Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

Маркосе, ако мислиш на овај зид (на првој слици означен стрелицом), онда он стоји у садашњем стању у каквом и јесте, што каже Реља, већ више од месец дана.
Напомена: Обе слике сам снимио априла 2011. године.


 
Prošao sam preksinoć pored, taj zidić je još malo porušen, ali neka nekih posebnih znakova da se kuća uklanja.
 
Jutros sam video da radnici ruše garažu-auto servis u dvorištu kuće na suženju Tošinog Bunara. Nisam primetio da ruše i kuću tako da ne znam da li sve uklanjaju.
 
Evo predloga za Tosin bunar :)

article-2236746-1628CC77000005DC-552_964x637.jpg
 
Ovo kao da je u srbiji i ja bih objasnjenje gdje je ovo neko bio tvrdoglav
 
Šta je na kraju bilo sa servisom i kućom?
 
Pa ja rece da je kuca napustena i poluiseljena. Srusena je garaza. Sad ce i kucu. Ljudi, gotovo je!!! Nema vise fizickih prepreka za Tosin Bunar kao i Vojvodjansku. Samo jos da ima para. :violina:
 
Dok ne vidimo slike ne verujemo.Cisto da se ne vrti prica kao ranije pa se dokaze da nije tacna :)
 
MilisaV":1bag5n2w je napisao(la):
Može li objašnjenje za sliku?

LUDI KINEZI: Odbio da se iseli – sagradili mu auto-put oko kuće! (FOTO)
Bračni par iz Kine ostao je u svom stanu nakon što su odbili novčanu kompenzaciju države koja je odlučila da kroz njihovo zemljište prolazi auto-put, pošto im ponuđena suma nije bila dovoljna

http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/42 ... ilaze-foto
 
vucko":wuxea64s je napisao(la):
Dok ne vidimo slike ne verujemo.Cisto da se ne vrti prica kao ranije pa se dokaze da nije tacna :)
Вучко, сад мораш да верујеш, ево неколико слика од данашњег поподнева.
Кућа која је одмах до улице и која је у облику слова "Г" је исељена са стварима и то онај део у поткровљу. У делу до улице је био и неки пословни простор, а две мање кућице које су унутар дворишта још нису исељене. Ауто сервис се исељава и данас кад сам сликао био је шлепер који је требао да односи ствари из њега. Сервис има два дела, онај у који се улази из самог Тошиног бунара и онај иза куће у који се улази из Владимира Назора. Био сам пар пута па знам.






Из оџака једне од кућица у дворишту још пурња дим.





Све у свему, добро је да је кренуло. :)
 
Svi zgrade - pomocni objekti, garaze, supe, radionica - su sruseni!

Bager vredno radi, nekoliko kamiona odvozi sut, a radove izvodi firma AR gradnja, o kojoj je bilo vec reci na ovoj temi. Rusili su i Vojvodjansku 1, a pre toga bili angazovani na rekonstrukciji Vojvodjanske 2008. godine.

Za sada je samo ostao ulicni deo kuce, u kojem se svojevremeno nalazila przionica kafe, ali i sa nje je uklonjena stolarija.
 
Jel to znaci da vishe nema prepreka da se krene sa prosirenjem te saobracajnice?
 
I ja da potvrdim - na mestu kuće večeras samo jedna mračna, neostvetljena ledina...

Hajde sad da vidimo koliko vremena treba da se napravi 200 metara ulice.
 
Sigurno nece krenuti pre proleca da grade.

Beka Beka nije nestao,samo je promenio mesto prebivalista :)
 
Vrh