Šta je novo?

Zapaljeni/izgoreli autobusi GSP-a i privatnih prevoznika od početka 2008

hoce li neko dobiti otkaz zbog ovoga :evil:
 
E наздравље :( Да ли ће амбасада Јапана дићи неку фрку око овог пожара или их баш брига?
 
Kako neće, baš kao i kod prethnodih 100 puta....
Ambasada nema ništa više sa njima, nakon 10 godina dati su u potupnosti na milost i nemilost firmi...
 
avramovicsasa":1c87i64w je napisao(la):
Koji se to solo Japanac zapalio na 202,nešto sam čuo pre neki dan :shock:
zna li neko odgovor

izvor gspbeograd.net
 
da cuo sam od mog imenjaka sa foruma pakako da plane :bash:
 
Nemam pojma, jutros sam došao kući. S' obzirom da skoro 4 meseca ima problema sa temperaturom i da ove u garaži boli uvo za to, postoji mogućnost da je nešto bilo. Mada, danas sam ga video i radio je najnormalnije, tako da ili je požar bio samo mali dim ili ga nije ni bilo.
 
Proverena informacija, A-448 je oko 19h učestvovao u saobraćajnoj nezgodi, prilikom koje je jedan od automobila udario u motorni deo samog vozila i zaista je kao posledica tog udara došlo do pojave dima. Ipak, ne radi se o požaru, a najlepše bih vas zamolio da ne prenosite ovakve stvari dok ne proverite, ne budite kao ovi iz blica...
Usput, da napomenem za pojedince, vozač autobusa nije bio kriv za nezgodu.
 
Pa niko nije preneo vest samo su postavili pitanje dal je istina.
 
Somi303":36niwc7w je napisao(la):
Бекс, јел истина да ти је миљеник плануо?
dare":36niwc7w je napisao(la):
da cuo sam od mog imenjaka sa foruma pakako da plane :bash:

Milisave, jel ti umes da citas?
Covek mu je potvrdio da je planuo, cisto da ti prevedem sta je pisac hteo reci, 'da, cuo sam od mog imenjaka sa foruma. Pa kako da plane?'
Kako onda nisu preneli netacnu informaciju?
 
uh dobro je prepao sam se kad sam cuo jer ako bilo sta vredi u tom pogonu to je 448 i to ovi iz garaze treba da znaju.TAj 448 je bio prava masina
 
Сећам се када ми је пре неколико година први пут наишао 448 на Славији на 78ици, гледао сам га као свемирски брод и мислио да је дошао крај гурању у Каросама, и Ластиним Необусима и Ик 103.
 
becks89":y58syz7d je napisao(la):
Somi303":y58syz7d je napisao(la):
Бекс, јел истина да ти је миљеник плануо?
dare":y58syz7d je napisao(la):
da cuo sam od mog imenjaka sa foruma pakako da plane :bash:

Milisave, jel ti umes da citas?
Covek mu je potvrdio da je planuo, cisto da ti prevedem sta je pisac hteo reci, 'da, cuo sam od mog imenjaka sa foruma. Pa kako da plane?'
Kako onda nisu preneli netacnu informaciju?

Рекао је да је чуо за то и питао "како то да плане?". Нигде није рекао да је то истина, немој да изврћеш речи.
 
ne Milisav je ptao
MilisaV":34ilh37s je napisao(la):
Pa niko nije preneo vest samo su postavili pitanje dal je istina.
Pa je becks citirao nas a njega je pitao da li ume da cita :)
Дошљак":34ilh37s je napisao(la):
Сећам се када ми је пре неколико година први пут наишао 448 на Славији на 78ици, гледао сам га као свемирски брод и мислио да је дошао крај гурању у Каросама, и Ластиним Необусима и Ик 103.
eh to su bila lepa vremena ali to je zbog toga sto su imali najbolju posadu.Pazili su odlicno bus.Kad se posada promenila poceo je vidim da dize temperaturu.Nisu trebali menjati posadu drugo nekad ga uzmu vozaci i sa drugih linija pa je padao i na 73 i na 601 i na 67 to svakako nije dobro za 448
 
Somi303":24z5q6zo je napisao(la):
becks89":24z5q6zo je napisao(la):
Somi303":24z5q6zo je napisao(la):
Бекс, јел истина да ти је миљеник плануо?
dare":24z5q6zo je napisao(la):
da cuo sam od mog imenjaka sa foruma pakako da plane :bash:

Milisave, jel ti umes da citas?
Covek mu je potvrdio da je planuo, cisto da ti prevedem sta je pisac hteo reci, 'da, cuo sam od mog imenjaka sa foruma. Pa kako da plane?'
Kako onda nisu preneli netacnu informaciju?

Рекао је да је чуо за то и питао "како то да плане?". Нигде није рекао да је то истина, немој да изврћеш речи.
Šomi, ja znam da ti imaš problema sa čitanjem, kad sam ja tu u priči, ali postaješ bezobrazno drzak i nekulturan sa pokušavanjem da iz jasno napisanog, pretvoriš u nešto što tebi ide u prilog. To što dare ne koristi interpkucijske znakove i malo 'teže' piše, ne znači da možeš da obrćeš činjenice. Čovek je na tvoje pitanje, prvo odgovorio sa da, pa je onda objasnio, kako je saznao. Kako je planuo, se odnosilo na to otkud da tako mlad auto plane. Stvarno već postaje neumesno i neprimereno ovakvo izvrtanje i glupiranje u tvojim postovima, stvarno se ponašaš kao neko dete.

Inače, 868 koji je izgoreo na 105, bio je povučen iz saobraćaja, mesecima je imao problema sa temperaturom i curenjem ulja, međutim zbog nedostatka vozila u saobraćaju, bio je ponovo vraćen na liniju, ispostaviće se da ipak to nije bila pametna odluka.
 
Баш недостатак граматике иде теби у прилог, јер као и увек можеш себе да представиш као паметницу и жртву. Благо теби са таквим мозгом.
 
becks umem da čitam hvala na pitanju.

ali rečenica koju je dare napisao bez interpunkcijskih znakova nisam uspeo da dešifrujem bez objašnjenja.

sad ti si napisao "zamolio bih vas". moguće je da persiraš daretu.

ja sam mislio da se to odnosilo na dareta i šomija.
 
To gde je pisao zamolio bi vas mislio je na Somija i mene :D
 
becks89":39oa22za je napisao(la):
Šomi, uživaj, osedećeš mlad...
Не знам зашто трипујеш да ме нервираш, да ме познајеш знао би да ме осим масних отисака прстију на поклопцима мотора и размазаних Солариса ништа више не нервира :vops:
 
Da si ravnodušan kako želiš da kažeš, ne bi konstantno pokušavaš da me nešto isprozivaš, ne birajući način... Ali to je tvoj problem...

Ja ljudi ne mogu da verujem da koliko god se ja trudio da jasno i koncizno pišem i obraćam vam se i dalje dolazi do toga da ne kapirate šta je kome rečeno, izgleda moram svakom pojedinačno da objašnjavam šta je napisano... Neverovatno...
 
Стварно невероватно, неко луд би помислио да је у теби проблем :kafa:
 
Molim sve clanove da pisu srpski i samo srpski da bi nas Milisav mogao razumeti .Ja obecavam da necu vise pisati na engleskom :D
 
Somi303":2sqrcqxn je napisao(la):
Стварно невероватно, неко луд би помислио да је у теби проблем :kafa:
Mislio si na sebe verovatno...

dare":2sqrcqxn je napisao(la):
Molim sve clanove da pisu srpski i samo srpski da bi nas Milisav mogao razumeti .Ja obecavam da necu vise pisati na engleskom :D
Ti za početak počni da koristiš tačku, zarez i ostale znakove, a pogledaj pre nego što postuješ kako si napisao poruku, jedan direktor je dovoljan forumu...
 
Popravio sam. Stavio sam u prethodnom postu jednu tacku.Ja volim kad sam zamenik direktora. :)
 
Vrh