Šta je novo?

Zapaljeni/izgoreli autobusi GSP-a i privatnih prevoznika od početka 2008

NEEEEEEEEEEEEE,i ovako smo na lošem glasu. I ovo malo stranaca bi se razbežalo.
Inače zlokobno izgleda , apokaliptično.
 
Danas izgoreo neki ik112 na 30ici kod mosta na dusanovcu..
 
Malo se potpalio ,izgoreo mu je samo deo kod motora i to je to.
 
a zna li se koji je GB upitanju
 
Ne uspeh da vidim garazni broj od 26-ice. Samo znam da se zapalio oko 13:10 i da je brzo ugasen požar.
 
Ко је надлежан за истрагу о разлозима запаљења? Па ако се установе тачни разлози да се то предупреди на осталим возилима, а ако је пропуст механичара да се против њих покрећу неки поступци и спроводе санкције.
 
Pa sastavi se komisija u okviru firme, apsurd, paljenje dva autobusa u pogonu Zemun, a u komisiji covek iz Zemuna, tacnije iz njihovog pogona. Od toga nema nista, obicno pojede vuk magarca...
 
Goreo u 23 h 383 na 601 cim je završio zadnji krug na trećoj posle zadnje
 
Paljen je posle ugasene vatre radio je normalno sem sto nije mogao da se pokrene. Najverovatnije je uzrok začepljenje creva koje izlazi iz kompresora. Taj ce vec sutra ako ne i danas da radi, mislim da je na kraju sređen i da je krenuo ka garaži bez vuče.
Taj 383 je zreo za rashod jedva postigne turazu.
 
On je skoro pa totalno izgoreo pre nekih 5 godina, u Cara Dušana, nakon toga je imao još barem dva ili tri manja požara, baš problematičan auto, večno problemi sa vučom i temperaturom.
Od NG bi na 601 trebalo da stignu vozila sa 78, dakle više niskopodnih :)
 
to je krsina neopevana pre mesec dana ga video na Tosinom bunaru kako se vuce Vozac izleteo napolje ali nista neobicno nije primetio Tada je usao u bus i on se i dalje vukao posle ga je pretpostavljam iskljucio jel su ga bukvalno svi prestizali .Takvo vozilo nije za saobracaj.Inace i tada je radio na 601.
 
Ma taj 601 sem 370 nista drugo ne valja na njemu.
Ako budu nastavili presisace Kosmaj u svemu..
 
Zemunci su poznati kao veliki radnici, ne trce za svaku sitnicu u garazu! Sa krsevima tipa 389, 393, 394 uspevaju da izguraju smenu, dok Kosmajci se ponasaju kao da si 11 najgorih fudbalera skupljao na ulici...
 
Danas na Ibarskoj, vozim iza 2xx (kr****, ne zapamtih) ispod busa u trenutku redukovanja pritiska kao mala eksplozija, poput jace petarde.
Ne mislim samo kao zvucni dozivljaj, vec se lepo videla .plamena kugla'
Mozda je i to jedan od razloga njihovog cestog samozapaljivanja?

P.S.
Bus je Ikar sa "sitnim, okruglim stop lampama, pozicijama i migavcima"
 
295, 296 ili 297... Mada ne znam sta je jos zivo od ta tri, msm da su samo 295 i 297 u voznom stanju.
 
Mislim da je 297 , ali nemoj me drzati za rec.
Bio je na liniji 531 ili 532 za rusanj, kao 'pojacanje u spicu' ;)
Inace, od nove godine na ove dve linije idu MB iz Kosmaja.
Nisam se vozio sa njima, ali posto mi je kuca 20m od bus stanice, glavno zapazanje mi je da su znatno tisi od ostalih vozila (te starosti), sto ranije po gradu nisam mogao da primetim.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=367892#p367892:2yujieuw je napisao(la):
dare » 20 Jan 2016 03:53 pm[/url]":2yujieuw]Zapalio se Karaburmin Maz GB712-prepoznajem ga jer je to jedini njihov Maz koji ima reklamu.
http://www.blic.rs/vesti/beograd/dim-ku ... ih/8nnnmjs


Zasto ovde kaciti ovu vest, kada nije rec o pozaru? :shock:

Isto kao sto nije rec o dimu, vec vodenoj pari.

becks89":2yujieuw je napisao(la):
'Dispecari', nepismena g**** nazovi novinari.

O pismenosti i tendencioznosti vecine danasnjih `novinara` bi mogli da pisemo desetine postova...
 
haha da da "parna masina" ocekujem samo prepoznatljivi zvuk parne lokomotive
 
U Novostima ili Blicu danas pise da se sinoc zapalio neki autobus na Savskom mostu.
 
Vrh