Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Najverovatnije će to biti u pitanju , jer sam primetio da su na dosta mesta po gradu to odradili.
 
Сливнике НЕ померају. Целом дужином уз ивичњак, који је овде доста висок, постављен је ригол ширине 500mm по коме нико нормалан није возио и сви сливници су били у одличном стању. Ту чак нису били обични сливници, равни, већ су били улегнути исто као риголи.
 
Betonski element za kanal kanalica u nivou kolovoza za odvod vode do slivnika
 
Ово?
Kanalica.jpg.axd
 
Ово већ излази из оквира теме. На линијама 7, 9, 11, 13, 85, 89 и 95 наставњају се проблеми изазвани радоовима у Улици Јурија Гагарина. Ово би требал преместити у тему о Заосталим и Поремећеним извођачима.
И данас иста песма.
Pogledajte prilog 5
Pogledajte prilog 4
Целом дужином станице постављени нови риголи.
Pogledajte prilog 3
Али се треба загледати шта су урадили.
Pogledajte prilog 2
Сливници су им "мало" побегли па ушли у коловаоз.
Биће опет проблема када Аутобуси почну да их газе.
На уласку у Чартер аутобуску станицу нису дирали ни сливнике ни риголе нада би можда риголе могли да замене.
Pogledajte prilog 1
Слка са остатка трасе ка Ђорђа Станојевића.

Видеће мо када ће асвалтирати!
 
Koji je ovo fuseraj nemogu da vjerujem da se tramvaj i dalje blokira sramota
 
To htedoh da napisem. OK radovi i sve, ali malo kulture samo da ima, za to stvarno ne mozemo da krivimo ikoga sem sebe samih. Pa ne ulazi u tu raskrsnicu ako nemas "izlaz". Svima je ista guzva. Pusti muziku, sedi i sacekaj sledece zeleno...
 
Зар је било тешко да поставе макар раднике са заставицама да регулишу саобраћај, кад су већ полицајци заузети?
 
Vamo popravljaj vamo kvari tipicno za bg krs put
 
Изгледа да сам урекао ствар.
Pogledajte prilog 2
Pogledajte prilog 1
Одмах се направио хаос.

Цело пре подне није било нигде никога и интензитет саобраћаја није био велики. Сачекали су 14:00 да почну са "радовима".
 
Danas na usponu kod Muhara u Zemunu, lipsao 380
Kolone u nedogled, grunulo ulje iz pogonskog tocka, sta ae desilo ne znam.
35d84303e4266a09151dd334be883826.jpg

ca88e8fc44a3c79c932b46f23901e82c.jpg

b16e07e65aaef5822bdce14f595d574a.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E da je samo ta na mnogima nije ni radio semafor
 
Diso, ovde je problem veliki tranzit + veliki broj autobusa u satu koji prolaze, stanica je na nezgodnom mestu. Nije prijatno nikako. Ili ukinuti stanicu, ili stanicu "Bulevar umetnosti" u smeru ka Blokovima prebaciti 50 metara napred, a stanicu 71 ostaviti u Bulevaru Umetnosti u smeru ka Ledinama. Time se dobija povecana bezbednost na ovoj raskrsnici.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=393107#p393107:12paunoj je napisao(la):
Vinogradi52 » June 20th, 2016, 8:05 pm[/url]":12paunoj]Ogromno je nevreme proslo veceras,ako neko primeti neko ostecenje na stajalistima po gradu,neka posalje sliku,grad je bio ogroman za Beogradske prilike,nadam se da su ostecenja na stajalistima minimalna,pogotovo nadstresnice sa reklamnim panoima sa staklom...
Bio sam u gradu kada je bilo nevreme. Umesto da siđem kod Ušća , produžio sam sa 78 do okretnice , a onda prešao u 15 i na putu do Zelenog venca opet je počelo nevreme. Dok je trajalo nevreme , autobusi su samo dolazili na Zeleni venac. Vidljivost očajna , stojimo kod YUBC i uopšte se ne vidi kružni tok kod opštine. Na ulicama potoci , voda do 5 cm ... Da li je i danas bilo kao sinoć , ne znam. Ono što sam mogao da primetim dok smo se vozili je da nije bilo oštećenja na stajalištima , niti je neko drvo bilo polomljeno. Jedino što me je brinulo je što je autobus proklizavao i išao levo desno dok smo prelazili stari Savski most.
 
На Аутокоманди је блато потпуно зачепило сливнике и трамвајске шине на одвојеној траси пруге пре кружног тока те су сви трамваји чекали интервенцију екипа водовода и ГСПа.
 
Slivnici su tu bili zapuseni i pre jucerasnjeg nevremena, a i svake godine je ista prica. Tako da, ovde sto je padalo malo jace i blokada Autokomande je samo posledica neprofesionalnosti i bahatosti nadleznih. Kada se problem svaki put ponavlja i svaki put ukazuje na isti, a ne cini se nista, nevreme i priroda sigurno nisu krivi sto su slivnici zapuseni pre pocetka nevremena.
 
Привремено скраћење траса линија 303, 354 и 468

Због лошег стања коловоза улице Булевар револуције, између насеља Заклопача и Врчин, од среде, 29. 6. 2019. година привремено се (до завршетка радова на изградњи наплатне рампе Врчин) скраћује траса линије јавног превоза бр. 303 до старе окретнице у насељу Заклопача.

Линија ће у новом режиму носити назив 303Л (Устаничка - Заклопача)

Нови ред вожње за линију 303Л можете да погледате
овде.

Истовремено, линије јавног превоза бр. 354, 354А, 354Б и 468 до завршетка радова саобраћају скраћено до општине Гроцка.

бгсаобраћај.рс
 
Тролејбуси налинијама 19, 21, 22 и 29 замењени аутобусима на делу од Славије према крајњим станицама. Ради само један тролејбус од Студентског трга до Славије. Други је у квару!? Део улице Цара Николаја II у делу поред Чубурског парка раскопан! Аутобуси иду преко Каленића, Курсулином и Максима Горког. Линија 24 ради нормално.
 
Naredne srede 13.7.2016. u 18h protest ispred Gradske Skupstine, povod Sinisa Mali, nacelnik Komunalne policije i nedavni dogadjaji, kao i rusenje u Savamali, i generalno revolt zbog nesposobnosti gradske vlasti. Ako se ne varam, ova subota je i ta druga subota pa ce opet biti protest, isto mesto i vreme.
https://www.facebook.com/events/528548877334439/

Prerano postavljam ovo, zbunio sam se i mislio sam da je sutra posto sam malo pre video organizaciju, pa sam mahinalno procitao da je sutrasnja sreda.
 
19:15 Zastoj na trolama 40 i 41. Po desetak stoji kod muzeja 25. maj i kod Pinka.
 
Vrh