Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

Investitor je u utorak rekao da komunicira sa Beogas-om oko racuna i danas poslali da je bio problem sa strane Beogas-a i da nije dobro ocitano. Beogas rekao da je sistem nov i treba kalibracija, da se racuni ne placaju slace nove. Proverite mejl.
 
Poštovane komšije,

Kupac sam stana u II fazi i zanima me od komšija iz I faze, koje su uzele stan putem kredita, kada ste otprilike dobili od investitora obaveštenje o 80% završenosti faze, odnosno koliko ste pre predaje ključeva obavešteni da je potrebno da ispaltite ostatak iznosa od 70% putem kredita? Tipa ako je rok bio decembar mesec, da li ste obavešteni u septembru, oktobru...?
 
Kada smo potpisivali predugovor, nama su rekli da se 80% očekuje u junu/julu ove godine...
 
Poštovane komšije,

Kupac sam stana u II fazi i zanima me od komšija iz I faze, koje su uzele stan putem kredita, kada ste otprilike dobili od investitora obaveštenje o 80% završenosti faze, odnosno koliko ste pre predaje ključeva obavešteni da je potrebno da ispaltite ostatak iznosa od 70% putem kredita? Tipa ako je rok bio decembar mesec, da li ste obavešteni u septembru, oktobru...?
Poslednja informacija koju ja imam je sredina Juna za 80% i useljenje pre nove godine jer su priključci već odradjeni sa fazom I (osim kanalizacije).
 
IMG_0783.jpeg
IMG_0782.jpeg
IMG_0781.jpeg
Druga i treća faza, fotografije od danas
 
Stigao novi racun, ali i dalje nije u redu, izasao 7300 dinara za april mesec ! pri cemu su kljucevi od stana jos kod FInvesta za ispravke nedostataka.
Sramota.
 
Najbolje da proverite u stanu da li su vam odvrnuti radijatori. Ako jesu vama i po ovim temperaturama stan se greje.
 
Bas cu da vidim koliko ce meni da dodje, jer su zavrnuti radijatori, jos se nisam uselila.
 
potrosnja nije merena preko kalorimetara vec su uzeli ocitanu potrosnju na nivou cele zgrade pa onda rasporedili po m2.
Prilikom potpisivanja ugovora sa Beogasom u kancelariji, bas iz ovog nejasnog razloga pitao sam devojku ( Staša), da li će se obracun vrsiti kao i sto je bio dogovor za svaki stan zasebno i gde se nalaze meraci. Odgovor: da posebno svaki stan i nalaza se dole negde u podrumu (😵‍💫).
Sto se tiče ocitavanja za prošli mesec iskreno ne pitah.
 
Prilikom potpisivanja ugovora sa Beogasom u kancelariji, bas iz ovog nejasnog razloga pitao sam devojku ( Staša), da li će se obracun vrsiti kao i sto je bio dogovor za svaki stan zasebno i gde se nalaze meraci. Odgovor: da posebno svaki stan i nalaza se dole negde u podrumu (😵‍💫).
Sto se tiče ocitavanja za prošli mesec iskreno ne pitah.

Kad su vas zvali za potpisivanje ugovora? Mene još nisu zvali...
 
Počeli su da šalju obaveštenje o 80% izgradjenosti druge faze. Očekuju za dve nedelje da su na 80% i da će tada zvanično obavestiti.
 
Pozdrav ljudi, da li znate koja je cena kvadrata za fazu 2?I da li ima i dalje dostupnih stanova buduci da se na sajtu ne menja vec dugo stanje sa prodatim ili dostupnim stanovima.

I da li imate informaciju da li ce useljenje biti pre decembra?

Hvala unapred
 
Zavisi dosta od sprata i kvadrature. Ja sam proveravao za trosobne u drugoj fazi pre koji mesec, komunicirali su mi cenu od 2600-2700 sa PDV-om.

Moraš da ih pozoveš da proveriš tačno, nema druge.
 
Hvala na odgovoru😊

Bilo je 2450 prosle godine ali je ta cena koliko vidim skočila kako je zgrada blize zavrsetku.

Zanima me i da li neko izdaje mozda garazu, i kakva je situacija sa parkingom za komsije koje nisu uzele garazno mesto.

Hvala unapred
 
Hvala na odgovoru😊

Bilo je 2450 prosle godine ali je ta cena koliko vidim skočila kako je zgrada blize zavrsetku.

Zanima me i da li neko izdaje mozda garazu, i kakva je situacija sa parkingom za komsije koje nisu uzele garazno mesto.

Hvala unapred
Video sam u drugoj lameli na -2 nivou na neliko parking mesta stoji papir da se izdaju parking mesta...


Ujedno me zanima, gde parkiraju komšije iz druge faze? Isto ovamo gde je postojeći parking (tj ulaz u parking) ili je tamo predviđen neki drugi ulaz za parking mesta?
 
Video sam u drugoj lameli na -2 nivou na neliko parking mesta stoji papir da se izdaju parking mesta...


Ujedno me zanima, gde parkiraju komšije iz druge faze? Isto ovamo gde je postojeći parking (tj ulaz u parking) ili je tamo predviđen neki drugi ulaz za parking mesta?
Ima drugi ulaz u garažu odmah pored ulaza u dvorište ali mogu da se koriste oba.
 
da li su komsije iz prve faze zadovoljne , ako ima jos novih molim za utiske, prethodne sam procitala.
 
Vrh