Šta je novo?

Vrtovi Ceraka [stambeni kompleks]

Ima li kakav plan da se rekonstruišu ulice, prošire da smanje gužve?!
 
To bi bilo odlicno. Jel Vam TU informaciju dao neko iz Vrtova
 
Delovalo je na ovoj slici kao da je ovde kraj. Ali oni kopaju I dalje. Danas ne. Neka pauza
IMG_20240306_102803.jpg
 
Nije mi logicno. Zgrada Ivice Ilijeva je prikljucena. Dole nema sta da se prikljucuje. Bar nek prikopcavaju OVO sto je iskopano
 
I ja Sam tako razumeo. A zna li se dokle ce se kopati sa kanalizacijom
 
Rok je probijen vec treci mesec. Ljudi cekaju na useljenje. Lude
 
Mi smo kupili u drugoj fazi, nama stoji kraj 2024 plus tri meseca, realno sam sebi u glavi postavio očekivanja na krajnji rok bas zbog planiranja. Ako je kao u drugoj fazi onda imaju još mesec dana iz ugovora.
 
Znam da se neki Jos pocetkom januara useljavaju. Ali nije to klasicno useljenje. Samo ubaciju stvari. I tako dva meseca
 
Iz automobila je nisam stigao bolje da uhvatim ali dosli su do ulaza u garazu i parking sa kompa jem kanalizacije. Na drugoj fazi izolacije je negde u nivou 2-3 sprata na strani koja gleda ka prvoj fazi. Verovatno će to prvo da rade da oslobode park izmedju faza
IMG_9828.jpeg
IMG_9829.jpeg
 
Ja sam dobio informaciju da će useljenje prve faze krenuti od 18.03.2024. To su mi potvrdili.

Stan opremam od 10.02. i sada je skroz opremljen i nameštaj je unet, a i priključen je SBB TV i internet tako da su i za to pustili signal skoro. Vidim da je dosta stanova spremno za useljenje i da su stanari uneli nameštaj.

Ovo su slike od petka, a juče su sa jedne strane spoljašnjeg parkinga skoro postavili sve kocke.


84cfcbf7-a3a2-45a1-bae9-852f89c96781.jpeg
826cd2e5-a641-4f18-bd0d-4254bce68290.jpeg
 
Poslednja izmena:
Ja sam dobio informaciju da će useljenje prve faze krenuti od 18.03.2024. To su mi potvrdili.

Stan opremam od 10.02. i sada je skroz opremljen i nameštaj je unet, a i priključen je SBB TV i internet tako da su i za to pustili signal skoro. Vidim da je dosta stanova spremno za useljenje i da su stanari uneli nameštaj.

Ovo su slike od petka, a juče su sa jedne strane spoljašnjeg parkinga skoro postavili sve kocke.


Pogledajte prilog 192002Pogledajte prilog 192004
Znaci vi se nadate useljenju od 18.03.
 
Iskreno gledajuci ove slike ja cisto sumnjam da ce ovo biti zavrseno za 7 dana. Jos uvek kanalizacija nije zavrsena. Ne znam iskreno, aj da se nadamo da hoce mada meni izgleda da ovde ima jos da se radi.
 
Vrh