Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

Да знам и да си хтео да купиш стан у Платоу тј. у мом комшилуку, али да инвеститор није желео да ти изађе у сусрет неким твојм минималним променама, па си одустао.
 
Да знам и да си хтео да купиш стан у Платоу тј. у мом комшилуку, али да инвеститор није желео да ти изађе у сусрет неким твојм минималним променама, па си одустао.
Da, tačno. Odnos investitora prema kupcima je bio veoma loš.
Neka rešenja su bila ispod svakog nivoa.
Poskupljenje svakog meseca pre nego što su zaboli ašov, a mnogo pre nego što su dobili građevinsku dozvolu.
Tipično bahato i neprofesionalno za takve investitore.
Ali Gago, ipak smo komšije. Došao sam u starogradnju pre 2 godine.
 
Све тачно како си навео за овог инвеститора.
Е па нисам знао да смо ипак комшије, са малим закашњењем, добродошао(y):vops:
 
8.10.2022.
IMG-46a9c138799a74ba683d794d8f88882e-V.jpg
 
Nešto naleteh na sajtu prodatih stanova da su registrovane kupovine po 1600-1700e kvadrat u Avgustu mesecu, kako se kreću sada cene i jel neko kupio od naših sa foruma? Pozz
 
Oko 2200e/m2, imate na njihovom facebook https://www.facebook.com/finvest.beograd/

Znacajno manja u odnosu na druge delove beograda gde idu od 3000 - 4500e/m2 novi beograd novogradnja gde je sami beton i po meni to su nerealne cene. Ovde na vidikovcu ima dosta zelenila, prirode, blizina kostunjaka, velike pijaca, dosta parking prostora u okolini, lokacija pored sam glavne ulice kneza viseslava, sa svim potrebnim marketima od maksija do lidla, veliki broj manjih zanatskih radionica, radnji, apoteka koje su vam na raspolaganju kad vam zatrebaju sto se tesko nalazi na novom beogradu.
 
Poslednja izmena:
Oko 2200e/m2, imate na njihovom facebook https://www.facebook.com/finvest.beograd/

Znacajno manja u odnosu na druge delove beograda gde idu od 3000 - 4500e/m2 novi beograd novogradnja gde je sami beton i po meni to su nerealne cene. Ovde na vidikovcu ima dosta zelenila, prirode, blizina kostunjaka, velike pijaca, dosta parking prostora u okolini, lokacija pored sam glavne ulice kneza viseslava, sa svim potrebnim marketima od maksija do lidla, veliki broj manjih zanatskih radionica, radnji, apoteka koje su vam na raspolaganju kad vam zatrebaju sto se tesko nalazi na novom beogradu.
Zaboravljas razliku koju nosi novi beograd - poslovni centar, urbaniji zivot, plus investiciono ulaganje kakvo samo u Srbiji ima, iako je periferija po meni bolji izbor i dalje ti treba sto godina ako moras da radis na nbg.
 
Oko 2200e/m2, imate na njihovom facebook https://www.facebook.com/finvest.beograd/

Znacajno manja u odnosu na druge delove beograda gde idu od 3000 - 4500e/m2 novi beograd novogradnja gde je sami beton i po meni to su nerealne cene. Ovde na vidikovcu ima dosta zelenila, prirode, blizina kostunjaka, velike pijaca, dosta parking prostora u okolini, lokacija pored sam glavne ulice kneza viseslava, sa svim potrebnim marketima od maksija do lidla, veliki broj manjih zanatskih radionica, radnji, apoteka koje su vam na raspolaganju kad vam zatrebaju sto se tesko nalazi na novom beogradu.
Svega nabrojanog itekako ima na ovom Beogradu, sem blizine Kosutnjaka.
 
Komsije, da li je neko prolazio skoro? Kako napreduju radovi? Druga faza - da li se prodaje?
 
Ja sam prolazio sad za vikend (keva mi blizu zivi). Stavljaju prozore, koliko sam cuo krenuli su i keramiku da lepe u kupatilu. Uskoro bi trebalo da nas zovu za parket da odaberemo koji cemo. Za fazu 2 koliko sam video deluje da rade zemljane radove/temelj, tako mi je delovalo kada sam pogledao..
 
Izvor je https://www.cenenekretnina.rs/
Ali primecujem da je na tom sajtu pin za Vrtove Ceraka na pogresnoj lokaciji. Pokazuje na novogradnju do Lidla a ne na Vrtove.
Zna li neko da li stanovi u Vrtovima vec mogu da se upisuju u katastar s obzirom na trenutan nivo zavrsenosti? I ako mogu pretpostavljam da bi se onda radilo o prvoj fazi?
 
da izvor je kao što je Mratko naveo cenenekretnina.rs koji podatke uzima direknto iz katastra RGZ-a.
 
2kom lifta po lameli. Znaci I faza Lamela Cer 2lifta, Lamela Tara 2 lifta.
 
to na početku videa nisu Vrtovi, već nešto drugo, sto ja prvi put vidim iako često prolazim tim putem.
vrtovi su na 3:25
 
Vrh