delu Bulevara biti preusmeren, pa će tako tramvajske linije 6, 7 i 14 ići na Omladinski stadion a tramvaj na liniji 5 na okretnicu kod Tašmajdana.

Autobusi na liniji 6a, 46, 79 i Ada 4 u smeru ka periferiji saobraćaju trasom Bulevar kralja Aleksandra - Jekoslava Kovača - Deskaševa - Bulevar kralja Aleksandra.

U smeru ka gradu autobusi se kreću trasom Mite Ružića - Bulevar kralja Aleksandra - Ustanička - Vojislava Ilića - Gospodara Vučića i dalje redovnom trasom.


http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/39...a-Aleksandra-tek-u-sredu-tramvaji-preusmereni
 
10 min linija 12
dsc02468.jpg

dsc02467.jpg

dsc02466.jpg

u njemackoj ovakvo budalesanje bi ga kostalo 500 e
 
Narafno bila je prava samo se naslonio na jos jednom mjestu je cuknuta
 
14h (20. IX)

Zastoj kod GŽS zbog kvara tramvaja. Otežan saobraćaj na potezu GŽS - most na ADI , Kneza Miloša , Nemanjina , Brankov most (smer ka Zelenom vencu)...

izvor: studio B
 
marrecar":1bztlz1l je napisao(la):
Cekaj, jel cuknuo u ogradu ili je ona vec tako bila?
Довозили су материјал за градњу хотела код Старог млина и при маневрисању возач је мало лошије оценио и закачио ограду !
Марекар, мало смо престроги, ово се свуда дешава не само у Србији, зар не.
 
Ma jok, samo sam pitao jer vidim da tramvaji ti jedino prolaze, pa mi nije bilo jasno sta je drugo moglo da cukne ogradu. ;)
P.S. nickname mi se cita na srpskom, rr je greska pri kucanju, tako je i ostalo, svidelo mi se. :laugh:
 
Danas je zbog udesa kod fontane paralisan bio saobraćaj ka gradu, jedan auto je završio u stubićima, drugi u raskrsnici, neki autobusi su išli preko "ostrva", ali oko 30 autobusa je ostalo u koloni, a linija 65 je bila u prekidu.
 
Jedan automobil zapalio se danas u u Terazijskom tunelu kod Zelenog venca, ali je požar ugašen i saobraćaj se ponovo normalno odvija, kažu u policiji.
Vozilo se zapalilo oko 13.20 i zbog toga je privremeno bio obustavljen saobraćaj, kažu u policiji.
Bila je zaustavljena kolona automobila iz pravca Novog Beograda.

izvor: Studio B
 
Gužve zbog novih izmena u zoni petlje u Radničkoj

Zbog novih izmena u zoni petlje u Radničkoj ulici, u tom delu grada beleže se velike gužve i zastoji, koji traju i po čak 40ak minuta, pošto se u smeru ka gradu vozi samo jednom trakom sve do Ruske ulice.
Ipak, ono što bi svi koji bi na Novi Beograd trebalo da znaju jeste da se iz Radničke, preko kružnog toka nove petlje već sada može na most na Adi.
Ostalima koji idu ka gradu, preporučuje se alternativni pravac, preko petlje Hipodrom i Topčidera.
Ova izmena na snazi je do srede, kada će sva vozila koja se kreću ka gradu takođe biti preusmerena na kružni tok nove petlje.
Većih zastoja u pravcu ka Banovom brdu ne bi trebalo da bude, pošto su vozačima sve vreme na raspolaganju dve trake.

izvor: studio B
 
У среду 16.10.2013. покварио се 33 код аутокоманде по сред шина. Застој је трајао, чини ми се, око 20 минута. Ту мислим на то да трамваји нису ишли, а једна 33 која је у међувремену прошла је била препуна.
 
Jedan muškarac poginuo je večeras u saobraćajnoj nesreći u ulici u Triše Kaclerovića na Voždovcu.
Neseća se dogodila kada je na čoveka koji je neposredno pre tragedije istrčao iz automobila i uputio se ka pešačkom prelazu naleteo kamion.
Tokom uviđaja saobraćaj je u toj ulici obustavljen na oko sat i po, zbog čega su nastale kolone automobila i vozila gradskog prevoza.

izvor: studio B

Pretpostavljam da se ovo odrazilo i na sve linije koje idu preko Autokomande.
 
Pogledajte: "Pežo" se zakucao u autobus 23 BLIC TV

M. B. | 27. 11. 2013. - 12:54h izmena vesti 13:15h | Komentara: 85
Na uglu ulica Takovska i 27. marta oko 11:35 sudarili su se autobus na liniji 23 i putnički automobil "pežo". Povređen je osamdesetjednogodišnji putnik kada je zbog naglog kočenja glavom i ramenom udario u šipku.
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/423078 ... autobus-23
 
Upravo slupan solaris u Mirijevu na liniji 27.
Bio zastoj od 40-ak minuta. Izgleda da je neki lik sa renoom 4 prosao kroz crveno i udario u bus :bash: Ali mislim da busu nije nista sem stakla na prednjim vratima i malo je branik oguiljen.

Fotografija0226 by crni2011, on Flickr

Fotografija0225 by crni2011, on Flickr
E sad bile su blokirane tri linije dok su cekali muriju 27, 20 i 79. I nagomilalo se brdo buseva i niko ne sme da skrene u okolne ulice i da obidje tu raskrsnicu, kazu nemaju dozvolu dicpicara :grand:
Pa jel moguce da su tri linije stojale pola sata i ljudi cekali na stanicama, a nisu mogli da obidju 2 ulice :notok:
 
Zastoj u kumodraskoj kod singidunuma. Sudar na sred Kumodraška stoji se u oba pravca. Dosta autobusa zaglavljeno na 18 25 i 39

izvor: www.gspbeograd.net
 
Trebalo mi je malo vremena da nadjem na slici gde je cuknut Solaris. :roll:
 
A cemu sluzi bus plus i ti dispeceri sto ne preusmjeravaju saobracaj zato nije bilo 27 koji dileTANTI
 
Vrh