Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

Očigledno nisi u materiji .
Zidanje se radi iznutra. Pažljivim nanošenjem maltera može sve da se izbegne ako uopšte krenu fasadu ranije (pre konstrukcije i zidanja gornjih etaža).
Takođe, sve može da se zaštiti.
Osim toga, fasada sa navučenim lepkom i mrežicom neće pretrpeti oštećenja koja ne mogu da se saniraju.
Mogu da ti pišem do sutra, ali ne pada mi na pamet .

Nastavi da hate-uješ i kada treba i ne treba.
Bolje da ti ne pada na pamet, vidimo za koga radiš.
 
E SerbBg brate izvini ali ti mnogo 💩 Ako ti se ne dopadaju tudji komentari napusti grupu, a ne da učiš Pertlu kako ce da komentarise. I mene nervijaju tvoji komentari. Samo bi da se svadjaš i pališ vatru, razmisljaj o tome da cemo ti mi biti sutra komšije. Nema ni logike da rade fasadu a nisu digli sve spratove tačka. Lamela B, ja rekoh da hocu tužbu, hajde da se udružimo ili da organizujemo neki protest, ko to ume nek se javi
 
E SerbBg brate izvini ali ti mnogo 💩 Ako ti se ne dopadaju tudji komentari napusti grupu, a ne da učiš Pertlu kako ce da komentarise. I mene nervijaju tvoji komentari. Samo bi da se svadjaš i pališ vatru, razmisljaj o tome da cemo ti mi biti sutra komšije. Nema ni logike da rade fasadu a nisu digli sve spratove tačka. Lamela B, ja rekoh da hocu tužbu, hajde da se udružimo ili da organizujemo neki protest, ko to ume nek se javi
Ajde da se prvo organizujemo i opemenemo ih pismeno. Ako nas iskuliraju/slazu onda protest i tuzba
 
E SerbBg brate izvini ali ti mnogo 💩 Ako ti se ne dopadaju tudji komentari napusti grupu, a ne da učiš Pertlu kako ce da komentarise. I mene nervijaju tvoji komentari. Samo bi da se svadjaš i pališ vatru, razmisljaj o tome da cemo ti mi biti sutra komšije. Nema ni logike da rade fasadu a nisu digli sve spratove tačka. Lamela B, ja rekoh da hocu tužbu, hajde da se udružimo ili da organizujemo neki protest, ko to ume nek se javi
On uči nas pameti i komentariše a nije kupac stana u ovom kompleksu.
Brani ih na sve strane za sve živo,zašto bi to neko radio koga uopšte ne treba da zanima ovaj kompleks?
Mi nismo u materiji a on će da radi fasadu na pola zgrade.
 
On uči nas pameti i komentariše a nije kupac stana u ovom kompleksu.
Brani ih na sve strane za sve živo,zašto bi to neko radio koga uopšte ne treba da zanima ovaj kompleks?
Mi nismo u materiji a on će da radi fasadu na pola zgrade.
Najjače kad nemate argumente da opletete po nekome ko drugačije misli i argumentovano piše. A pnda to tumačite kao napad?
Daj mi jedan primer gde nisam arugmentovano napisao bilo šta?
Niti ih branim niti napadam, samo ljudsku zlobu i neargumentovanost obožavam da demaskiram.

Zdravi bili i srećno sa novim komšilukom ! :)
 
Pa fotografišite to iznutra majku mu..:)

Nazalost kao i na svim projektima koji kasne, kupac je tu totalno nezaštićen...a odgovorno tvrdim da su svi kupci imali jako dosta razumevanja za okolnosti...ali da se nešto čeka godinama jer je investitoru zinulo d*** za dodatnom spratovima to je zaista skandalozno. Uostalom ti si postavljao rokove a ne kupci...i sam si bio svesan okolnosti oko kovida, nestašice radne snage i promenljivosti cena materijala.


btw: za Velis znam da je bilo dosta nestašice na tržištu...i da je dosta investitora promenilo model. I sam sam hteo da ga kupim pa nisam mogao da nađem inox verziju...i odlučio sam se za alternativu u slim segmentu zvanu Midea...i odličan je. Ima čak i wifi za one kojima je to bitno.
 
Pa fotografišite to iznutra majku mu..:)

Nazalost kao i na svim projektima koji kasne, kupac je tu totalno nezaštićen...a odgovorno tvrdim da su svi kupci imali jako dosta razumevanja za okolnosti...ali da se nešto čeka godinama jer je investitoru zinulo d*** za dodatnom spratovima to je zaista skandalozno. Uostalom ti si postavljao rokove a ne kupci...i sam si bio svesan okolnosti oko kovida, nestašice radne snage i promenljivosti cena materijala.


btw: za Velis znam da je bilo dosta nestašice na tržištu...i da je dosta investitora promenilo model. I sam sam hteo da ga kupim pa nisam mogao da nađem inox verziju...i odlučio sam se za alternativu u slim segmentu zvanu Midea...i odličan je. Ima čak i wifi za one kojima je to bitno.
Tačno, zbog dodatnih kvadrata cela ova zbrka. Ništa drugo .

Pojavili su se još neki na tržištu, Velis ima veliku prednost samo zbog dimenzije i estetike, iskreno .
Ali jeste problem nastao sa početkom ovog nesrećnog rata.
Slikam sledeći put, kad budem obilazio.
 
Ko je za da se sastavi mail i posalje direktoru Galensa?
Taj ko pita 😂 salim se, ja sam sa mejlovima na vi, ako krenem da pisem bice pasivno agresivno. Da li imas advokata? Mozda njega da kontaktiras da smislite neku formu, kontaktiracu i ja svog sledece nedelje da vidim sta ce mi reci/napisati pa da vidimo kako to moze da izgleda i da se potpisemo kao stanari
 
7FBEECAC-3077-433D-A013-FA8EEC5B6B72.jpeg
2E0F3714-2E11-4843-A8EB-ADCEA31E40DB.jpeg
 
Nema šta, spolja sve isto dok ne počne zidanje čuvenog petog sprata.🙃

Hvala za fotke...
 
Roletne se demontiraju sve na zgradi jel nisu dobre i stavljaju se druge ...
Klime neko mora da plati (Prodaja galens invests ih ima u nasim ugovorima , a izvodjaci radova galensa inzenjering ih nemaju ). Mozda ih i nece ni montirati a nama smanjiti za vrednost klime
 
Roletne se demontiraju sve na zgradi jel nisu dobre i stavljaju se druge ...
Klime neko mora da plati (Prodaja galens invests ih ima u nasim ugovorima , a izvodjaci radova galensa inzenjering ih nemaju ). Mozda ih i nece ni montirati a nama smanjiti za vrednost klime
Otkud sada to?
 
Imam dobar izvor info.
Kao sro sam rekao da ce ograda od terasa udarati o nosac roletne a ne u zid gde bi trebala.u to sam se licno uverio i video kod sebe ..
A sad roletne nisu dobre jel padaju ili ne mogu da se dignu i slicno imaju fabricku gresku tako da ce menjati..
Za radiatore je tacno ne stavljaju se mali koji su u ugovoru ...Zidovi su lose izmaltereni generalno gletovace se 3 puta .

Kao i parket gde pise 3 - slojni , stavljace se 2-slojni .Ono sto cujem, vidim ja kazem ne lupam da bacam neke price ..uglavnom eto pratite svi sto sam naveo pa pisite i vi sta cujete saznate i slicno ...IMA LI NEKO SLIKE TE KERAMIKE KUPATILA KUHINJE ?
 
Imam dobar izvor info.
Kao sro sam rekao da ce ograda od terasa udarati o nosac roletne a ne u zid gde bi trebala.u to sam se licno uverio i video kod sebe ..
A sad roletne nisu dobre jel padaju ili ne mogu da se dignu i slicno imaju fabricku gresku tako da ce menjati..
Za radiatore je tacno ne stavljaju se mali koji su u ugovoru ...Zidovi su lose izmaltereni generalno gletovace se 3 puta .

Kao i parket gde pise 3 - slojni , stavljace se 2-slojni .Ono sto cujem, vidim ja kazem ne lupam da bacam neke price ..uglavnom eto pratite svi sto sam naveo pa pisite i vi sta cujete saznate i slicno ...IMA LI NEKO SLIKE TE KERAMIKE KUPATILA KUHINJE ?
Ovde sam napisao radiatore , mislio sam na bojler moja greska .
 
Imam dobar izvor info.
Kao sro sam rekao da ce ograda od terasa udarati o nosac roletne a ne u zid gde bi trebala.u to sam se licno uverio i video kod sebe ..
A sad roletne nisu dobre jel padaju ili ne mogu da se dignu i slicno imaju fabricku gresku tako da ce menjati..
Za radiatore je tacno ne stavljaju se mali koji su u ugovoru ...Zidovi su lose izmaltereni generalno gletovace se 3 puta .

Kao i parket gde pise 3 - slojni , stavljace se 2-slojni .Ono sto cujem, vidim ja kazem ne lupam da bacam neke price ..uglavnom eto pratite svi sto sam naveo pa pisite i vi sta cujete saznate i slicno ...IMA LI NEKO SLIKE TE KERAMIKE KUPATILA KUHINJE ?

Kazete da imate dobar izvor informacija a trazite slike keramike iz kupatila i kuhinje, pa kako taj izvor osim sto ima tako dobre informacije, koje i nisu dobre po nas kupce, bar slike ne moze da obezbedi :)
 
Imam dobar izvor info.
Kao sro sam rekao da ce ograda od terasa udarati o nosac roletne a ne u zid gde bi trebala.u to sam se licno uverio i video kod sebe ..
A sad roletne nisu dobre jel padaju ili ne mogu da se dignu i slicno imaju fabricku gresku tako da ce menjati..
Za radiatore je tacno ne stavljaju se mali koji su u ugovoru ...Zidovi su lose izmaltereni generalno gletovace se 3 puta .

Kao i parket gde pise 3 - slojni , stavljace se 2-slojni .Ono sto cujem, vidim ja kazem ne lupam da bacam neke price ..uglavnom eto pratite svi sto sam naveo pa pisite i vi sta cujete saznate i slicno ...IMA LI NEKO SLIKE TE KERAMIKE KUPATILA KUHINJE ?
Moramo ovde jos neke stvari da analiziramo, ne znam sta je u Ugovoru posto sam ja potpisao samo Predugovor (ogradjujem se od onih koji su vec potpisali Ugovor iz nekog razloga) jer to je prvo sto nastupa na ovakvom projektu, ali:
  • nigde ne postoji reci mali radijatori, Predugovorom su definisani aluminijumski radijatori, e sad koji su mali a koji veliki to nek presudi ko zna :)
  • za parket nigde ne pise da ce biti troslojni vec pise viseslojni koji sam licno video kod njih u prodaji, nije u pitanju Tarkett vec alternativa.
  • malterisane zidove sam pregledao pre gletovanja ali i nakon prve ruke gletovanja, moguce je da ce negde ici 3 ruke gleta ali dok god ne traze doplatu nemam nista protiv da se uradi kvalitetno :)
 
Kazete da imate dobar izvor informacija a trazite slike keramike iz kupatila i kuhinje, pa kako taj izvor osim sto ima tako dobre informacije, koje i nisu dobre po nas kupce, bar slike ne moze da obezbedi :)
Imam par slika , nego da vidim kako su drugi kombinovali keramiku, da mogu i ja kako je najlepse pa da sebi odradim..
Pa naravno da nije dobro po nas, zato i pisem sto znam ..
 
Imam par slika , nego da vidim kako su drugi kombinovali keramiku, da mogu i ja kako je najlepse pa da sebi odradim..
Pa naravno da nije dobro po nas, zato i pisem sto znam ..
Ja sam dole stavljao crvene a na zid zelene a ti?
 
Vrh