Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

Jos malo ce i mirijevo koje gleda u sumu da se reklamira kao zvezdarska suma. Woodstar nema nikakve veze sa zvezdarskom sumom!
 
Jeli to realnost, da sve bude komplet gotovo do kraja godine?
Pa iskreno nisam siguran, mislim da niie bas moguce ako nisu krenuli sa izgradnjom 5og sprata.

S druge strane kolegi koju je uzeo stan tamo jos na pocetku su rekli isto do kraja godije tako da stvarno nisam pametan.

Svakako trebamo se cuti ponovo danas pa cu pitati jer sam tek danas naisao na ovu temu i video ova odlaganja pa sad nesto nemam poverenja.
 
Krenula je izgradnja 5- tog ima i 6 -ti uvuceni .Do N.G treba da bude gotovo ako sve bude islo kako treba ...
 
Jedno pitanje za one koji su malo bolje upućeni... Da li će taj "povučeni" sprat biti "povučen" na svim stranama objekta ili samo na nekim?
 
Ne znam ni kako su planirali taj povučeni sprat po projektu...?
 
Misliš da će na ovom mestu biti taj povučeni deo?
20230314_134248.jpg
 
Zdravo, mi smo jedni od ovih kojima je iskocila reklama za peti sprat :) Sta mislite posle svega da li ima smisla razmatrati kupovinu?
 
Zdravo, mi smo jedni od ovih kojima je iskocila reklama za peti sprat :) Sta mislite posle svega da li ima smisla razmatrati kupovinu?
Ja mogu samo da prenesem moje iskustvo sa Galensom, vezano za projekat na Jahorini. Pre potpisivanja pred ugovora za veliki apartman sam tražio da se definiše šta će biti u prizemlju hotela ispod apartmana koji smo držali na rezervaciji. Kada sam otišao na finalni sastanak u NS u centralu Galensa, dočekao me čovek sa stavom "ne znam još tačno, tu ćemo možda da menjamo.. dobra je cena, na kraju krajeva ako nećete veliko je interesovanje...
Pitam se kako posle verovati u kvalitet radova, dodatnih spratova, sitnica u kompleksu i sl. To je moj lični utisak, svakako budućim stanarima želim useljenje što pre u kvalitetu radova koje očekuju
 
Kakvog svega? :)
Jedini "problem" je bio u tome sto zgrada kasni sa zavrsetkom, zato sto se cekala dozvola za dodatne spratove. Radilo se sporijim tempom unutra, jer spolja nije moglo. Da toga nije bilo, ne bi bilo ni tog sprata za koji si videla reklamu, pa ne bi ni mogla da imas opciju kupovine, zato sto su nizi spratovi davno prodati :) Lokacija je siri centar grada, okruzenje je mirno ali dobro povezano gradskim linijama. Ne vidim neke vece minuse.
 
Zna li neko provereno da li su počeli sa izgradnjom (čuvenog) petog sprata?
 
Iskreno se nadam da fasada na zgradi neće biti u ovoj zelenoj boji. Znate li nešto o tome? Lakše bi mi palo da u zgradi npr. nema lifta nego da gledam ovu boju.🙂
Screenshot_20230318-184253_Google.jpg
 
Prema renderima koje sam ranije video , prevladavaće tamnije boje. Nisam siguran da uopšte ima zelene na fasadi, ili možda po neki detalj .
 
Samo da bude što jednostavnije (može i tamno) jer ova drečavo zelena izgleda prilično kič.
 
Jel ima neko fotke da vidimo dokle se došlo sa gradnjom 5. sprata?
 
Vrh