Šta je novo?

Yu Kapital - Shopping City - Izgleda da je po

Metro u Subotici je počeo da se gradi početkom Juna a treba da ga otvore 21.10. Znači treba više od 4 meseca, mada verovatno mogu i da budu brži. Da li zna neko u odnosu na ostale Metroe koliki je ovaj?
 
Znaci ovaj Metro na Ibarskoj ce imati 13000kvm sto znaci da ce i biti i najveci u Srbiji ako ne gresim, jer u Krnjaci i Zemunu imaju oko 8300kvm. Definitivno ce biti guzve na Ibarskoj magistrali :D
 
Nadam se da će skorije proširiti to parče Ibarske do Orlovače.
 
Konacno radovi na izgradnji su nastavljeni prvobitno su najavili otvaranje za kraj decembra ali sad to je tesko
tako da ce to biti u februaru 2011 ako su informacije tacne.

dsc018571024x768.jpg


dsc018581024x768.jpg


dsc018591024x768.jpg
 
a ja prosao juce tuda i cuo da otvaranje ostaje za 28.12.???

Bilo kako bilo, ne pamtim da sam na jednom mestu video vise mehanizacije nego juce prepodne tamo gde se Metro gradi.
 
Kartograf":3udcb4r8 je napisao(la):
a ja prosao juce tuda i cuo da otvaranje ostaje za 28.12.???

Bilo kako bilo, ne pamtim da sam na jednom mestu video vise mehanizacije nego juce prepodne tamo gde se Metro gradi.
Moguce ali za 50 dana da sagrade napune i pocnu tesko bilo bi lepo ali :/
 
Mislim da je malo vremena ostalo da bi se otvorio najveci METRO (13.000kvm) u Srbiji. Znam da je to obican montazni objekat ali mislim da najrealnije vreme otvaranja bi bilo npr. mesec mart...mada sve je moguce :/
 
U to sam i siguran, onda ce svi hteti da grade pored te lokacije. Mada meni nesto nije jasno, a to je kako ce oni resiti ukljucenje sa ibarske magistrale na parking metroa, valjda ce tu nesto poraditi jer da se ne bi izazvale guzve itd. Nadam se da ce grad u skorije vreme konacno izgraditi drugu traku jer nastace haos ako ovako ostane... :|
 
zexland":13ntx0rj je napisao(la):
Napokon hiper market i u mom kraju ! :vops:
Mislim da ce ovaj Metro da razvaljuje sa prometom...ceo juzni deo grada ce da kupuje ovde :)
Тешко, то је ипак ланац хипермаркета намењен уском кругу људи.
 
Wile E. Coyote":1kiiuy1k je napisao(la):
zexland":1kiiuy1k je napisao(la):
Napokon hiper market i u mom kraju ! :vops:
Mislim da ce ovaj Metro da razvaljuje sa prometom...ceo juzni deo grada ce da kupuje ovde :)
Тешко, то је ипак ланац хипермаркета намењен уском кругу људи.
Metro karticu u ovom trenutku dobijaju samo pravna lica i ljudi koji mogu da je pozajme od njih. Kupuje se za kes i one atraktivne varijante cek na pocek ne rade, tako da od velikih prometa nema nista, kupci uglavnom kiosci iz Barajeva i okoline :)
 
niki":2p9xh3pl je napisao(la):
Wile E. Coyote":2p9xh3pl je napisao(la):
zexland":2p9xh3pl je napisao(la):
Napokon hiper market i u mom kraju ! :vops:
Mislim da ce ovaj Metro da razvaljuje sa prometom...ceo juzni deo grada ce da kupuje ovde :)
Тешко, то је ипак ланац хипермаркета намењен уском кругу људи.
Metro karticu u ovom trenutku dobijaju samo pravna lica i ljudi koji mogu da je pozajme od njih. Kupuje se za kes i one atraktivne varijante cek na pocek ne rade, tako da od velikih prometa nema nista, kupci uglavnom kiosci iz Barajeva i okoline :)
A uz to sve su ogromna pakovanja tipa za radnje.
 
Mislim da niste upravu sto se tice lokacije Vidikovac je centar Rakovice i Cukarice i sire tako da
posle N.BGD ovo je mozda najjaca lokacija u Beogradu tako da ce Metro biti pravi pogodak na ovoj lokaciji.
 
Не мора да значи. Ево, мени је Метро такорећи под носом, па не идем тамо.
 
Wile E. Coyote":2ysd94fp je napisao(la):
Не мора да значи. Ево, мени је Метро такорећи под носом, па не идем тамо.
Pa s'obzirom na sliku, tebi je sve takoreći pred nosom :lol:
 
:o Postavljeni su stubovi! Znaci ovaj Metro ce verovatno stvarno da se otvori 28 decembra!
 
Mene je odusevio taj video snimak.Sve je moguce. Moguce je jer je Metro montazni objekat tako da cemo uskoro imati najveci Metro u Srbiji u rekordno brzom vremenu. :cool: Takodje bilo bi logicno da ce tu biti postavljen i neki semafor da bi ljudi koji ulaze u Bg mogli da pristupe Metrou i njegovom parkingu. Uskoro videcemo kako ce to resiti...
 
samo ne semafor..... Nije problem otici u pravcu Cacka i 300m odatle se okrenuti na petlji Orlovaca, odnosno do petlje na Labudovom brdu pa opet 300-400m nazad do Metroa.

ako stave semafor tu, to je ravno katastrofi. Cak i kad izgrade 2+2 na tom pravcu, semafor bi bio pogubno resenje, dobili bi smo situaciju sa onog osakacenog dela puta od T6 do Batajnice.
 
stek":3mm8zg14 je napisao(la):
Takodje bilo bi logicno da ce tu biti postavljen i neki semafor da bi ljudi koji ulaze u Bg mogli da pristupe Metrou i njegovom parkingu. Uskoro videcemo kako ce to resiti...
У нормалној држави не би било логично, али, на жалост, овде јесте... :kafa:
 
pa tako sam i mislio, jer poznavajuci nasu vlast oni ce logicno staviti semafore i resice problem. a ima hiljadu opcija da se to izbegne
 
Vrh