Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

12.07.23
20230712_194601.jpg
20230712_201038.jpg
 
Jel imate neke informacije kad je planirano useljenje za prvu fazu?
 
Ima li neko iz prve faze da je ulazio da vidi stan? Ako ima neka slika da vidimo kako izgleda :)
 
Iznenadjujuce nekomforno za gledati fasadu, posebno sa tako malenim prozorima.
 

Prilozi

  • 1472-tekst.pdf
    1,8 MB · Pregleda: 227
  • 1472-regniv.pdf
    3,5 MB · Pregleda: 154
  • 1472-namena.pdf
    1,8 MB · Pregleda: 160
Gledajuci slike ja cisto sumnjam da ce faza 1 biti useljiva za manje od 3 meseca. Jos uvek fasada nije zavrsena a gde su prilazni putevi i ostalo. Mozda gresim ali meni je realnije da to bude pocetak sledece godine.
 
Gledajuci slike ja cisto sumnjam da ce faza 1 biti useljiva za manje od 3 meseca. Jos uvek fasada nije zavrsena a gde su prilazni putevi i ostalo. Mozda gresim ali meni je realnije da to bude pocetak sledece godine.
Mislim da ipak gresite, moje misljenje 😉
 
Ja sam skoro isao do gradilista i rekli su mi da sigurno nece probiti rok i da cemo sigurno dobiti kljuceve do kraja godine. Sad iskreno ne razumem se toliko i pojma nemam sta moze sve da se zavrsi za 3 meseca :)
 
Ja sam skoro isao do gradilista i rekli su mi da sigurno nece probiti rok i da cemo sigurno dobiti kljuceve do kraja godine. Sad iskreno ne razumem se toliko i pojma nemam sta moze sve da se zavrsi za 3 meseca :)
Da li su vam dali da ulazite u stanove ili je to još na čekanju?
 
Da li je neko arhitektonski resavao cipelar na ovoj poziciji. Dosta nezahvalno, donja pozicija je poklopac za gas i to bi trebalo biti nekako dostupno a skriveno, a na suprotnom delu dve pozicije u istoj prici...
20231018_145418.jpg
 
Jel može neko ko živi na Ceraku/Vidikovcu da pruži iskrenu perspektivu po pitanju saobraćaja - specifično saobraćaja u špicu ujutro oko 8-9h i u povratku oko 17-18h. Koliko je mučno iskustvo? Koliko treba vremena do NBG, a koliko do centra u proseku?

Ovaj kompleks mi je potencijalno interesantan jer mi deluje da je kvalitetna gradnja. Nisam iz kraja, pa me zanima koliko ću se upucati ako kupim ovde stan, s obzirom da imam potrebu da se vozim do centra svaki dan :)
 
Vrh