Šta je novo?

Zašto nema više žena na BB-u?

...да л је могуће да осим иване бг нема више активних припадница лепшег пола овде? :)
ееее, а на осталих 97 % форума све врви од жена... :D
 
2a130787818bfe91f6dbb3a58d9b3e3f_640x480.jpg
 
Pa ja mislim da vecinu (98%) devojaka ne interesuje ova tema...ne znam zasto :)
Vecina devojaka kada cuje da pratim ovaj forum, i ponesto napisem (ukljucujuci i moju ribu) kaze da sam bu**** i id***,i da prestanem da se zamlacujem time, i radim nesto pametno u zivotu :/
:D
 
Pre par meseci sam rekao da bi trebalo sprovesti neku propagandnu akciju na arhitekturi :lol:
Jednostavno, devojkama nije ova tema predstavljena na adekvatan način, već iz muške perspektive. Koja je ženska? Nemam pojma, ali sam siguran da je u tome problem.
 
Mislim da posećujete pogrešan forum :)
 
Koga zanima o čemu ženske na Internetu diskutuju, neka poseti sledeći forum:

http://www.ana.rs/forum/index.php

Kome nije do sada bilo jasno, posle posete podforumima "Moja frizura", "Moje lice" ili "Moda i odevanje" biće apsolutno sve jasno. Pitajte ih što tamo nema muškaraca. :cool:
 
Ja sam slala adresu ovog sajta mojim drugaricama (i drugovima) i pisala im da ima veoma zanimljivih diskusija o nasem gradu itd i da treba da svrate...(ja inache pratim sajt, cini mi se od 2005)...Moje drugarice nisu dosle ni da vide sta ima na sajtu, a kamoli da se uloguju...Kazu mi jao, imam pametnija posla, nemam ja vremena kao ti...Kakva glupost, ja radim sto stvari trenutno...Uostalom, meni je ovo kao relaksacija i dosta toga sto procitam od vas ovde ja prenosim drugim ljudima (infor.iz prve ruke :)). A volim razne sajtove da citam..i naravno o lepoti i negi (iako od toga cesto glava zaboli..samo mlate praznu slamu)..ali ipak mi je ovo omiljeno jer mogu da vidim neki vidjiv napredak i lepu promenu oko sebe..volim da me okruzuju lepe zgrade, sredjeni parkovi i ciste ulice. Uopste ne razumem zasto ovde ne dolaze. Bar da dolaze devojke koje su arhitekte i slicno..ali ni to! Bas cu malo da iscimam te devojke da mi kazu zasto im ovo nije zanimljivo ...hocu konkretne razloge!
 
Jao GOJE, sto si ti sladak :)
sta ti mislis da danasnje devojke (ukljucujuci i mene) kuvaju ...i da ih to interesuje...da traze recept od mame da prepisu u svoju svesku za buducu porodicu..hahahaha..vau, bas si optimista...Ne ne dragi..mi cekamo nase tipove da nas izvedu na sushi, biftek i salaticu...eee prosla su vremena tvoje mame i bake..sem ako tvoja mama i moja ne vise na netu, onda mogu da se pridruze takvim diskusijama..
 
Pa sama si rekla da si ti izuzetak (što se posećivanja ovog foruma tiče). Onda si verovatno i izuzetak po pitanju kuvanja... šala mala.

No međutim evo moja žena samo kulinarstvo prati na netu.

Pominjanje žene ne znači da nisam prilično polaskan komentarom o slatkoći. Hvala ;)
 
he he..dobro, tema ce preci u musko-zenske odnose a zapravo mozda je to i deo ove teme...ali elem, ja nisam def.izuzetak sto se tice toga da devojke vise ne kuvaju tj.ja..to je stvarno istina, realnost..sada je retko naci devojku-zenu koja kuva za sebe i svoju porodicu...Ja, zapravo cenim takve devojke i sama pokusavam da nesto skuvam kad imam vremena ali dzaba kad ljudi/porodice nemaju vremena ni da to pojedu kuci..Svi su u nekoj zurbi i dosta se jede napolju..a zene npr.koje ne rade, zele da provode vreme sa porodicama napolju i nece da se ubijaju ceo dan u kuci kuvajuci..razumem ih. Samo jedan zivot imamo :)
Zapravo, mogu da vam potpisem da su sada na ceni muskarci koji kuvaju..i njih verovali ili ne ima sve vise i vise... :kk:
 
.sada je retko naci devojku-zenu koja kuva za sebe i svoju porodicu...
Ja to izrazito cenim, ionako ja vise volim da kuvam, i iskreno, volim svoju kuhinju najvise - po mom iskustvu kod nas su zene dosta pritisnute od strane drustva da kuvaju, pa su dosta neinventivne, tj. kuvaju neke kvazi-tradicionalne recepte. Ja vise volim da eksperimentisem, i da vracam neke bas stare stvari (taranu, socivo, tikvice, paprike, articoke, sve zivo..), ali onda ipak ocekujem od osobe sa kojom zivim da uradi svoj deo - ako ja skuvam, ona da opere sudje, tako nesto...pravo domacinstvo se zasniva samo na dogovoru i podeli odgovornosti :)

U sustini, osobu koja ne moze sama da se snadje i sama da sebi organizuje zivot ne mogu nikako da postujem, bila musko ili zensko...

EDIT: I nastavak - osobu koju ne zanima sredina u kojoj zivi (pa i urbano i politicki) isto ne mogu da postujem. cenim ako neko ne zeli da se mesa, ali da ga/ju ne zanima ... :( A imam vise postovanja za nase zene - mislim da bi ih dosta posecivalo forum, samo da znaju za njega...

Stevo, kad ce full-page reklama u Politici? ;)
 
^^ u tom slucaju bolje Blic Zena ili tako nesto nego Politika
 
Joj, kome je djavo skakao po kicmi da ovu temu iskopa iz groba :D

Ali, dobro sada kad se ponovo razvila diskusija, moram vam nesto priznati - ova tema je proizvod male bure u mom emotivnom zivotu. Tj. ako se procitaju prvi postovi, moze se naslutiti da ja sva pitanja usmeravam ka jednoj konkretnoj zeni, a ne ka zenama uopste. Odnosno, imate onaj pad u zivotu kada mislite da je sve sto radite u potpunosti nekompatibilno sa potrebama suprotnog pola, pa se tu zadesio i Beobuild.

No, iskreno, oduvek me interesovalo zasto nema dama na ovom forumu, narocito sto mislim da se ne raspravlja o temama koje ih ne zanimaju.
 
Ma za sve si ti kriv Homere, beže od tvog avatara :D:lol:
Menjaj kontejner, mislim da su do sada svi naučili kako se koristi :)
 
Imam dosta stvari koje zelim svaki dan da uradim na BB ali nikako ..tj.cuvam neke fotke koje treba da stavim (toliko dugo nisam da sam i zaboravila kako se postavljaju), imam nesto vezano za onu moju temu marg.beogrdj., i neke vesti koje sam izdvojila da okacim..ali to vise nisu vesti posto su bajate :(
Isto tako, i za ovu temu--htedoh da pitam drugarice sto ne dolaze ali opet nikako da nesto uradim povodom toga...cc..Medjutim, danas jedna moja koleginica bila pored kompa i ja joj pokazem sajt, i ona mi kaze jao bas je lepo (go figure..haha..bas slatko, onako zenski..sta drugo nego lepo je :)). Onda sam joj pokazala neke moje postove,kao i teme a ona kaze da se plasi da ista komentarise jer nije strucnjak..A najvise je kaze, blam jer ima puno muskaraca na sajtu. Moram da priznam da je i meni bilo tako u pocetku. Kao u fazonu sta cu sad ovde, i ako zelim nesto da kazem imaju odmah da me spopadnu/saseku pametni balkanci :) .. Tek danas kad sam cula njen razlog,shvatila sam da sam i ja zapravo imala isti taj strah (eto kao sto ljudi imaju tremu da drze govor na podijumu, tako ima i onih koji su stidljivi da se druze pa makar bili i skriveni iza svojih kompjutera..PLUS dodatno okruzene smo muskim svetom, i cim nema 'tog' balansa osecamo se ugrozenim)..Cudno, zar ne? :)
 
Чини ми се да у Србији интернет више користе мушкарци него жене, не знам да ли постоји неко мердавно истраживање по том питању? Тако да мислим да и у том чучу грми зец!

Могли би власници сајта да направе сарадњу са архитектонским, саобраћајним, грађевинским...факултетима, да им поделе флајере и сл?
 
A, ovaj... Ste pomislili možda da ima više žena, ali da nemaju sve ženske nadimke po forumu? 'Sim, to što umesto "Ivana/Jelena/Marija/ženskoimepoizboru" piše "poenk", ne znaći da nisam žensko. Majkumu. :rant:
 
Ne, gledali smo kada neko pise u zenskom rodu itd..(nekako mi se omaklo da si zensko..ne znam zasto ali nisam primetila u tvojim postovima haha sorry). ALi, Cinjenica je da zena ima svega desetak na ovom sajtu.
 
Možda pišem polno neutralno, šta znaš :p
Nekako mislim da je problem u tome što relativno malo ljudi uopšte i zna za Beobuild...
 
Vrh