Šta je novo?

Yu Kapital - Shopping City - Izgleda da je po

Jučerašnja slika:

20112010002v.jpg
 
ja kako vidim oni rade i dan i noc :kk: taj metro ima da se izgradi pre vero 4 u zarkovu ( koji kako ja vidim je stao sa gradnjom)
 
^^ to je izvesno. Vero ide jako sporo.

Mene ipak, mnogo vise od samog objekta, zanima prilaz, kako ce da rese problem Ibarske i ukljucenja Metro-BG i ČA-Metro.
 
Kartograf":2uq5nawr je napisao(la):
^^ to je izvesno. Vero ide jako sporo.

Mene ipak, mnogo vise od samog objekta, zanima prilaz, kako ce da rese problem Ibarske i ukljucenja Metro-BG i ČA-Metro.
Semaforom.
 
kao sto sam vec pisao, to bi bilo ravno katastrofi.

najmanju stetu, dok se ne uradi ibarska 2+2, bi bio jedan veci kruzni tok, da Ibarsku malo pomere ka zapadu.
 
Kartograf":3pylb984 je napisao(la):
kao sto sam vec pisao, to bi bilo ravno katastrofi.

najmanju stetu, dok se ne uradi ibarska 2+2, bi bio jedan veci kruzni tok, da Ibarsku malo pomere ka zapadu.
Naravno da bi bilo bolje, ali znajuci kako nasi razmisljaju bice semafor. I to Simensov.
 
Kruzni tok na ibarskoj?Pre ce da je prosire na 6+6 :laugh:
 
ali stvarno je jedino normalno resenje u ovom trenutku da se zabrani skretanje levo ka metrou iz ČA, odnosno iz metroa levo ka BG.

Petlje Labudovo brdo i Orlovača su veoma blizu, mora se ići na tu varijantu. Ne vidim kakav je problem od ČA produžiti još 300m i okrenuti se na petlji.

U suprotnom, nastace haos. Tamo je gužva ionako već u velikoj meri. Ako stave semafor ili samo naprave isključenje/uključenje kao npr za Cerak-Vinograde, očekujte svakodnevna čukanja, udese, kolapse.
 
http://www.ekapija.com/website/sr/page/367572

eKapija: Uskoro počinjete sa izgradnjom i trećeg distributivnog centra u Beogradu?

- U novi distributivni centar u Beogradu uložićemo 21 mil EUR i to će biti jedan od naših najvećih veleprodajnih objekata u Srbiji. Njegov asortiman biće fokusiran na potrebe profesionalnih kupaca u trgovinskom, ugostiteljskom i kancelarijskom sektoru, kojima će ponuditi oko 30.000 prehrambenih i neprehrambenih proizvoda. Izradnja novog distributivnog centra u Beogradu će uskoro početi, a u zavisnosti od vremenskih uslova koji će diktirati dinamiku građevinskih radova, očekujemo da objekat profesionalnim kupcima otvori svoja vrata na proleće.
 
Pa jel ovo na kraju Shopping City ili Metro C&C?
 
Metro, ali Metro je samo delic tog shopping city-a. Shopping city je zamisljen kao jedno mesto gde se nalazi nekoliko hipermarketa,shopping mall-ova...
 
Slika od juče. Male prednosti posla... :) Doduše, bilo je `ladno u PM, al` se preživelo.

20101216504.jpg
 
U martu. Jer kako sam citao neki tekst u novinama valjda, oni sada imaju kurs i pripreme za radnike i kao najbolji ce dobiti posao u tom najvecem Metrou u martu. Bez obzira na to svaka im cast kako su ga brzo izgradili. To je prvi hipermarket/c&c u juznom delu grada. Dok onaj Vero u Zarkovu i dalje stoji u mestu i ne gradi se a trebao je on da bude prvi i da se otvori pocetkom februara...
 
Super ovo izgleda. Valjda ce sad krenuti i drugi da se grade pored Metroa. Jel zna neko sta je sa tim Verom u Zarkovu, ima li nade da ce se izgraditi?
 
Kako napreduje izgradnja ovog Metroa,hoce li stici da ga otvore do marta kao sto je planirano?
 
Danas po Beogradu na bilbordima video sam promovisanje ovog Metroa, u fazonu METRO 3. Ostalo je jos samo malo do otvaranja :vops:
 
Prolazio sam danas, pa reko' da uslikam.
Čini mi se da ima još dosta do otvaranja i čisto sumnjam da će biti u toku marta.
Ne znam kako napreduju radovi unutra (vidi se da svetla rade), ali spolja nije ni blizu gotovo - prilazni put, parking, toran sa znakom METRO... ništa od toga nije urađeno...
Kako god, jedva čekam otvaranje, da ne moram više da idem preko mosta do najbližeg hipermarketa!












(slikano je u sumrak, pa su slike malo lošije)
 
prolazio juče tuda... vidim da dobavljači dovoze robu i da se radi i dalje punom parom.

Da li se zna datum otvaranja?
 
niki":3b6fvo5x je napisao(la):
http://www.ekapija.com/website/sr/page/367572

eKapija: Uskoro počinjete sa izgradnjom i trećeg distributivnog centra u Beogradu?

- U novi distributivni centar u Beogradu uložićemo 21 mil EURi to će biti jedan od naših najvećih veleprodajnih objekata u Srbiji.
:shok:
Ta konzerva košta 21 miliona €vra????
Betonski stubovi, potkonstrukcija i sendvič paneli?!
Koga oni zaje*******avaju, tu neko debelo pere novce!
Ako se uzme, primera radi, da izgradnja jedne stambene kuće od recimo 150 m2 košta 20000 €, onda za te pare mogu se izgraditi 1000-1100 kuća što je čitavo selo ili naselje! :D
 
Vrh