Šta je novo?

Zapaljeni/izgoreli autobusi GSP-a i privatnih prevoznika od početka 2008

Ako su oni preneti podaci tačni, i ako ih uporedimo sa našom evidencijom, to onda znači da javnost u proseku ima priliku da sazna tek za svaki 7. ili 8. slučaj požara na vozilima GSP-a...

Koliko god da naša lista pruža poražavajuću sliku o stanju u pogonima i o kvalitetu održavanja GSP-ovih vozila, stvarno stanje je očigledno bar još 7 ili 8 puta gore od toga :roll:
 
Пожар као на 1369 или пожар као што се дешавало пар пута на гбр. 936 где дође само до дима или мањег пожара на инсталацијама, за који и нема потребе за гашењем, се не пријављује контролном центру и самим тим и не заводи у архиву. А доста таквих случајева је у списку на форуму. Само ови већи и озбиљнији пожари се воде у архиви ГСПа, што је донекле и ок...
 
Goreo 316 sa 84, ne znam kakva je steta ni kakvi su detalji... Vazno je napomenuti, da se radi o remontovanom vozilu!
 
Steta a kad ga vidis spolja delovao mi utegnut ko ovaj auto :bg4:
 
Auto će biti vraćen u saobraćaj do kraja nedelje, radi se o manjem požaru...
 
Zagoreo FAP 262, ima i slika na gspbeograd.net. Mislim da ce ove godine oboriti sve rekorde
 
djape IK-103F":2hlvxqps je napisao(la):
Извор фејсбук, не знам који је гаражни
11013102_10204898047995023_1791443371723053195_n.jpg
http://www.gspbeograd.net/viewtopic.php?f=8&t=627&view=unread#p130113
 
372 je u Subotu malo planuo, na liniji 611 (M serija) to jest alternator se raspao unutra pa je planuo a sa njim i kais.
 
bazinga":3uwj41vt je napisao(la):
Zagoreo FAP 262, ima i slika na gspbeograd.net. Mislim da ce ove godine oboriti sve rekorde
U ponedeljak sam se vozio sa 262, cinio mi se kao da je on remontovan, nekako je dosta brze,i bolje isao u odnosu na ostale FAP-ove ,i i imao je tapacirana sedista. Inace se bas nesto culo u predelu menjaca, jel zna neko sta je dovelo do pozara ?
 
dOKLE CE VISE VOZILA da im GoRE
 
Jedan zabelezeni, ne smem da pomislim koliki je pravi broj.
danilo":3g50q2o9 je napisao(la):
A-465 je imao manji požar.
A-706 nastavljeno je sređivanje u bravarnici.
A-758, A-1028 i A-1073 su izašli iz imobilizacije.
Sa gspbeograd.net
 
Ja reko' sad si prokomentarisao nesto u fazonu da nije bio nikakav pozar, samo zamirisalo, kad ono slike... :o
 
opet pogon GORENJE u akciji :shock:
 
Ovo je Karaburma nije Kosmaj! :D

@Mare, jako bi voleo da je samo zamirisalo, ipak čini mi se da je ovaj završio svoje...
 
Vrh