Šta je novo?

Zapaljeni/izgoreli autobusi GSP-a i privatnih prevoznika od početka 2008

Dajte da doniramo ljudima flašicu benzina i šibice, da se ne muče više ;)
 
Изгледа да је заташкано још једно озбиљно слаљивање буса са "потеза 300"...

На стајалишту Петра Кочића у правцу ка Винчи може се видети велика количина срче од стакала и огромна тамна и масна мрља од барем 8 квадрата....
 
bg-bus%20%281%29.jpg

kad koji i gdje neznam prenosim sliku sa ssc
 
1109. Има у првом посту.
 
Ja cujem neka guzva, da bacim pogled kad ono ode siroti Japanac... :(
 
864 se zapalio oooo neeeeeeeee :bash: :bash: :bash: :notok: :notok: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
da i mi imamo Fukušimu koja jede sve, pa i autobuse . . .
 
Somi303":38n6jyp2 je napisao(la):
Био сам случајно у пралазу када се тај аутобус запалио. Нисам имао чиме да снимам циркус. Све у свему, катастрофа у саобраћају, 6 јаких аутобуских линија са непосредним поремећајем реда вожње, гужва преко Бранковог, која је трајала бар још сат времена, све у свему :fijasko:
 
Matora je slika, gledaj autokodeksovog fapa u staroj šemi. A i nije ništa na busu, vidiš da mu je motor napred ;)
Večeras se zatvara Terazijski tunel, biće haos po celom gradu.
 
Zapalio se autobus na Trošarini, nema povređenih

Blic | 23. 10. 2013. - 00:34h | Komentara: 0
Zglobni autobus saobraćajnog preduzeća Lasta zapalio se oko 22 sata tokom vožnje u Bulevaru oslobođenja u blizini benzinske pumpe na Trošarini, rekli su za "Blic" dispečeri Vatrogasne službe. Niko od putnika nije povređen, a uzrok požara biće naknadno utvrđen.

Do požara je došlo u delu autobusa u kome se nalazi akumulator, a tačan uzrok požara biće naknadno utvrđen. U Vatrogasnoj službi kažu da je požar gasilo osam vatrogasaca.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/414557 ... ovredjenih
 
Sinoc na dusanovcu ispred dusanovacke poste bilo vatrogasno vozilo koje je gasilo pozar iz motora japanca GB795. Pozar nije bio veliki a koliko vidim ima dosta praha kod motora na zadnjoj strani tako da pretpostavljam da se motor zapalio.
Sve u svemu sem motora nista drugo nije izgorelo.
 
Uneo sam u listu na prvoj strani ove teme slučajeve požara iz druge polovine oktobra.
Hvala članovima becks89 i bojan87 na prenetim informacijama.
 
Vrh