Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

Naravno da ne može biti ali koliko ti mračiš svakim komentarom je fascinantno .
Veruj na reč .
 
Imam pravo da mračim sa obzirom da je rok za izgradnju 26.02. 2023
Kompleks nije ni blizu gotov niti je podignut ni peti ni šesti sprat.
Stolarija je postavljana sedam meseci,ako je to tebi normalno za ozbiljnog investitora meni svakako nije.
U ugovoru stoji bojler Ariston Velis a biće ugradjivan Gorenje otg slim koji je treš i odvratan.
Izbor pločica takodje kriminal za ozbiljnog investitora.
 
Samo nismo ocekivali od tebe posto si ih branio na pocetku ☹️ sad cak ni ti, naravno sa pravom. Ja licno sam mracila od samog pocetka. Kako je moguce to za bojlere kad su se ugovorom obavezali za Ariston?? Kako mogu da krše ugovor? Ako do aprila ne dobiju tu dozvolu, ja sam za to da se svi kao buduci stanari udruzimo i podnesemo tuzbu, koju sigurno dobijamo, mozda odustanu od sprata jer im se nece isplatiti toliko kao bez tuzbe.
 
Imam pravo da mračim sa obzirom da je rok za izgradnju 26.02. 2023
Kompleks nije ni blizu gotov niti je podignut ni peti ni šesti sprat.
Stolarija je postavljana sedam meseci,ako je to tebi normalno za ozbiljnog investitora meni svakako nije.
U ugovoru stoji bojler Ariston Velis a biće ugradjivan Gorenje otg slim koji je treš i odvratan.
Izbor pločica takodje kriminal za ozbiljnog investitora.
Pogledaj samo svoje postove unazad. Ni jedan argument, samo zajedljivi komentari. Meni lično , je to strano .
Problem sa Aristonom je sveprisutan s obzirom da se pravi u Rusiji .
Mnogi projekti su mu tražili zamenu za neke slične modele .

Sva docnja je očigledno prouzrokovana čekanjem/odlaganjem izmene plana. To ih , svakako , ne opravdava niti je iko ikada tako nešto napisao.
Vrlo rado , argumentovano , kritikujem ili pohvalim neki projekat. Da je sreće da je više ovih drugih .
 
Nisu dugo izbacili ni neki video, fotku, info... Bilo šta...

Normalno bi bilo da obaveste kupce o razlozima kašnjenja i da upute neko izvinjenje. Diplomatija je bar jeftina danas.

Znamo da ne možemo ništa uraditi ali eto... da nam bude lakše što misle na nas.🙂
 
Da li vas kupce puštaju u stanove? Postavite neke slike tj fotografije unutrašnjosti...ako je istina da rade pločice i parket.
 
Parket ne rade, ali pločice i moleraj -da .
Parket teško pre aprila, pogotovo ako ne reše sprat ubrzo.
 
Očigledno nisi pogledao moje prve komentare gde sam ih hvalio i podrzavao,vidis da pamti dobro i msmd. Kupio sam 6 stanova od njih u 4 različita kompleksa ali ovo što sada rade je nepodnošljivo.
Kada moras da menjas onda ne menjas Ariston Velis za Gorenje Otg to je kao da odes da kupis golf 7 i kazu ti nema na stanju evo ti yugo.
 
Nije poenta da li nekoga hvališ ili kudiš , ali ne bih trošio više vreme na to.
Ne slažem se sa tobom za bojlere.
Lično imam 2 Ariston Velis bojlera i, osim estetike , ne bih mogao da izdvojim njegove predonosti u odnosu na neke druge proizvođače.
A o buci koju proizvode (zavijaju bukvalno) da i ne govorim .
Na tržištu su bili jedini sa tom "slim " varijantom pa su ih investitori kupovali. Sada se pojavljuju i neki drugi modeli , nadam se da će izbor biti veći/bolji .
 
Može li neko da me uputi gde i kada je podnet zahtev za izmenu građevinske dozvole jer ga ne vidim na CEOP-u???
 
Pustaju unutra, situacija je sledeca u nizim spratovima A lamele, za ostatak ne mogu nista da tvrdim:
  • zavrsena keramika u kupatilu (fale fugne)
  • zavrsena keramika u kuhinji (fale fugne)
  • uradjena 1 ruka gleta
  • ugradjene podprozorske klupice (granit ili mermer)
  • instalacija grejanja spremna
  • instalacija klima spremna
Po govoru ljudi sa gradilista, a da pritom ne govorimo o 5sp, ocekivanja su da do kraja godine bude sve zavrseno.
 
Postoji gorenje slim smart.

Ali oni naravno stavljaju najgori i najjeftiniji.
Presmešno je koliko potenciraš veoma malu razliku na takvoj poziciji.
Treba biti realan a ne ostrašćen.

Ponavljam-sve stoji oko kašenjenja ali način na koji ti komentarišeš bukvalno stavi post je neverovatan.
 
Pustaju unutra, situacija je sledeca u nizim spratovima A lamele, za ostatak ne mogu nista da tvrdim:
  • zavrsena keramika u kupatilu (fale fugne)
  • zavrsena keramika u kuhinji (fale fugne)
  • uradjena 1 ruka gleta
  • ugradjene podprozorske klupice (granit ili mermer)
  • instalacija grejanja spremna
  • instalacija klima spremna
Po govoru ljudi sa gradilista, a da pritom ne govorimo o 5sp, ocekivanja su da do kraja godine bude sve zavrseno.
Sledeće pozicije su ulazna vrata i priprema za parket.
Ako "okrenu list" , po pitanju dinamike, računaj parket nekad u aprilu mesecu a u maju i sobna vrata.
Tako da , realno, donje etaže mogu biti gotove tokom leta. Samo je važno da isprate i sa fasadom.
 
Da rade fasadu pa onda da grade iznad 2 sprata da se sliva malter i sve zivo po fasadi, odlično rešenje.
 
Na zidanju petog sprata nema maltera koji će da se sliva niz fasadu?
 
Očigledno nisi u materiji .
Zidanje se radi iznutra. Pažljivim nanošenjem maltera može sve da se izbegne ako uopšte krenu fasadu ranije (pre konstrukcije i zidanja gornjih etaža).
Takođe, sve može da se zaštiti.
Osim toga, fasada sa navučenim lepkom i mrežicom neće pretrpeti oštećenja koja ne mogu da se saniraju.
Mogu da ti pišem do sutra, ali ne pada mi na pamet .

Nastavi da hate-uješ i kada treba i ne treba.
 
Hocemo li da se organizujemo nesto po pitanju te skupstine i dozvole? Dzabe ga ovde merimo i predvidjamo kada ce biti gotovo, a ne preduzimamo nista. Rekli su pocetak januara, evo vec je sredina februara
 
Vrh